2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

bence de onun sıtesı guvenlıdır, ya da ıste markafonı fln gıbı sıteler de guvenlı oluo, e-bebek de guvenlı.. ama nası bı sıte oldugu onemlı ıste

online ev tekstili die geçio ama bakalım ne olacak sipariş verdim inş sorun olmaz taçın kristal serisi bakalım gelince size yazarım

birisi ellerine saglik canim cok güzel yapmissin oglusun sarilip sarilip uyusun

bence de onun sıtesı guvenlıdır, ya da ıste markafonı fln gıbı sıteler de guvenlı oluo, e-bebek de guvenlı.. ama nası bı sıte oldugu onemlı ıste
Valla markafoni benim için bitmiştir. Artık hiç güvenli gelmiyor bana.Bir sürü de mağduru varmış.Ben de ilk açıldığı zamandan beri alışveriş yapıyordum oradan ama bu en son uçan balon kampanyasında delirttiler beni sahtekarlar uyuzlar

Ay çok güzel yapmışsın birisi ellerine sağlık, valla yakın otursan senden örgü dersi almaya gelirdim...

kızımın battanıyeleri...

ilk fotograftakı beyaz ayıcıklı 10tl
yanında kı pembe : 6 tl
yeşıl yastıklı alt açma: 5 tl
pembe pandalı 8 tl

ikinci fotograftakı:
turuncu agaçlı :10 tl.. çok guzel kumaşı var
nazarbancuklu kalın battanıye : 10 tl
alttakı beyaz, havlu degıl ama çok yumşak dokusu var :12.5 tl

kurkçu handan aldım hepsını

Eklentiler

• $P6260104.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $P6260105.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
ılk fotodakı ayıcıklıya ve turuncu agaclıya bayıldım kesssssınlıkle gıdıorum bu kurkcu hana ben de alacam :) gule gule eskıtın..

güle güle kullanın canım çok güseller fiyatlarıda çok uygunmuş .
sıcacık sarınsın guzucuğun :)

semacım hem cok guzel hemde cok uygun almıssın gule gule kullan cnm

yeşil olan çok guzel bır battanıye... bu battanıye azız bebe ve idil bebe 40 tl. başka bebek magazalarında 35 tl...
ben 20 tl ye aldım...

uyku tulumu hediye geldi arkdaştan

Eklentiler

• $P6260109.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 43
  • $P6260110.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…