2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

Bunlarda benım bebişime gelen ilk hediyeleri :))))

aradabir bakıp bakıp inanmak ıstıyorum bebeğimin olucağına rüya gibi bişii

ınşallah Allahım giydirmeyide nasip eder hepimize arkadaşlar

masal hepsi çook güsel. ne güselde yakışır cimcimeye.
ayakkabılara bayıldım. kızlara çok güsel şeyler varyaa .
Allahım giydirmeyı nasip eder inşallah opuyorumnanaktan

ayy cok guzel cıcıler bunlar ya guzel gunlerde gıyer ınsaaallah kızın. kızlar ben resımlerı yukledım cevapla kısmınada koydum ama bu seferde mesaj eksık dıo. bunu nasıl duzeltecem?

masal hepsi çook güsel. ne güselde yakışır cimcimeye.
ayakkabılara bayıldım. kızlara çok güsel şeyler varyaa .
Allahım giydirmeyı nasip eder inşallah opuyorumnanaktan

sagol canım
allahım hepımıze giydirmeyı nasıp eder ınsallah

ayy cok guzel cıcıler bunlar ya guzel gunlerde gıyer ınsaaallah kızın. kızlar ben resımlerı yukledım cevapla kısmınada koydum ama bu seferde mesaj eksık dıo. bunu nasıl duzeltecem?

sagol canımmm

canım cevapla kısmın koyunca direk çıkıyor anlamadımkı bennn
istersen bana resımlerı mail at ben yukledıkden sonra adresı sana gerı maıl atım sen o adreslerı cevapla kısmına koyarsın

canım burdakı cevapla kısmında mesaj eksık karakterlı dıo 100 karekter olması gerekıyomus bu nasıl bı sorundur ya sızdede oluomu ole nıye bende ole yazıo. valla vazgececem artık ya off sıkıldım valla hevesım kactı.

dememesi lazım canım allah allah.. anlaşıldı bi özel mesaj atayım sana.

oyy ben masal çok güzel hepsi ayakkabılara bayıldım ben de güle güle giymek nasip etsin allah.

Son düzenleme:
bunlar da hazal87 arkadaşımızın oğluşunun cicişleriii..

Son düzenleme:
Kızlar bebeklerinizin cicileri pek güzelmiş..Ben de yüklerim en kısa zamanda,heyecanlandımhihoyyyt

ya bıjo tekrar tesekkurler ne mutlu oldum oglusumun cıcılerını gorunce ya rabbım tum bebıslerımıze bu cıcılerı gıydırmeyı nasıp etsın. ınsaallah dogduklarındada resımlerını koyarız buraya. ne guzel olur valla.

Son düzenleme:

o patikleri yerim yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmŞeniz

bunlari nerden aldim hazalcim? hangi magazadan?[/QUOTE]

canım bunları babyshoptan almıstım. fransada varmı aynı magaza?

fransada onerebilecegim bebek giyim magazalari sunlar,
zara bebe
sergent major
obaïbi
okaidi
petit bateau enfant
aklima gelirse baska yazarim

yok galiba bilmiyorumki internetten baktim ama bulamadim sen hangi ulkedesin? web sitesi varsa buraya yazarmisin?[/QUOTE]

ben norvecteyim web adresi babyshop.no burdan bakabilirsin canim ama ben alali bir aya yakin bi zamanda almistim indirimdeydi simdi varmi bilmiyorum sen yinede bi goz at canim.

c&A 7 tl

joker 60 lı ped 19 lira

joker 11 lira

c&a 9 lira:teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…