2010 Mart annesi olabilmek için önerileriniz

verdiğin bilgiler için çokk teşekkürler, çok çokk güzel açıklamışsın kaydirigubbakcemile5
bahsettiğin testleri ben dr.a girmeden araştırmıştım ve
doktordan kendim istedim yapılmasını, hem de 3 ayrı doktordan
üçü de gerek görmedi ve hamilelikte bakılacak dedi..
ama çoğu arkadaşımdan da sizden istendiği gibi istenmiş tüm bunlar :sm_confused:
kafam fena halde karıştı yanii fisfisfis
bunu çokk kişiden duymuştum alkisalkisalkis
aklımızda bulunsun
inş. stres yapmamayı başarabilirizz :Saruboceq:
Allah hakkımızda hayırlısını versin

beni de listenize alın ben de öğretmenim ve mart veya nisan annesi olmak istiyorum
csmcsm 29 haziran

kızlar gözümüz aydın listeden biri hamiş:) 1 haftadır sabırla bekliyorum bu sabah çift çizgiyi gördüm:))
yarın sabah ta doktora gidicem,internette hesaplattım doğum 4veya 5 mart diyo:))
allah herkese nasip etsin..sizin de hayırlı haberlerinizi bekliyorum:)hihoyyyt

Beni de tabloya eklerseniz sevinirim benim bebişim de inşallah martta geliyor opuyorumnanaktan

çok sevindim canım. tebrik ederim. hayırlı olsun.

aaa hepiniz aynı anda hamile kalmayın yaa
okullarda öğretmen kalmayacak:)))

bu arada tebrikler csmcsm

teşekkür ederim arkadaşlar.çok güzel bir duygu:) allah hepinize nasip etsin..hihoyyyt

Insallah bebegine en kisa zamanda ulasirsin benim sana tavsiye mutlaka smear ve kultur testi yaptir ben 6-7 aydir deniyordum yani denedigimi zannediyordum en son gittigim doktor kultur testi yapti (bu arada en az 4 doktor gezmistim hicbiri bole biseye gerek gormemisti hepsi sadece smear yapiyordu) ve biyerden mikrop kaptigimi ogrendik o da spermleri olduruyormus bi antibiyotik verdi ve gecti ama doktorun dedigi bu ay ilk kez deniyorsun gibi dusun dedi.Bazi mikroplar varmis cocuk istemezsen hicbir belirti vermezmis ama hamile kalmani engellermis riske girme benim gibi butun kontrollerini yaptir bisey varsa onlemini erkenden almis olursun.

güzelim benim de adetime 3-4 gün kala kahverengi lekelenmem oldu korkmuştum sonra doktora sordum bebek rahme yerleşmiş inşallah senin de öyledir:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…