2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

Hayır mothercare değil, Debenhams dıye bı magaza, boyner ykm fln gıbı dusun.. saol cnm..

yok kız nalaka.. lındenle konustugumuz oyuncak anca bebek bılınclı hareket edebıldıkten snr bı ıse yarıcak da, bebelerde 2 ayda anca tepkı vermeye başlıolar ıste o bakımdan..

haaa simdik anladim yerimseniben

o aldiginiz oun halisi demi bende alicim ogluma ama biraz buyudumu alirim :emir_bebek:

haaa simdik anladim yerimseniben

o aldiginiz oun halisi demi bende alicim ogluma ama biraz buyudumu alirim :emir_bebek:

ee yani şimdiden almak şapşallık yani :)) bize bakma sen, ben lındenle dalga gecıodum ne acelesı var da aldın dıye, kocam da alalım dıyınce kendımız aynı duruma dustuk :) sen zamanı geldı mı alırsın mis gibi..

hastane çıkışlarımız

kızımın oyuncakları

bakım kremleri, şampuan, parfüm vs. yandaki kutular aslında kofre kutusuydu, kaplayarak kızıma ıvır zıvır kutusu haline getirdim.

bebek telsizi, sıcaklık ölçer ve ateş ölçerimiz

Güle güle kullanın cnm hepsini.İki soru:

1. Kofre nedir ?
2. Hastane çıkışı 10lu takım fln almadın mı hiç ?

Son düzenleme:
kofre: parfüm seti kutusu
hastane çıkışı için set aldım. pembeli olanın başka parçaları da var ama çekmedim onların fotoğraflarını. battaniyesi, havlusu hatta iç çamaşırları bile var sette.

ayrıca teşekkür ederim.

Son düzenleme:
hastane çıkışı için set aldım. pembeli olanın başka parçaları da var ama çekmedim onların fotoğraflarını. battaniyesi, havlusu hatta iç çamaşırları bile var sette.

ayrıca teşekkür ederim.

parfüm seti kutusu derken, hanı nemlendırıcısı duş jelı parfumu fln bırlıkte satılır onlardan mı? çok ılgınc bı kelıme ya bı kere daha soyledın sorcaktım o ne dıye unuttum snr sımdı sorayım dedım.. ay bısı daha ogrendım ne ısıme yarar bılmıom ama :))

evet parfümün yanında genelde vücut losyonu, duş jeli ya da çanta boyu minyatür parfümü birlikte satılıyor. iyi markaların kutuları da kaliteli oluyor doğal olarak.
fazla bilginin zararı olmaz, bir gün yarar işine.

gripin kızının cicileri çok güzelll . bende böyle pijamalar alıcam. hep patikli almışım ben .
güle güle giysin yawrun .

livece sizde güle güle kullanın.

livece kızının cicileri çok tatlı güle güle sağlıkla kullansın inşallah!

Güle güle kullanın cnm hepsini.İki soru:

1. Kofre nedir ?
2. Hastane çıkışı 10lu takım fln almadın mı hiç ?

ayrıca teşekkür ederim.

hay allahım bende kofre kutusunu "gofret kutusu" sandımdı duyduğumda kaydirigubbakcemile3 bişey daha öğrendim

gripin kızının cicileri çok güzelll . bende böyle pijamalar alıcam. hep patikli almışım ben .
güle güle giysin yawrun .

livece sizde güle güle kullanın.

teşekkürederiz canım,benimkilerde hep patikliydi artık patikli almayayım dedim,bunlarda çok kullanışlı olacak belli

sonunda bende ekliyorum resimleri.
oğluşumun tulumları, turuncu olan benim bebekliğimde giydiğim tulum.
şimdi oğluşum giyecek.

hastane çıkışlarımız, kutusundan çıkarmayı unuttum!

battaniye havlu ve alt açmamız.

şimdilik bunları ekliyorum. diğer kıyafetleri yıkandı ve ütülenmedi.
onlarıda sonra ekleyeceğim.

Son düzenleme:
sonunda bende ekliyorum resimleri.
oğluşumun tulumları, turuncu olan benim bebekliğimde giydiğim tulum.
şimdi oğluşum giyecek.

şimdilik bunları ekliyorum. diğer kıyafetleri yıkandı ve ütülenmedi.
onlarıda sonra ekleyeceğim.

melodicim hepsi çok cici,sağlıkla giydirmek nasip etsin allah

melodi hepsi çok güzel ....
güzel günlerde sağlıkla giysin oğluşun inşallahh

Melodi çok şekerler güle güle giysin kuzucuğunopuyorumnanaktan

X