2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

minenil

Guru
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
410
2
merhabalar 2009 temmuz anne adayları ben de temmuz annesiyim ama 2008:KK66:
neyse konuya geçelim bugün mailime gelmiş aranızda belki bilenler vardır ama ben yine de duyurayım istedim.
23 mayıs cumartesi günü saat 13:00 ile 16:30 arası Medical Park Göztepe Hastane kompleksi konferans salonunda doğum koçu,kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı,psikolog,diyetisyen ve dermataloji uzmanları tarafından "bebeğim olacak" seminerleri düzenlenmiş. katılım ücretsizmiş.isterseniz tel no.da var: 0216 444 44 84
bilginize...öpüyorum hepinizi a.s.

kızlar konumuz kapanmıs burdan devam etsek sorun olmaz sanırım acılmıs bır konu cunku
dıger konu ıncelemede denmıs ama ne zaman acılacagını bıldırmemısler herzamankı gıbı....

kızlar hepımız paylasımda bulunuyoruz aksam ufak bı tatsızlık olmus olsun fazla buyutucek bısey yok bence kaldıgımız yerdn hep bırlıkte devam edelımkaydirigubbakcemile5

kızlar benım karnımdakı gergınlık yavas yavas kaybolmaya basladı göbusum yumusuyo yanı özellıkle alt tarafı benım gıbı olan varmı aranızda?

kızlar benım karnımdakı gergınlık yavas yavas kaybolmaya basladı göbusum yumusuyo yanı özellıkle alt tarafı benım gıbı olan varmı aranızda?

Canim bebek yavas yavas asagiya dogru inmeye baslamistir o yuzden olabilir
benim gobusumde alt tarafi yumusak...
dun randevum vardi, doktorum bebegin dogum kanalina yerlestigini soyledi...
hazirlikli ol dedi, yani heran hersey olabilir....

Canim bebek yavas yavas asagiya dogru inmeye baslamistir o yuzden olabilir
benim gobusumde alt tarafi yumusak...
dun randevum vardi, doktorum bebegin dogum kanalina yerlestigini soyledi...
hazirlikli ol dedi, yani heran hersey olabilir....

ay ebush cıddımısındelikafadulden
ayyy bızımkıde sımdı dogum kanalınamı yerlestı yoksa
demek her an gelebılır dedı ayy cok heyecanlandım:gitme:

ay ebush cıddımısındelikafadulden
ayyy bızımkıde sımdı dogum kanalınamı yerlestı yoksa
demek her an gelebılır dedı ayy cok heyecanlandım:gitme:

doktor oyle soyleyince bende cok heyecanlandim...
bir bucuk hafta sonra yine randevumuz var ve doktor bana ya burda yada dogumhanede gorusmek uzere dedi!!
buarada oglusum 3200 olmus... tosunum benim:nazar::nazar:

doktor oyle soyleyince bende cok heyecanlandim...
bir bucuk hafta sonra yine randevumuz var ve doktor bana ya burda yada dogumhanede gorusmek uzere dedi!!
buarada oglusum 3200 olmus... tosunum benim:nazar::nazar:

masallah canım kocaman olmus benımde cumartesı randevum bakalım doktorumuz ne dıcek:nazar:
bende her an beklıyorum acıkcası ıstedıgı zaman gelebılır kucuk beyımız rısklı haftaları atlattık cok sukuropuyorumnanaktan
sende normal dusunuyosun sanırım zaman kısaldıkca ıcımı hem heyean hemde korku kaplıyo:kedi:
ınsallah sorunsuz sıkıntısız kolay bı dogum olur hepımız ıcın saglıkla alırız bebıslerımızı kucagımıza:Saruboceq:

masallah canım kocaman olmus benımde cumartesı randevum bakalım doktorumuz ne dıcek:nazar:
bende her an beklıyorum acıkcası ıstedıgı zaman gelebılır kucuk beyımız rısklı haftaları atlattık cok sukuropuyorumnanaktan
sende normal dusunuyosun sanırım zaman kısaldıkca ıcımı hem heyean hemde korku kaplıyo:kedi:
ınsallah sorunsuz sıkıntısız kolay bı dogum olur hepımız ıcın saglıkla alırız bebıslerımızı kucagımıza:Saruboceq:

tesekkurler canim,
ins guzel haberler alirsin sende... kimbilir nekadar buyumustur annesi...
normal dusunuyorum canim, doktorum da bi problem gormedi, ins son anda bisey cikmaz, normal dogurmayi cok istiyorum,
buarada acilmayi kolaylastiran bi bitki varmis, fatma annemizin gulu deniyormus, onu doguma bir hafta kala suya koyuyormussun sancilar baslayincada iciyormussun yudum yudum,
ben o bitkiyi buldum burda mubarek bi teyzeden umreden getirmis kendisi, haftaya suya koyucam bakalim, ins ise yarar, ki yariyacagindan eminim...

X