2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya şimdi heyecanlandım.ben negatif pozitif gibi bir sonuç bekliyordum.cevabın için teşekkür ederim.

sipiga canım tebriklerrrr,hayırlı olsunnn söylenenlere göre sanırım hamilesinnndelikafadulden

Sipiga hamilesin tebrikler değerinde iyi inşallah sağlıkla kucağına alırsın darısı başımıza

canım tşkler cevabın için sen hamilemisin?
rica ederim cnm evet daha 6 hafta 5 günlük,inşallah sanada nasip olur
arkadaşlar kan testi yaptırmıştım.sonuç 366 çıktı.ne demek şimdi hamile miyimanlamadım???
hamilesin cnm tebrikler,4-5 haftalık tahminen
bide ben yarın bu sayfayı nasıl bulucam:KK43:(((

sık kullanılanlara ekle cnm ordan bulursun,buarada deniz1958sinde 2-3 gün geçmişti adet günü ama çift çizgi çıkmıyordu kan testi yaptırdı hamile çıktı,sende kan testi yaptır cnm garanti olsun

arkadaşlar kan testi yaptırmıştım.sonuç 366 çıktı.ne demek şimdi hamile miyimanlamadım???
Canım hamilesin...Tebrik ederim...
welkome burcu nasılsınız var mı değişik haberelrrr
Teşekkür ederim canım iyiyim... Değişiklik DENİZ1958 ve CARNA81 hamile...

Canım forum+gebelik+ aşağıya doğru inince hemen göreceksin başlığı...

valla bi üye oldunmu bağımlısı oluosun vallakaydirigubbakcemile3 hem kafan dağılıyo hem bilmediğin yeni ve deişik şeyler öğreniosun hemde yeni yeni arkadaşların oluo

evet ya çok güzel bir ortam var hepinize çok teşekkür ederim negatif sonucumu bile unutmusum bir an

canım siteye girince ismini tıkla ordan istatistileri tıkla kumralperi kullanıcısına ait bütün mesajları ara yı tıkla ordan girdiğin topikler yazıyor birde şu yol var birde topiğin en üstünde seçeneklerin üstüne gel bu konuya abone olu tıkla daha sonra en üstte forum takipin üstüne gelince abonaliklerime geli tıklayım ordan da bu topiğe girebilirsin

bana da değerlerime sitenin doktoru iii değerler demiş belki hamile olabilirsin yazmışş
çok m utlıu oldummm inşalalh ben de hamile olurummm

X