2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

1 kez adet gör sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi işte ben yumurtlama günüme göre çağırmak istiyorum yaz tatiline kadar bu son fırsatım denk getirip ii değerlendirmeliyim:)

toprakcım bence ovulasyon tstı al.ona gore cagır esını.kacıncı gundesın bılemıyorum ama.yada zamanınız cok yoksa test alıp bakana kadar.cagır esını sans artık.cunku ben ovulasyon topıkını okudum.her ay ovulasyon tarıhı degısebılıor.en garantısı helede uzaktaysanız testı uygulamak.ama zaman yok dersen o tarıhlerde cagır artık.(bu arada bende urfa-sıverekte ogretmenlık yapmıstım 3 yıl:kahve:

toprakceylin sen de öğretmensin galiba
inşşallh bebişlerimiz bu ay olursa tam yarıyıl tatiline geliyor
vee 3 ya izin kullanıup sonra yaz tatili
yani işe tekrar başlayınca bebek 7 aylık oluyor
inşşal bu ay olurrr yaa

canım işte bende o yüzden çok istiyorum bu aylarda bunlarıda düşünmek lazım benim düşük yaptığım hamileliğim çok iiyiydi hazirandan sonra 15 taile kadar gelmeyecektim ama kısmet değilmiş canım mayısta hamile kalsakkasımda izine çıkıyoruz ama martta bitiyo izin sonrası nolacak

ben anasınıfı öğretmeniyim sen?

toprakcım bence ovulasyon tstı al.ona gore cagır esını.kacıncı gundesın bılemıyorum ama.yada zamanınız cok yoksa test alıp bakana kadar.cagır esını sans artık.cunku ben ovulasyon topıkını okudum.her ay ovulasyon tarıhı degısebılıor.en garantısı helede uzaktaysanız testı uygulamak.ama zaman yok dersen o tarıhlerde cagır artık.(bu arada bende urfa-sıverekte ogretmenlık yapmıstım 3 yıl:kahve:

ya ovulasyon testini hiç yapasım yok ama belli de olmaz adetimin günü hiç şaşmaz belki 1-2 gün ama işte düşükten sonra ne olur bilmiyorum ya şans diyeceğim yada testi yapacağım
canım bende ceylanpınardayım malesef:KK43:(

hayırlısıı ya a o tarihte iyiyimiş ama haziranda doğum uzak yaa :)ekimde hamile kalmak gerek
Allah herkese bu ay verir inşalalh hayılısıyla
günümüzde düşük yapan çok inşallah herkes bebeğine kavuşurrr
neyseki sizde sorun yok onu biliyorsunuz
bize bişey yok diyorlar
ama olmuyor
acaba tüpler mi tıkalı ya da yumurtlalamma mı tembel diye düşünüyor insan
bakalombu ay gidecem yumurta takibine perşembe günü

ben türkçe öğretmeniyim canım ankaradaydım
eş durumuyla manisanın ücra bir köşesindeyimmm şimdi kocamın sayesinde :)

işin kötü yani buarada kadın doğumcu yokk
taa salihliye ya da uşağa gidiliyorr
her zaman gidilmiyorr

hayırlısıı ya a o tarihte iyiyimiş ama haziranda doğum uzak yaa :)ekimde hamile kalmak gerek
Allah herkese bu ay verir inşalalh hayılısıyla
günümüzde düşük yapan çok inşallah herkes bebeğine kavuşurrr
neyseki sizde sorun yok onu biliyorsunuz
bize bişey yok diyorlar
ama olmuyor
acaba tüpler mi tıkalı ya da yumurtlalamma mı tembel diye düşünüyor insan
bakalombu ay gidecem yumurta takibine perşembe günü

canım inş yoktur bi sorun hayırlısı olsun bende bi sorun yok ewet hamile kaldım ama düşükten sonra 7-8 ay hatta 1 yıl hamile kalamayanlar var işte bende bundan korkuyorum sen ne kadar süredir deniyorsun?

ayyyyyy nihatet geldim geçmişi okuyordum baya uzun sürdü kızlar şu pozizyonu bende çok merak ettim lütfen banada gönderin lütfennnnnnnnnnnn

toprakceylin sen de öğretmensin galiba
inşşallh bebişlerimiz bu ay olursa tam yarıyıl tatiline geliyor
vee 3 ya izin kullanıup sonra yaz tatili
yani işe tekrar başlayınca bebek 7 aylık oluyor
inşşal bu ay olurrr yaa

canım işte bende o yüzden çok istiyorum bu aylarda bunlarıda düşünmek lazım benim düşük yaptığım hamileliğim çok iiyiydi hazirandan sonra 15 taile kadar gelmeyecektim ama kısmet değilmiş canım mayısta hamile kalsakkasımda izine çıkıyoruz ama martta bitiyo izin sonrası nolacak

ben anasınıfı öğretmeniyim sen?

ben de sevdalınka gıbı dusundugum ıcın bu aylarda basladım calısmalara.bebek 7 aylıkken bırakayım bakıcıya dıye.ama ben hemen pat dıye oluyor sanıyrdum.ne bıleyım ılk denememde olmıycanı:KK43::sinifsinif: bılsem daha once baslardım.ınş. bu ay olur.ama ben cok stres yapıorum olmaz gıbı gelıyor bana.hımm ceylanpınar surıye sınırı.ben sımdı ıstanbulun bır köyündeyim.valla sıverek daha moderndi ve daha cok ımkan vardı.bende en yakın hastaneye gıtmek ıcın 45-50 km yol gıtmem gerekıyor .burda sadece saglık ocagı var.

ben türkçe öğretmeniyim canım ankaradaydım
eş durumuyla manisanın ücra bir köşesindeyimmm şimdi kocamın sayesinde :)

ben ankaralıyım canım 23 yıl orada yaşadım temmuzda ewlendim antalyaya gittim eylülde atamam çıktı urfaya yani o kadar zor ki durumum keşke bende eş durumundan gidebilsem de antalyanın en ücra köşesi olsa razıyım. ağustostaki atamayada yetişemiyorum 30 eylül girişliyim yılım dolmuyor anlayacağın ne olacağı belli değil

mehaba banu hoş geldin öncelikle ben Aslı Vural Sesver e muayene oluyorum andeva yıldız hastanesinde

hoş bulduk canım bende topçular andevaya gittim hicran hanıma internetten araştırdım ama yıldız andeva 15 gün sonraya randevu veriyor ancak gerçi topçularda çok yoğun teşekkürederim paylaşımın için inşallah hepimizin gönlüne göre nasip eder rabbim

öğretmen arkadaşlar bakıyorumda tarih hesaplamalarına başlamış kızlar en güzeli haziranda hamile kalacaksın martta doğum ve 2. dönemi tamamen kapat ve yaz tatili ve çocuk 7 aylık olur ama işte istediğimiz zaman olmuyor aman allah en doğru zamanı bilir hayırlısı sağlıklı olsun da

Ben de 24 yıl ankarada yaşadım
ailem orada eryamanda şimdi batıkentelr :)))

inşalalh eşinle yakıınlaşırsın canım eş durumu en kolay atama
olur sen merak etme anaokulu ataması iiii

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan...............2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme

beklemedekiler

eda80..............................18 nisan................????????

ben de sevdalınka gıbı dusundugum ıcın bu aylarda basladım calısmalara.bebek 7 aylıkken bırakayım bakıcıya dıye.ama ben hemen pat dıye oluyor sanıyrdum.ne bıleyım ılk denememde olmıycanı:KK43::sinifsinif: bılsem daha once baslardım.ınş. bu ay olur.ama ben cok stres yapıorum olmaz gıbı gelıyor bana.hımm ceylanpınar surıye sınırı.ben sımdı ıstanbulun bır köyündeyim.valla sıverek daha moderndi ve daha cok ımkan vardı.bende en yakın hastaneye gıtmek ıcın 45-50 km yol gıtmem gerekıyor .burda sadece saglık ocagı var.

ewet canım suriye sınırı hatta şimdi önümde pc suriye karşımda:) siverek gelişmiş bir ilçesi ama ama ceylanpınar merkeze 140 km hastane var ama doktorlar çok ii değil ben bide ilçeden 17 km uzaklıkta köyünde çalışıyorum köy yolu berbat o yollardan hergün geçişimde bebeğimin düşmesinde yolları suçluyorum anlayacağın buradan nefret ediyorum

X