2010 Ağustos Bebeklerinin Resimleri

maşallah çok tatlılar..bende eylül annesiyim tabi acele edip agustosta doğmassa:)resimleri görünce içim kıpır kıpır oldu Allah bizede nasip etsin bu güzel duygularıı

ben de 2010 şubat annesiyim.bebekleriniz çok tatlı..hepsine 41 kere maşallah.
Rabbim sağlıkla büyütmenizi nasip eder inşallah.

Kızlar bebişleriniz çok tatlı 41 kere bende 2011 şubat annesi olacağım.Bizde inş.sizler gibi sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Bu da benim oğluşum sinirli,balböceim Furkan ım maşallah ları ve nazar boncuklarını unutmayın kızlar :)) yerimseniben
Furkan ım 11.08.2010 Çarşamba günü 3260 gr 53 cm

toxim maşallah furkana adının güzelliğiyle büyüsün allahım nazarlardan saklasın....
gurbet görünmüyo canım duru bebik ya....

hepinizin bebişlerine maşallah.. ALLAH.ım nazarlardan korusun hepsini...
RABBİM herkese nasip etsin bu güzellikleri inş..

[/URL][/IMG]

[Buda benım kuzummm kara kızım..:) kocaman bı massallah kızıma

Son düzenleme:

---------------------2günlük--------------------------------------------------------------2günlük-----------------------------------------------------------------------4günlük---------------------------------

----------------------------5günlük-----------------------------------------------------5günlük------------------------------------------------------------16günlük--------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
maşallah supanallah bütün meleklerimiz bir birinden güzel teyzesi yesin onlarııı :))

bütün bebeklere maşşallah o ne tatlılık öle ya allahım nazarlardan saklasınn....tü tü tü 41 kere

bunlarda benım topişlerim kaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $100_5574.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 68
maşallah bütün bebişlerimize,rabbim hepsini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bizlere...
işte bu da benim kızım..rabbim nazarlardan esirgesin...

2.gün
3.gün
3.gün

Son düzenleme:
kocaaammmaannnnnnnnnn mşlh
ya hepsi tam yemelik bunların.valla ben oğlumu öpüyorum mıncıklıyorum ohh birazcık daha büyüse ısırıcam valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…