2009mart anneleri 2.bebeği ne zaman doğuruyoruz?

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
2009mart anneleri 2.bebeği ne zaman doğuruyoruz?sizinle güzel anlar yaşadık.yeni bir maceraya ne zaman atılıyoruz .ben bu işi sevdim.2 yıla tekrar doğuruyorum.hahaha...allah izin verirse tabi.gelin birlikte karar verelim doğuralım.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben Rüya 2 yasina bassin hemen hamile kalmayi ve o üc yasinda oldugunda ikinci Bebegimin dünyaya gelmesini DILIYORUM... ALLAH IZIN VERIRSE... Ondan sonra cocuk uzun bir zaman düsünmüyorum söyle 4-5sene cünkü viyanada dogum yapinca 2,5sene izin veriyorlar bebegin yaninda kaliyorsun ve ben tam bittiginde ikinci bebegimi dünyaya getirmis oalcagim ve tekrar 2,5sene evde kalacagim oda bitsin sonra 1-3sene calismaya gitmeyi düsünüyorum ondan sonra bakariz... ANLATABILMISIMDIR INSALLAH cok karisik yazarimdaaaa :bbo:

ahhh ben hiç kestiremiyorum ne zaman olur kısmet tabii ama 2 sene istemiyoruz...

Ben Rüya 2 yasina bassin hemen hamile kalmayi ve o üc yasinda oldugunda ikinci Bebegimin dünyaya gelmesini DILIYORUM... ALLAH IZIN VERIRSE... Ondan sonra cocuk uzun bir zaman düsünmüyorum söyle 4-5sene cünkü viyanada dogum yapinca 2,5sene izin veriyorlar bebegin yaninda kaliyorsun ve ben tam bittiginde ikinci bebegimi dünyaya getirmis oalcagim ve tekrar 2,5sene evde kalacagim oda bitsin sonra 1-3sene calismaya gitmeyi düsünüyorum ondan sonra bakariz... ANLATABILMISIMDIR INSALLAH cok karisik yazarimdaaaa :bbo:

bizde daha defne olnmadan 2 bebek yapalım diyorduk..klasik bi kız bi erkek set tamam olsun... seçen tolga "ben bundan başkasını sevemem" dedi...içi-m gitti ama ben bitane daha istiyorummm.... kardeşsiz olmaz..

yinede allah hayırlısını versin.. bunlara uzun ömür sağlık mutluluk versin....

amanın kalsın kalsın.yetti bana bu :1shok::bbo:kafamçokkarıştı

:roflol::roflol:..dur kız daha yolun başındayız...

benim esim abartiyo biraz simdiden istiyo izin versm ama ben düsünmüyorum 3 sene sonra felan olabiluu

reinem bu arada senin esinin adidami tolga

bana bir kolikli yeter ikinci kolik gelirse ben kesin alkolik olurumdelikafadulden 2. sinin kolik olmama ihtimali garnti olsa kesin yapardım

biz bebeği sadece karı koca bi gecede yapamıyoruz,kocaman bi doktor ekibide işin içinde olmak zorunda...:))) o yüzden ne zaman tedavi için paramız olursa o zaman hamile kalabilirim tekrar... benim sevgili kocam en az 4 çocuk diyor,bakalım nasıl vazgeçircem bu sevdasından.......

biz bebeği sadece karı koca bi gecede yapamıyoruz,kocaman bi doktor ekibide işin içinde olmak zorunda...:))) o yüzden ne zaman tedavi için paramız olursa o zaman hamile kalabilirim tekrar... benim sevgili kocam en az 4 çocuk diyor,bakalım nasıl vazgeçircem bu sevdasından.......

inşallah canım paraları toplar tekrar hamş olursun.allah büyük bne malum belki bu sefer kendiliğinden olur.offff 4 mü?yaşın kaç ya!!!ben 28 2 yapsam yeter.arkadaş olurlar birbirlerini kıskanmazlar diye peş peşe yakın istiyorum 2-3yıl arayla.bir de kızım büyüdüğünde sil başatan olmasın diye.2si de aynı aradan çıksın.inşallah :1hug:

inşallah canım paraları toplar tekrar hamş olursun.allah büyük bne malum belki bu sefer kendiliğinden olur.offff 4 mü?yaşın kaç ya!!!ben 28 2 yapsam yeter.arkadaş olurlar birbirlerini kıskanmazlar diye peş peşe yakın istiyorum 2-3yıl arayla.bir de kızım büyüdüğünde sil başatan olmasın diye.2si de aynı aradan çıksın.inşallah :1hug:

benimde yaşım 28..ama sevgili eşim her 2 yılda bi tane doğarsa 4 çocuğumuz olabileceğini hayal ediyor..bu yaştan sonra biraz zor ama dinletemiyorum ki beyfendiye..galiba küçük çaplı bi aşiret kurmak istiyor...:) neyse sağlıcakla 2. si doğarsa yeter..bu zamanda ikiden fazlası zor sanki,okut büyüt evlendir,zor valla....

ben araya bi 5-6 yıl koymayı düşünüyorum en azından biri doğduğunda dieri okula başlar bana rahatlık olur diye ama herkes m2 yıl sonra demiş yahu ne var bu 2 yılda?

kızlar ben 14 seneden sonra 2. yi yaptım daha doğrusu 8 sene sonra istedim ama 2 düşük sonrası 2-3 senede olmadı böylelikle 8 sene artı 6 sene 14 seneyi buldu
ama ara bu kadar uzun oluncada çok tatlı oluyormuş elimizde oyuncak bebek gibi oldu şimdi yorularak değil eğlenerek büyütüyorum kızımı
iyiki doğurmuşum diyorum renk geldi hayatıma

lazanya koptum sana kaydirigubbakcemile3hehehe aynen canım bu gaz bana cok kestırdı Allah nasıp ederse neler cektıgımı unutursam bırgun 2. düşünüyorum ama şimdi en az 6 yıl sonra nasıpse tabı

eee 2 yıl sonra isteyenler şimdi allah nasip ederse 2 yıl sonra mı hamile kalıyoz 2 yıl sonra mı doğuruyoz.

bende araya en azla 2 yıl koymayı düşünenlerdenim..benim herif sütten kesilince hemen istiyor...

ideal yaş arası 3-4-5 .3 ten aşağısı ilk bebeğin ilgi eksikliği hissetmesine 5 yıldan fazlasıda kıskanmasına sebep oluyor.isteyenlere duyurulur.çocuk eğitimi ve psikolojisi derdinde görmüştük üniversitedeyken.ama benim işime yaramıycak çünkü hangi yıl olursa olsun ikinci annenin psikolojisini altüst eder diye düşünüyorum.akıl işi değil ya hani kazayla olursa başka :eek:

eee 2 yıl sonra isteyenler şimdi allah nasip ederse 2 yıl sonra mı hamile kalıyoz 2 yıl sonra mı doğuruyoz.
iki yil sonra hamile kaliyorummm ve Rüyam üc yasindayken ikincisini bekliyor olacagim INSALLLAH ALLAHIM NASIP EDERSE:Saruboceq:

büyük konuşmayım ama başka çocuk istemiyorum vee en güzelide eşimde benimle aynı fikirde..biz ailecek rahata düşkünüz:emir_bebek:

X