2009 TEMMUZ ANNE adaylarıı bebişler kaç cm olduu???

emlytknr

Hayattaki tek doğrum sizsiniz...
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
3.406
194
39
merhaba kızlarr
bebişlerimizin boylarını artık her kontrolde ölçüyorlar bizde buradan bebğimizin boyunu yazabiliriz.. :1hug:
mesela benim bebişim
7+4 de 11 mm di yanii 1 cm :)
10. haftamda 2,78 cm di...

merhaba kızlarr
bebişlerimizin boylarını artık her kontrolde ölçüyorlar bizde buradan bebğimizin boyunu yazabiliriz.. :1hug:
mesela benim bebişim
7+4 de 11 mm di yanii 1 cm :)
10. haftamda 2,78 cm di...

benim canım 8+5 de 17 mm di bugün sormayı unuttum. ultrasonda da yazmıyor. ama haftaya tekrar gidicem. merakla bekliyorum valla...

ben de en son gittiğimde 10+2 çıkmıştı ultrasonda(aslında 10+5olması gerekiyordu) o zaman 33 mm di.

2008 temmuz anne adayıı...............................hafta......................................mm/cm

eyetkiner.......................................................10..........................................27mm

akdas............................................................8+5........................................17mm

ahududulu.....................................................10+2.......................................33mm

gürcan 06........................................................9...........................................26mm

Son düzenleme:
Benim bebişlerden biri 8+5 günle uyumlu 2,15 cm çıktı
diğer bebeğim 8+3 günle uyumlu ve 1,85 cm çıktı...:nazar::nazar::nazar:

2008 temmuz anne adayıı...............................hafta......................................mm/cm

eyetkiner.......................................................10..........................................27mm

akdas............................................................8+5........................................17mm

ahududulu.....................................................10+2.......................................33mm

gürcan 06........................................................9...........................................26mm

beyazmelek...................................................8+6........................................2,20cm

burcusener....................................................10+16.....................................4,44cm

ilsu................................................................8+3........................................2,20cm

badem...................................bebiş-1..............8+5........................................2,15cm

badem...................................bebiş-2..............8+3........................................1,85cm

nur_84...........................................................11+4..........................................5cm

MAŞALLAH :nazar: bebeklerimize :emir_bebek::emir_bebek:
hep böyle hızlı büyüsünler sağlıklı olsunlar :Saruboceq:

Son düzenleme:
benim bebişte 9 haftalıkken 2,73 cm di yarın yeni boy uzantısını yazıcam:) bakalım bebişim ne alemde başlık çok güzel olmuş ellerine sağlık...:1hug:

2009 Temmuz anne adayıı.............................HAFTA......................................mm/cm:nazar:

eyetkiner.................................................................10............................................27mm

akdas.....................................................................8+5..........................................17mm

ahududulu.............................................................10+2..........................................33mm

gürcan 06.................................................................9............................................26mm

beyazmelek...........................................................8+6..........................................2,20cm

burcusener............................................................10+2.........................................4,44cm

ilsu........................................................................8+3..........................................2,20cm

badem...................................bebiş-1......................8+5..........................................2,15cm

badem...................................bebiş-2......................8+3.........................................1,85cm

nur_84..................................................................11+4............................................5cm

dilara80....................................................................9............................................2,78cm

:nazar:maşallahh:nazar:

ilginize teşekkürler kızlar....
bir de kimse farketmedi galiba ben 2009 yerine 2008 yazmışımm:asigim:

Son düzenleme:
hiç farketmedim canım acıkcası :)))
bilen varsa sormak istiyorum erkek bebekler mi daha hızlı gelişiyor ,kız mı?

bildiğim kadarı ile erkekler daha çabuk gelişiyor ve büyüyormuş...
ben öyle biliyorumm :)

X