2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

birisi maşallah sana ne güzel örmüşsün sabırve yetenek işi valla. ben yapamam.
şekerlerde çok şirin görünüyor. battaniyeyi güle güle kullansın bebişin, şekerlere de afiyet olsun! :)

ellerine saglik birisi nasil oruon koca battaniyeyi bende ogluma yelek basladim bakalim dogana kadar bitirebilecemmi

cikolatada simdiden afiet olsun kuklada pek tatliymis

zeynepcim, melodi çook teşekkürler.. Hazalkalın tığla ördüm, kalın iplikle hızlı ilerliyor bir de kolay olunca örnek.. Ben de örgüyü pek yapamıyorum sana da kolay gelsin bitirirsin inşallah.
Gripin, kuklayı annem eminönünden almış bebek şekeri satan malzemecilerden tülleri kurdelayla ben bağlıyorum çikolata koyup işte. ama orijinal oldu. hatıra saklanabilecek bir şey ve oynaması zevkli.

Son düzenleme:
bebişimin kapi süsü :))

Eklentiler

• $Tutku Per...jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 90
güle güle kullanın kızlar, bu cicilerin içinde mibnikler ne tatlı olacaklar, öpüp sevmeli onlarıŞeniz

arkadaşlar ben görmmeişin bi çocuğu olmuş tipi annelerdenim,bebeğime o kadar çok şey aldımki onları çekip koymaya kalksam foruma yazık ederim,görgüsüz bi anneyim çünkü her gördüğümü heves edip aldım:)

Eklentiler

• $Photo0178.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 118
  • $Photo0177.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 113
  • $Photo0176.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 116
  • $Photo0175.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 116
  • $Photo0174.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 118
  • $Photo0179.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 104
  • $Photo0180.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 104
  • $Photo0181.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 105
  • $Photo0182.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 109
  • $Photo0184.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 119
fairlike kapı süsü çok tatlı.
özgül bebişin güle güle giysin canım.

özgülgülece çok güzelmişbebişinin cicileri, güle güle giysin.

yarenn kapı süsünüz çok hoşmuş.

yarın oğluşumun bebek şeekeri de gelio,kapı süsü de koyarım inşallah onları
oğluşum gelceğini önceden söylemeyince doğumdan sonra zevk sahibi eşim halletti saolsun

amin canım, vallahi hazırlıklar tamam gelsinler de güzelce bakımlarını yapsak, giydirsek, sevsek

amin canım, vallahi hazırlıklar tamam gelsinler de güzelce bakımlarını yapsak, giydirsek, sevsek

inşallah canım o günler de gelio,ama gelince bi bakıosunki aldığın el kadar cicilerin içinde miniş bebeişin kaybolmuş çünkü hepsi büyük gelio,her giydirdiğin kıyafette makina elinde foto çekiosun,agu dedi foto çekiosun bugu dedi foto çekiosun:d öle işte

kıyamam yazık, ben de fotoğraf çekmeyi çok severim onu rahatsız etmemek için kendimi durdurmam lazım, şimdiden fotoğraf makinesi doğum valizinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…