2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

tesekkurler canim,
ins guzel haberler alirsin sende... kimbilir nekadar buyumustur annesi...
normal dusunuyorum canim, doktorum da bi problem gormedi, ins son anda bisey cikmaz, normal dogurmayi cok istiyorum,
buarada acilmayi kolaylastiran bi bitki varmis, fatma annemizin gulu deniyormus, onu doguma bir hafta kala suya koyuyormussun sancilar baslayincada iciyormussun yudum yudum,
ben o bitkiyi buldum burda mubarek bi teyzeden umreden getirmis kendisi, haftaya suya koyucam bakalim, ins ise yarar, ki yariyacagindan eminim...

ınsallah canım kaydirigubbakcemile5
ılk kez duydum bu bıtkıyı bende zemzem suyunun kolaylastırdıgını duydum
ama nerden bulucam belkı ozamana kadar surprız bı seılde bı yerden gelır:kedi:
sımdılık bol bol dua edıyorum dogumum kolay olur ınsallah dıye:Saruboceq:

hüzün yılı sağol canım mesajın için arkadaşlar çok alıngan olduk heralde aslında konuda hiçbişi yok neyse açılır inş topiğimiz
bizde dün hastanedeydik yine nstye bağlandık çok şükür hiç bişey çıkmadı drum girdi o sırada nst odasına yan yat yan dedi benimki yan yattığım zaman duyulmuyor dedim duyulur dedi ve nihayet duyulmadı nedense düz yattım yine artık heralde iç karnım çok genişmi ondanmıdır birde renkli usgye girdim benim drun eski olduğu için usgsi benden bebeğe giden akışına bakıldı oda iyiymiş plesanta yaşlanması var dedi oda seni 3 hafta idare eder dedi o zamana kadarda sezeryan vaktin gelir dedi heralde yaştan dolayı yaş 35 dedim bende ama dün çok korktum hastande normal doğumlarısezeryanları görünce zaten hastane fobim var girince kalbim çarpmaya başlıyor ama bebeğimi kucağıma alayımda herşeye razıyım artık

Herkese merhaba kızlar, topik yine kapanmıs cok cadı anneleriz bis cnm kaydirigubbakcemile3 Hersey düzelir umarım kısa zamanda... Dün gece yine inanılmaz sancılrla uyandım 2 saat oturduk eşimle gözgöze tam doktora gitcektim gecti, benim bıdıcık yokladı yine, malum hastane cantamı hazırlamamıstım simdi hazırlıyorumm zemuszemus Gecmisi de okuyamadımmm sadece Nilsuyla Bensunun resimlerini gordum allahımmm onları bi an once anne kucaklarına kavustursun cok sirinler masallahhh kucuk prenseslere :nazar:

Bu arada kıslar sezaryende duş aldırıyolarmı, benim terliklerim banyo icin uygun diilde ona gore parmak arası şapıdık terlikte alcam yanıma banyoda giymek icin... Birde parfüm kullanmamaya calısın diolar cnku bebek annesinin kokusuna alısıyomus, kendi teninizin kokusuna alıssın diolar, sora büyüyünce ne dicen aslında ben tam estee lauder kokarımmm esansı benim kokudan buldulr kızım düşün yaneeee kaydirigubbakcemile3

canim bende duydugumda cok sasirdim sonra mantikli geldi bana,
o bitkiyi suya koydugunda kendiliginden aciliyormus, bi hafta bekledikten sonra iciyosun sanci aninda yani, o bitkinin yavas yavas acildigi gibi seninde acilman cok kolaylasiyormus...
ama en onemlisi tabiki dua, allahtan herseyin hayirlisini diliyorum...

derincim sukur bisey cikmamis, plasentanin yaslanmasi yaslami alakasi var??
ama az kaldi canim biraz daha sabir...

zuzum sanada gecmis olsun canim, biran once hazirla canim cantani, nolur nolmaz...

SELAM KIZLAR ıŞLERıM YOĞUN BUGÜN VE YARIN BOL BOL ÇALIŞIP PERŞEMBE ıZNE ÇIKICAM PEK UĞRAYAMIYORUMM HAFTAYA BUGÜN KIZIM KOLLARIMDA OLUR BU SATTLERDE ÇOK MUTLUYUM HEYCANLIYIM hihoyyyt SÜREKLı HAREKET ETTıRMEYE ÇALIŞIYORUM ÇOK SIKIŞTI KUZUCUM ORADA PARANOYAK OLDUM BENDE NıYE HAREKET ETMıYO DıYE :kedi:

Tesekkür ederim ebushcum iyice yılan hikayesi oldu benim canta ama bugun hazır olcak sanırım sonunda kaydirigubbakcemile5

Hürrem 1 haftan mı kaldı yaaaa süpersinnn ay allahım insallah agrısız sızısız, saglıklı bi sekilde atlatırsın dogumunu, pamuk kızına kavusursunnn opuyorumnanaktan

kızlar benım karnımdakı gergınlık yavas yavas kaybolmaya basladı göbusum yumusuyo yanı özellıkle alt tarafı benım gıbı olan varmı aranızda?
Benim de yumuşak canım. Doğuma yakın daha sert olurmuş aslında.:uhm:

Zeytinyağı da faydalıymış. Daha önce bir arkadaş da yazmıştı

Evet zuzucum salı gÜnÜ kavuŞuyoruz ınŞallah bı aksılık Çıkmazsa teŞekkÜr ederım gÜzel dıleklerın ıÇın hepınıze dua edıcem ınŞallah

ebushcum heralde canım yaşla ilgili bilmiyorumki sorun olmaz dedi ozaman kadar sezeryan tarihin gelir dedi inş 2 haftamız kaldı zaten
zuzum geçmiş oılsun canım hadi kız hazırla şu çantanı artık bak ben gelicem yoksa hazırlamaya ben telaşlanıyorum burda sen sancılandıkça

SELAM KIZLAR İŞLERİM YOĞUN BUGÜN VE YARIN BOL BOL ÇALIŞIP PERŞEMBE İZNE ÇIKICAM PEK UĞRAYAMIYORUMM HAFTAYA BUGÜN KIZIM KOLLARIMDA OLUR BU SATTLERDE ÇOK MUTLUYUM HEYCANLIYIM hihoyyyt SÜREKLİ HAREKET ETTİRMEYE ÇALIŞIYORUM ÇOK SIKIŞTI KUZUCUM ORADA PARANOYAK OLDUM BENDE NİYE HAREKET ETMİYO DİYE :kedi:

slm canim,
ay cok az kalmis, senin yerine ben heyecanlandim valla,
sen yinede cok yorma kendini, hadi bakalim hayirlisi...

kızlar hepınız hoşgeldınızopuyorumnanaktan
ayyy hurremcım cok az kaldı artık yavas yavas dökuluruz sıryla hepımızdelikafadulden

Ben de bu sabah erken kalkıp sağlık ocağına gittim.
Hemşireler Nisan ayında gel demişti anca gidebildim. Neyse kızımın kalp atışlarını dinlediler.
Karnıma o kadar çok bastırdılar ki kızımın hareketleri kesildi. Canım acıdı.
Önce sinir oldum sonra canımın acımasının lökosit kaynaklı olabileceğini düşünerek idrar tahlili yaptılar.
Bir de bişey buldular birbirlerinin suratına garip garip baktılar. Yani dedim?
Doğum çok yakında demesin mi? Güldüm.
Zaten 9 ayı doldurmak üzereyim. Zamanın az kaldığını ben de biliyorum.
Ama ukalalık yapmayayım dedim. Sonra dediler ki bize göre bu hafta gelecektir.
ıyi bekliyoruz istediği zaman gelsin dedim. ınşallah çikolata işini hallettikten sonra gelir.
Bu arada demir hapını sağlık ocakları ücretsiz veriyor. Aklınızda bulunsun. Hapım bitmişti hemen yenisini aldım. Veeee evime geldim.

Evet zuzucum salı gÜnÜ kavuŞuyoruz İnŞallah bİ aksİlİk Çıkmazsa teŞekkÜr ederİm gÜzel dİleklerİn İÇİn hepİnİze dua edİcem İnŞallah

masallah cnmmm ya insallah bi aksilik cıkmıcakkk hersey süper gidicek ama bakalım bizimki senin dogumu beklicekmi hergün yokluyo teyzesi, şaka bi yana senden once anne olabilerim yane herannn :kedi:

ebushcum heralde canım yaşla ilgili bilmiyorumki sorun olmaz dedi ozaman kadar sezeryan tarihin gelir dedi inş 2 haftamız kaldı zaten
zuzum geçmiş oılsun canım hadi kız hazırla şu çantanı artık bak ben gelicem yoksa hazırlamaya ben telaşlanıyorum burda sen sancılandıkça

Ay gelsene Derin gelsene gelsene tembelim tembelimm durup durup gece 3 te hasane cantası hazırlayasım geliyo kaydirigubbakcemile3

Benim de yumuşak canım. Doğuma yakın daha sert olurmuş aslında.:uhm:

Zeytinyağı da faydalıymış. Daha önce bir arkadaş da yazmıştı

bende öyle duymustum aslında sert olurmus dıye ama yumusak nedensefisfisfis
zeytınyagınıda duymustum vajınaya suruyolarmıs galıba:uhm:

Zuzuuum geçmiş olsun canım. Gece gene dürtmüş senin kız.
Anne bak çantamı hazırla artık diyor da sen oralı olmuyorsun.

SaĞol ebuscum valla bende Çok heycanlanıyorum bırde dedıĞım gıbı bebeĞım ıyımı dıye bı korku tebelleŞ oldu baŞıma sÜreklı endıŞhelıyım artık zaman daraldıkÇa bende daraldımm

hÜzÜncÜm dedıĞın gıbı dÖkÜlÜrÜz ben beklıyorum normal doĞum artık kocaman oldu tosuncuklar benden Önce sÜprız yapan olur

X