2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya keşke. ben daha olmadım beklemedeyim. ama yarın gelir heralde. pek şaşmaz benimki.offffffff beklemek de ne zormuş.

canım bugünmüydü tarihin inş güzel haberlerinizi bekliyoruz tatlım lütfen çift çizgiyi gör bugece dua edicem sana sırası gelen herkese dua edicem beklemek çok zor senin kaçıncı denemen

iyi yapmışsın deniz ...ben daha önce yazdım galiba yine yazayım ben ağustosa kadar korunmayacağım eğer olmazsa korunmaya başlayacağım...çünkü benim bu yıl 5. sınıf seneye 1. sınıf...ağustosa kadar hamiş kalsam en azından idareye hamileyim 1.sınıf vermeyin diyebilirim..eğer kalamzsam korunucam..1.sınıf okutmak zor hamile hamile çekilmezler

kızlar aklıma geldi sizinle paylaşayım dedim...benim eşimin yiğeni rüyasında güya dayısının kızı olmuş ona sevmesi için veriyomuşş..eşime ve bana ablası söyledi ne oldu bebek mi düşünüyonuz diye sordu bizde hayır dedik..şimdilik bilmelerini istemiyorum...sizce bu rüya ne anlama geliyooo

ya hayırlısı ozaman be kuzum hakkında hayırlısı olsun

abdala malum olur derler çocuğa malummu oldu neee

ben burdayım deniz.....rüya tabirinden anlayan biri yukarda yazdığım rüyayı bana yorumlasınnn ne olur ....bu rüyayı göreli bir aydan fazla oluyo bu arada..

deniz bi kızım olursa adını nisan koyucamm......bence topiğin adının değişmesi çok önemli değil ben ne olursa olsun girerim..eminim herkes benim gibi düşünüyodur

canım bugünmüydü tarihin inş güzel haberlerinizi bekliyoruz tatlım lütfen çift çizgiyi gör bugece dua edicem sana sırası gelen herkese dua edicem beklemek çok zor senin kaçıncı denemen

evet canım benim tarihim bugündü. aama gelri heralde. benim bu ay ilk denemem canım bakalım hayırlısı. ilk aydan olursa müthiş bi süpriz olur ama umutlanmak sonra haaylkırıklığı yaşamak istemiyorum.

canımbelki haklısın belki kendince ama bence hayatını çok öğrencielre göre şekillendirme. yapılacakalr hiç bitmiyo. sen korunmayı bırakma. enzman hamiel kalırsan izne çıkman gerekn zamanda çıkarsın yapacak bişey yok. ama zaman akıp geçiyo geri gelmiyo. bende hep izin bile almak istemiyodum çocukalr geri kalıcak diye. ama şimdi olsa öyle yapmam ihtiyaç duyduğum an kendimi ve bebeğimi düşünerk izin d ealırım evde dinlenirim de.

canım benim rüyamda daha önce hamile gördüğüm herkes hamile oldu. bilmiyorum belki sende müjdeli haber alıcaksın. beni de görmüş arkadaşlar. inşalalh olr. kardeşim fal baktırmış ikizi olucak demiş falcı. aman işte fala inanm flsız da kalma benimkisi.

evet artık değişmezse aynı yerden devam ederiz. ama değişse yeni girenler içinde süreklliği olurdu.aslında 2010 da çift çizgiyi görmeyi umut edenelr de güzel dimi. hem daha genel. sürekli değiştirmek gerekmez.

kızlar benim kociş kanepede uyuyakalmış. ben onu da alıp yatıyım artık. herkese iyi geceler. tatlı mı tatlı rüyalar.

evet doğru söylüyosun öğrencilere göre şekillendirmemk gerekir ama benim ilk hamileliğim çok zor geçti 3-4 ay mahvoldummm....o nedenle ağustosa kadar kalsam iyi olucak..hamile bayanada 1. sınıf vermezler zaten..ne bileyim hayırlsı ne ise o olsun diyorum artıkkk
deniz senin ilk çocuğun ikiz olsa ne güzel olur beraber büyürler..benilk hamileliğim olsaydı isterdim ama şidi kızım var ona bi kardeş olsa yeter bence...bebek olduktan sonra kızımı ihmal etmek istemiyorum o benim sevgi ve ilgime çok alışkınn

selam kızlarr iyigecelrr gece gece acile götürdüm kocişii benim çalışmalar aksıcak galiba bu aralar

cns benim 21 aylık kızım var..ben 2. bebeşi düşünüyorum...rüyasında bir kız bebişi olmuş dayısının onun kucağına vermiş sevsin diye.

canım negüzel 2 yaşında bebeğin var inş onakardeş gelir araları çok kısa değilmi canım zorlanmazmısın ama sen daha ii bilirisn kız çocuk görmek iidir cnm bereket derler mutlu haber derler oyüzden sordum bende hayırlısı cnm

evet biraz zor olur ikisi ile ilgilenmek ama bberaber büyürler diye düşündük...zaten olana kadar 2.5 yaşında olur kızım...3-5 ay yanımda annem olur sonra biri 6 aylık biri 3 yaşında olur diye düşündüm...önce Allah kızıma sağlık sonrada kardeş istiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…