2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Cns en iyisi ne yap biliyonmu değiştirmiyosalar tekrar yeniden kayıt ol başka kullanıcı adınla

Zaten ben o takvimlere bağlı kalmıyorum yinede o tarihlerden 4 gün önce başlıyorum 2 günde bir yani 1 boş 1dolu yapıyorum ama ilk denemede nasıl tutturmuşum hayret, gerçi o da uzun sürmedi ama neyse, 3 kere ilişkiye girdimiştim o kadar

ama demekki fazla kafana takmadın,ya aslında onun etkisi vardır mutlaka ama bende hep düşündüm yani ama öle stress yapmadan sadece meraktan acaba oldumu diye hergün soruyodum eşime acaba oldumu diye oda dur bakalım diyodu hep :KK70: çok sakindi ya,erkekler ne güzel soğukkanlı olabiliyorlar,bide ayak falan 1 kere diktim öle ayak dikmedim hiç,ama 1 saat kalkmadım falan,seninki baya iyimiş ya,nasılda denk gelmiş ama 3kere,o gün tam günüymüş ama demek

Evet canım görüşürüz niye değiştiriyonki kalsın öyle tanıdık girermi diye bende hiç bilmiyorum nasıl değişiyor
canım sorun yokta başka bir isimle girmek istiyorum çünkü rahat rahat size herşeyimi anlatabileyim yeri gelince eşimle ilgili sorumunu yeri gelice başka sorunlarımı sizlere anlatabileyim anadınmı cnm inş hmn değiştirirler
niye değiştircen cnm bi sorunmu yaşadın,yeni isminle nerden anlıcaz biz seni,söle bari ben cns diye :)bilmiyorumkismile

tmmcnm sölerim ben

ama demekki fazla kafana takmadın,ya aslında onun etkisi vardır mutlaka ama bende hep düşündüm yani ama öle stress yapmadan sadece meraktan acaba oldumu diye hergün soruyodum eşime acaba oldumu diye oda dur bakalım diyodu hep :KK70: çok sakindi ya,erkekler ne güzel soğukkanlı olabiliyorlar,bide ayak falan 1 kere diktim öle ayak dikmedim hiç,ama 1 saat kalkmadım falan,seninki baya iyimiş ya,nasılda denk gelmiş ama 3kere,o gün tam günüymüş ama demek
Sorma şans işte bende o yüzden bu sefer stres yapmamayı düşünüyorum çalışmalar bitince
canım sorun yokta başka bir isimle girmek istiyorum çünkü rahat rahat size herşeyimi anlatabileyim yeri gelince eşimle ilgili sorumunu yeri gelice başka sorunlarımı sizlere anlatabileyim anadınmı cnm inş hmn değiştirirler
Anladım canım benim farklı olsada kocam istedikten sonra her dökümü çıkarır bilgisayardan zaten o yüzden gerek görmedim tabi tanıdıklara rastlamamak için ismi gizli tutmak önemli ,ama sen rahat olmak istiyorsan değiştiremezsen dediğim gibi tekrar kayıt ol başka ad ile

cansu eşine laptopu verirken geçmişi silmeyi unutma bide siteden çıkış yaparak çık,yarın falan girerse bu siteye direk kullanıcıyı hatırlıyo çıkış yapmadan çıkarsan

iyigeceler karakaya bende çıkayım ya,yattım gerçi ama uykuda bastırdı,görüşürüz,hrkese iyi gecelerr

cansu eşine laptopu verirken geçmişi silmeyi unutma bide siteden çıkış yaparak çık,yarın falan girerse bu siteye direk kullanıcıyı hatırlıyo çıkış yapmadan çıkarsan
Canım istedikten sonra kişi bilgisyarda ne yaptığını bulur onların özel programları var yani bilgisayarı ancak yakarak bilgileri silebilirsin

kızlar kardeşim fala baktırmış ve kadın benim adımı bile bilmiş ve bu kişiden bebek haberi alacaksınız demiş ya artık işimiz fallara rüyalara kalmış ama yinede insanı heyacanlandırıyor
İnşallah fallar çıkar
kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi geceler yarın görüşürüz
ii geceler
iyigeceler karakaya bende çıkayım ya,yattım gerçi ama uykuda bastırdı,görüşürüz,hrkese iyi gecelerr
ii geceler

tabi cnm zaten o güvensizlik olur artık,ozaman beraber olmanında anlamı yok,bizim bilgisayarlarımız ayrı ama benimkinide açar bende onunkini,hiçte kurcalamayız,ama tabi bende eşime demiyorum yattığımızı anlatıyorum diye :))) çok ayıplar valla :))))

:)))))) yedik valla sorma,etrafta tanıdık kimseye anlatamam yani normalde ben,ama bildiklerimizi paylaşıyoruz işte negüzel,öptm cnm çıkayım artık byee

yok kızlar eşim şuan yanmda tv izlior ondan hiçbirşey saklamıyoru eşim 2 tane laptop getiriyo biri kendisinin o onada çalışıo diğeri ofisin ben onu kullanayım die geitiriyor oyüzden ben onu kullanıyorum yani eşimden başka birçok kişnin elinde gezen laptop ondan gizli tutmak istiyorum anlayacağınız.geçmiş nasıl silinior denetim masasındansa onu yapıyorum çıkışda yapıyorum merak etmeyin çok tşk tavsiyeleriniz için.
buarada iyigeceler uyuyan arkadaşlara.......

Evet bende etrafıma anlatamam bu sayede sanal iyi oluyor zaten sen yat zaten bebişe bişey olmasın ii geceler

yok kızlar eşim şuan yanmda tv izlior ondan hiçbirşey saklamıyoru eşim 2 tane laptop getiriyo biri kendisinin o onada çalışıo diğeri ofisin ben onu kullanayım die geitiriyor oyüzden ben onu kullanıyorum yani eşimden başka birçok kişnin elinde gezen laptop ondan gizli tutmak istiyorum anlayacağınız.geçmiş nasıl silinior denetim masasındansa onu yapıyorum çıkışda yapıyorum merak etmeyin çok tşk tavsiyeleriniz için.
buarada iyigeceler uyuyan arkadaşlara.......
En üstte geçmişe gir tüm geçmişi tıklat sonra bugün veya hangi günse üstünü tıklat delete basarak sil ama buanlattığım mozilla firefox göre

ben herşeyi siliyorum tatlım merak etme sen çok sağollll daha iyi yollar biliyorum bilgisayar dersinde öğrenmiştim denetim masasına giriyorum internet seçeneklrine giriyorum orda genelde tanımlaa dosyası sil geçmiş sil dosya sil diyor hepsine sırasıyla tıklıyorumtüm geçmiş silinyor tamemn

X