2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Yapsam mı ki.Ayy hiç konduramıyorum kendime hamileliği ne bilim adam akıllı bir belirtim bile yok.Birde geç oluyorum yaa ben normaldede.Ama şu var benim bu kadar kasık ağrısından sonra regl olmam gerekirdi.Sadece bu beni düşündürüyor sonra stres yapıyorum o yüzden gelmiyor diyorum.
Yap canım içini yiyeceğine sende yap gitsimn wondfo diye bir test var medikal satılan yerlerde daha ucuz 2 lira 2 tane al olmadı burcunun dediği gibi yap

Dün bütün gün ağırdı hatta gecede.O derece yani habire wc gidip geldim.Sabah aynen hafif vardı ağrılarım şimdi hiç yok.

Canım senin başka belirtileirn varmı?

canım bende dün hep diyrdum ya adet olcak gibiyim hatta ağrısı kalçama kadar vurdu ama benim adetim gezikmezdi hiç o yüzden test yaptım sabahkide çok zor görünüyordu kanda çıktı işte inşallah sende hamilesindir canımmmmm :Saruboceq:

belinay canımmmmmmmmmmmmmmm seni d eçoooook ama çok tebrik ediyorum. bu topik bu ay çok uğurlu geldi yaaaaaa. sağlıkla kucağına al inşalllaahhhhhhhhhhhhhh.

sipigacım sende çift çizgi görmüşsün sanırım. bence sende hamilesin. kanda yaptır ve emin ol cnımmmm. tebrikelr.....

Gidip alsammı sabah aslında alacaktım ama ağrım olunca dedim oluyorum galiba.Yine almadım.

Çok korkuyorum çıkmaz diye : )

kızzz valla git all 2 tanee yap şimdi birinide sabah yappp.varsa seninde deniz gibi silik falan çıkar.aslında ben bekleme taraftarıyımda ama senin günler baya uzun için rahatlar yanii

denizcim çok sağoll inşallah herkese nasip olsun ama ben ocak annesi olacağım inşallah şu anda ilk ocak annesi adayıyım topikte açtım 2011 ocak anneleri diye daha önce açılmış ama kilitliydi benim kini kabul ettiler canımm

Bende gelirin inş.. orayaboshayallersmile

canım eşyalarınımı yeniliosun sende.3 hafta bayada çok olmuş aramadınmıbilmiyorumkismile
evet canım ,ya bugün aradılar yok mutfak halısı 1 küçük boy falan olurmu eğer sipariş ettiğim gelirse biraz daha beklersiniz falan ya madem kampanya yapıyosunuz adam akıllı yapın 1 alana 1 bedavaydıda ondan

denizcim çok sağoll inşallah herkese nasip olsun ama ben ocak annesi olacağım inşallah şu anda ilk ocak annesi adayıyım topikte açtım 2011 ocak anneleri diye daha önce açılmış ama kilitliydi benim kini kabul ettiler canımm

canım benimde 2 ocak görünüyo ama sezeryan olacağım için ocağa kalmaz heralde. gelirim arasıra oraya da.

Gerçekten mi kızz.: ) yani ha oldum ha olacağım ağrılarım var denizim yaa.Bu yüzden yapamıyorum test.

ya ne bileyim ağrılar vardı ama şimdi yok diyosun. ağrılar kasık ağrısı falan gebelik belirtiside olabilir. hani benimde öyleydi. günün geçtimi.istersen al sabah yap.

Ayy canım yaa tebrik ederim.Çok sevindim.

Ben halen regl olmadım.Dün gece uyuyamadım kasık ve bacak ağrımdan hatta artık gelecek diye minoset içtim bir tane ama yok yine gelmedi.Napayım ben yaa test yapsammı.O kadar stressliyim ki.

Carnacim benim regl yoldasim gelmis kaydirigubbakcemile3 Bir gelisme var mi sende?

evet canım ,ya bugün aradılar yok mutfak halısı 1 küçük boy falan olurmu eğer sipariş ettiğim gelirse biraz daha beklersiniz falan ya madem kampanya yapıyosunuz adam akıllı yapın 1 alana 1 bedavaydıda ondan

öyle şey olurmu canım 1 küçük boy falan die sen hangisini istediysen onu alırsın.mutfak halısımı aldın bide pier cardinden ne almıştın sen

Yapsam mı ki.Ayy hiç konduramıyorum kendime hamileliği ne bilim adam akıllı bir belirtim bile yok.Birde geç oluyorum yaa ben normaldede.Ama şu var benim bu kadar kasık ağrısından sonra regl olmam gerekirdi.Sadece bu beni düşündürüyor sonra stres yapıyorum o yüzden gelmiyor diyorum.

Ben dün salam kokusu alinca kusuverdim onun icin ümitlerim yeseriverdi ama bende cok korkuyorum negativ cikacak diye.

Kizlar ben cok üzgünüm. Dr aradi simdi spermiogram sonuclari icin. Spermlerin hem sayisi azmis hemde hareketi cok azmis tekrar bir muayene gerekiyor mus :sinifsinif:

Bendede zaten Pco Tiroid ve Seker var. Anlayacaginiz gebe kalmaya birsürü engel mafoldumben

öyle şey olurmu canım 1 küçük boy falan die sen hangisini istediysen onu alırsın.mutfak halısımı aldın bide pier cardinden ne almıştın sen

yok canım anlamadın sen şöyel mutfak halısı aldım 125*150 şimdi sabah aradılar 100*200 olurmu diye o varmışta benimki henüz yapılmamış fabrikada yada artık gelmemişmi ne bana 1 hafta içinde getiririz hepsini dedi ben yatak odası halıları da aldım bana 100* 200 olurmu diye telefon açıyolar bende kızdım niye böyle böyle oldu diye 1 hafta dediniz 3 hafta olcak dedim evet canım yemek odası alcaz pierre cardinden

Kizlar ben cok üzgünüm. Dr aradi simdi spermiogram sonuclari icin. Spermlerin hem sayisi azmis hemde hareketi cok azmis tekrar bir muayene gerekiyor mus :sinifsinif:

Bendede zaten Pco Tiroid ve Seker var. Anlayacaginiz gebe kalmaya birsürü engel mafoldumben
Üzülme canım umudunu kaybetme bende gitsem eşimle doktora kimbilir neler çıkar ama sonra giderim diyorum

yok canım anlamadın sen şöyel mutfak halısı aldım 125*150 şimdi sabah aradılar 100*200 olurmu diye o varmışta benimki henüz yapılmamış fabrikada yada artık gelmemişmi ne bana 1 hafta içinde getiririz hepsini dedi ben yatak odası halıları da aldım bana 100* 200 olurmu diye telefon açıyolar bende kızdım niye böyle böyle oldu diye 1 hafta dediniz 3 hafta olcak dedim evet canım yemek odası alcaz pierre cardinden

ayyy böyle yeni eşya alınca evede ne güzel oluo güle güle kullannnnhihoyyyt

X