2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım bende yaptırıyordum testi sonrada birkaç saat bekliyordum çıksın diye ama şimdi beklemiyorum hastanenin online labaratuvar sonucundan öğreniyorum takip et...
kızlar benımde bır kucuk profıl resmım var burda nıye cıkmıyo

Canım yukarıda kullanıcı profiline gir orda solda avatar resmi yazar oraya gir ordan yükle...

Canım senin günün ne zamandı...Kasıkta adet ağrın varmı...

yok kasik agrim gecti kalmadi hic. Evelsi gün salam kokusunu alinca azicik kustum, dünde sürekli hafif bas dönmesi vardi ama bugün onlarda kalmadi. Adet günüm bugün. Simdilik adet belirtisi yok ama zaten benim adet sancilarim adetim geldikden sonra baslar hep.

canım bende ilk yaptığımda negatifti adet günüm geçtikten sonra yaptım ikinci çizgi silik çıktı doktor daha yeni oluşuyor dedi değeri 59 henüz inşallah seninde geç döllenmedir

Bilmiyorum canim ben özellikle erken gebelik testi aldim. Döllenme oldukdan 10 gün sonra kullanilabiliyormus. Maalesef ben yumurta catlamasi nezamandi bilmiyorum. Ancak test dogrudur be canim zorla kendimi umutlandirmanin manasi yok.

neyse yilmak yok gelecek aya bakacagiz.

ya kızlar benım bugun 11 gun adetım gecelı ama dun ıdrarda cıkmadı evde test yapmıstım o yuzden kan tahlılınden de hıc umudum yok 10 gun gecmesıne ragmen neden cıkmasınkı dımı ıdrarda

tamam canım ayarlıcm hemen :) tşk ed.

ya kızlar benım bugun 11 gun adetım gecelı ama dun ıdrarda cıkmadı evde test yapmıstım o yuzden kan tahlılınden de hıc umudum yok 10 gun gecmesıne ragmen neden cıkmasınkı dımı ıdrarda

eger 10 gün geciktiyse adetin mutlaka cikmasi gerekti. Adetin gecikmesinin daha binbirtürlü sebebi var canim doktora gitmelisin.

eger 10 gün geciktiyse adetin mutlaka cikmasi gerekti. Adetin gecikmesinin daha binbirtürlü sebebi var canim doktora gitmelisin.

bugun sabah gıttım ıste once kan tahlılını yaptırt sonra tekrar gel dedı sonucumu alınca tekrar gıtcem .% 90 hamiş deilim gibi ama bakalım hayırlısı

en ıyısı aksam 5e kadar yatka kızlar ben bıraz uyucam uyanınca sonucum cıkmıs olur ınsaalh meraktan kurtulurum görüşürüz bay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…