2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Hmm belki geliyordurda disariya akacak kadar cok gelmiyordur, uzayan akinti aslinda yumurta catlamasi demek. Fazlada takmamak gerek böyle seylere aslinda.

farkedilmez mi canım ya zaten bu dizi uzadıkça saçmaladı

Ay gülüm benim senin samimiyetine sonuna kadar inanioyrum. Kayinvalidende cok tatliymis allah ondan razi olsun. Bol bol dinlen bu aralar kendini hic yorma. Su birkac ayi atlattin mi gerisi kolay zaten allahin izniyle. Insallah saglikla kucagina alirsin bebisini.

ay ben hamile kalmadan şişti göbeğim görenler kaç aylık ya da cinsiyeti ne diyor hahahahaa evlendikten sonra birden kilo aldım ondan diyorum bende

ay ben hamile kalmadan şişti göbeğim görenler kaç aylık ya da cinsiyeti ne diyor hahahahaa evlendikten sonra birden kilo aldım ondan diyorum bende

Hic sorma bende birkac ayda bir hamile oldugum haberini aliyordum etraftan. Artik alistilar galiba kilo almama artik soran yok kaydirigubbakcemile3 Gicik oluyorum böyle insanlara birazda insanin agzini aramak icin yapiyorlar bence bunu yoksa hamile karni ile normal kilo almayi ayirt edemeyecek birsey yok yani

canım benım allah razı olsun

canım benim göbişi görsen umarım sende hamiş sanarsın göbek gibi değil ki delikafadulden

en sinir olduğum şey dizilerde pat die hamile kalıyorlar yaaa çatlıyom sinirden

Hehe öyle deme dizilerde artik bebek olsun diye ugrasmaya basladilar. Misal fikret ve arka sokaklardaki Pinar kaydirigubbakcemile3 Özellikle Pinar ayni biz sanki burdan okumuslarda öyle yazmislar senaryoyu :roflol:

Benim en cok sinir oldugum sey, tv de aniden dogum baslamasi. Cocuklugumdan beri tvde öyle gördügüm icin dogum aniden baslar diye biliyordum, megerse önce su geliyormus sonra daha saatler geciyormus dogum baslayana kadar. Cocuklugumdan beri yanlis bildigim birsey kavramak biraz zor oldu tabikaydirigubbakcemile3

canım benim göbişi görsen umarım sende hamiş sanarsın göbek gibi değil ki delikafadulden

Aslinda sende dogru söylüyon, bazi insanlar önce gebekten kilo aliyorlar. Ama benim bütün vücudum orantili kilo alir, onun icin bende öyle sanmalari imkansiz aslinda. Bende husisi yapiyorlardir yani eminim kaydirigubbakcemile3

Aslinda sende dogru söylüyon, bazi insanlar önce gebekten kilo aliyorlar. Ama benim bütün vücudum orantili kilo alir, onun icin bende öyle sanmalari imkansiz aslinda. Bende husisi yapiyorlardir yani eminim kaydirigubbakcemile3

hiç tanıyamanlar bile işyerine gelince bazen soruyor o derece yani şimdi hamile kalsam daha önce neden yok dedin derler hahaha

hiç tanıyamanlar bile işyerine gelince bazen soruyor o derece yani şimdi hamile kalsam daha önce neden yok dedin derler hahaha

Hadi ya. Bende cok kilo aldim ama ben enime aldim hehe kaydirigubbakcemile3

Neyse bebisler gelsin hayirlisiyla öyle zayiflariz beraber ondan sonrada zayiflama topicinde bulusuruz kaydirigubbakcemile3

kızlar soruma cvp gelmedi benm pazar günü başladı kasık ağrım ogünden beri çalışma yapmadık korktum ben biraz geçkaldım heralde diyorum kasıklarım ağrırken çalışmam gerekti aslında en çok dün ağrdı bugün hafif vardı sanırım bu ay yapmam gereken zamanda yapmadık geç kaldım
neyse ben çıkıyorum kızlar geç kaldığımı düşünsemde gidiyim bi çalışma yapiyim nolur nolmaz herkesi öpüyorum ii geceler kızlar

Hadi ya. Bende cok kilo aldim ama ben enime aldim hehe kaydirigubbakcemile3

Neyse bebisler gelsin hayirlisiyla öyle zayiflariz beraber ondan sonrada zayiflama topicinde bulusuruz kaydirigubbakcemile3

aslında bende sadece göbekten almadım çok aşırı kilo aldım 9 ayda zayıflamaya başlayacaktım sonra çocuk isteği başlayınca vazgeçtim bebeşlerimiz olsun beraber zayıflarız evet evet

bir bilgim yok canım:)
netten bakmadın mı sen tarihlerine o genelde çıkıyor :)
sen durma aa çalışşşş

Pişt kızlar ben geldim...Koçiş birazdan gelir ama bir bakayım dedim...Test yapan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…