2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya kızlar ben demınde sordum ama.sımdı benım 8. gunum.25 gunde bır oluyorum genelde.demın peceteyle baktım oyle cok gelmedı akıntı az krem gıbı uzuyordu.bı kere vardı.sımdı yok mesela.napım.yumurtlama yakınmı.dun sabah calıstık.yarın sabah calısacaktık (gun aşırı)ama sımdı mı calıssak.ne dersınız.kasıklarımda agrı falan yok daha.

Canım ben yazdım ama görmedin sanırım...Benimde ilk seferinde beyaz renk uzayan akıntı geldi şaşırmıştım beyaz renk olduğundan ama 2 gün sonraya kadar ara ara çok az şeffaf geldi akıntım...O nedenle siz bugünleri değerlendirin es geçmeyin...

Mesela benim adet döngüm 35 gün arayla...Bende bu ayın 11 ilk gördüm vede 13 gördüm birdahada gelmedi ama ben ateş yönteminide kullanıyorum ateşim 15. günü artış gösterdi bugünde kasığımda ara ara ağrılarım oldu yani büyük ihtimalle çatlamış oldu...

bence bu hafta iii çalış :)
25 günde adet görüyorsan 9 ve 13. günelr öenmli
sabahları değerlendirrr :)
ama sabah denenmiyorr yaa
uykulu uykulu
bundan önceki ay 1 kez denemiştikk :)

ahh canım sagol yaa.ben de muhabbetınızın arasına gırıp gırıp soru sordum:):eek:klava:evet sabahları cok zor ama napım.okula 8,30 da gıdıyorum.oyuzden erken kalkıp calısıp bır saatte ayaklarımı dıkıp yatıyorum.hersey bebek ıcın:) zor ısımız cokkk zor.:roflol:

burasını hiç bu kadar kalabalık görmedim...kızlar benim regi günüm 7 nisandı ...bu gün adetimin 12. günü ...ben adetin kaçıncı gününe kadar devam ediyim..

ahh canım sagol yaa.ben de muhabbetınızın arasına gırıp gırıp soru sordum:):eek:klava:evet sabahları cok zor ama napım.okula 8,30 da gıdıyorum.oyuzden erken kalkıp calısıp bır saatte ayaklarımı dıkıp yatıyorum.hersey bebek ıcın:) zor ısımız cokkk zor.:roflol:

yok yaa sorun değil ne bölmesiii :)yerimseniben

Ewet canım ateş sabahları yataktan kalkmadan en az 3 saatlik uyku ile dil altından dijital göstergeyle ölçüyorsun...En ideal saat sabah 6ile7 arası...

X