2009 ubat Anneleri doumunuzu hangi Hastanede yapacaksiniz?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Merhaba 2009 şubat anneleri doğumunuzu hangi hastanede hangi doktora yaptiracaksiniz?sezeryanmi normalmi?
Bellimi olur belki ayni tarihte ayni hastanede yapariz....hayat tesadüflerlerle dolu....
Ben başliyorum....

_duru_24--medical park bahçelievler--dr tülin kocatepe--normal--04-02-2009

Herkes alinti yapip eklesin kendini kizlar ....bakalim kacimiz ayni hastanede yapacagiz allah kismet ederse

duru_24--medical park bahçelievler--dr tülin kocatepe--normal--04-02-2009
nestle76--medical park göztepe--dr mehtap yazıcıoğlu

Merhaba canım bu konuyu açtığın iyi olmuş, ben de açmıştım ama ne hikmetse benim konumu kapatmış bir moderator ve alakasız bi yere yonlendirmis. benim bilgiler: tülin kocatepe-22.02.2009-bahcelievler medical park (hastane kesin degil)

merhaba 2009 şubat anneleri doğumunuzu hangi hastanede hangi doktora yaptiracaksiniz?sezeryanmi normalmi?
Bellimi olur belki ayni tarihte ayni hastanede yapariz....hayat tesadüflerlerle dolu....
Ben başliyorum....

ben muhtemelen calistigim devlet hastanesinde yapacagim..normal dogum istiyorum ancak plasenta önde yerlesmis oldugu için doktorum mumkun olmayabilir normal dogum dedi...bakalim hayirlisi..muhtemel dogum tarihim 14 şubat...sezeryan olursa 7 - 8subat..hayirlisi olsun bakalim

excite--medical park bahçelievler--dr tülin kocatepe--22-02-2008

Son düzenleme:
ya kızlar benim zor bi durumum var.doguma memlekete gitmek istiyodum.haliyle kaynanada kalıcam.ama annemle cok yakınlar.annemde gelip kalıcaktı yanımda.ama bayramda kaynanala kavga etttik.ve gitmek istemiyorum.eşimde gidiceksin burda zor olur diyo sanki orda anası dogurtacakmış gibi.karar veremiyorum annemde gelme sakın diyor ben gelir bakarım diyor.napiyim sizce nolur akıl verin??????????????

kaynanada kalıcam derken müstakil evim var aynı bahcedeyiz ama.ve misafirler falan benim evime girecek hemde kaynana zırt pırt yanımda olacak

merhaba ben alman hastanesinde burçak erzik.e gidiyorum doğumuda orada yapmayı düşünüyorum gerçi normal mi sezeryan mı hala karar veremedim zonguldakta yaşıyorum doğum istanbulda olucak gerçi akrabalar var ama eşimin kendi işi var stres olsun istemiyorum eşimede ne zaman olacağı belli olmaz ki mecburen 10 gün önceden gidip istanbulda beklemem lazım benim cadı kızım gece mi gelcek gündüz mü gelcek diye

kaynanada kalıcam derken müstakil evim var aynı bahcedeyiz ama.ve misafirler falan benim evime girecek hemde kaynana zırt pırt yanımda olacak

canım zor bi karar çünkü eşinde kaynananın orada olmasını istiyor eğer yapabiliyorsan kendi anneni çağır derim ben hem lohusalık diyorlar ki arkadaşlarımdan biliyorum insan o dönemde hassas oluyor sen zaten bayramdan kırgınsın belki kaynanan kötü bişey demicek ama sana ağır gelebilir söylediği yada yaptığı bişey

balat or-ahayim nevin hn normal doğum olursa 14 şubat ama sezeryan istiyorum

sevocan sana doktor söyledi dimi 14 şubat diye seninle aramızda 3 hafta var ama banada 13 şubat dedi doktorum ve hesaplayıcılarda da öyle çıkıyor nasıl oluyor benim kafam karıştı

Demircool gitme bosver annen gelip baksin seni...üzülceksin yine ....belli yani..bayramdaki haline bakilirsa kayinvalidenin...en iyisi evinde ol annen gelsin oda sinir olsun...

excite--medical park bahçelievler--Ddr tülin kocatepe--22-02-2008
vidi-- ethica incirli-AliPaşa Oksay--normal-04.02.2009

X