2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol tatlımm hoş geldinnn hayırdır niye uyuyamamdınn bugün özelliği ne bakalım:)

tatlım dün güzel geçti biraz cafede ilk muhabbetlerimiz yaptık tanıdık oturdukk soğuk bişeyler içtik sibel biraz geç geldi onu aldık ondan sonra alışverişverkezide turladık dondurmalarımızı yedikk gır gır şamataa güzel bi gündü tekrar hem muhabbet ede ede geriye indik vedalaştık:eek:

çok güzel özetlemişsinaynen öyle bence biraz erken dağınıldı tabi ama olsun yinede güzeldi daha konuşulacak çok şeyler vardı ....
demetin bugün evlilik yıldönümü diye hatırlıyorum ben...

kızlar cumartesi başka bir doktora gittim
renkli doppler da bebeğin gelişimine bakıldı
sonucu bugün alacam ama bebeğin gelişiminin normal olduğunu
suyun az olmasından dolayı doktorumun bebeği küçük görmüş olabileceğini söyledi..
su azalmasıda rahim kanallarının geçirgenliği ile ilgiliymiş
ya ben doktorumu değiştirsemmi acaba bu saatten sonra zor geliyor dogumada az kaldı ama o hiç beni bu şekilde aydınlatmıyor
hastası çok diye koştur koştur ultrasonda bakıp konuşturmadan yolluyorÇok üzgünüm çoook

evet mukemmel gectııııı keske sızlerde olsaydınızzzzdelikafadulden:nazar:

inşallh bigün bütün topik buluşuruz delikafadulden

5 kişi azmı gayette kalabalıktık:mymeka: cokta zevklı gectı:lepi:

cancazım ben diger arkadaşlarda katılcak zandımdı farklı yrrlerde buluşuldu galiba ben o bölümü kaçırmışım:roflol:çok hoş olmuş valla diloş sibel sen nur huriii çok şekersiniz tanıdıgıma çok mutlu oldum sizi resimlerinizden dahi olsa:1hug:a.s.

gunaydııınnn guzel anneler....

herkescikler umarım iyidir, bizde yeni kalktık birazdan kahvaltı edicük ins..:)

demetimmm selam az daha dayan tatlışım bu beisler artık harbi zorluolar ne o yana ne bu yana donebiliorum bende..33.haftamıza girdik 32 bitti ne kadar az kaldı yaaadelikafadulden ay saglıkla kucagımıza alalımda sonra kendimi alısverise vericem walla..hamileyim diye kıyafet almak istemiorum ayaklarım sisti accık ayakkabı almaya tedirginim yani hersei hamilelikten sonraya erteledim ..kuzucum b gelsin bakıcaz artık:)

suyun az olmasından dolayı doktorumun bebeği küçük görmüş olabileceğini söyledi..
ya ben doktorumu değiştirsemmi acaba bu saatten sonra zor geliyor dogumada az kaldı ama o hiç beni bu şekilde aydınlatmıyor
hastası çok diye koştur koştur ultrasonda bakıp konuşturmadan yolluyorÇok üzgünüm çoook

problem olmadıgına çok sevindim sibell içine sinmiyorsa degiştirme imkanın varsa degiştir güzelim dr önemli

canım inşallahh iyi çıkcak artık az zamn kaldı sen dinlenmene bak bebişinde bi sorun olmayacak kafana takıp üzülme sakınn:teselli:

Selam kıslar nasılsınız bakalım biz çok iyiyiz yarın tatil paşamın eksiklerini alıcaz inş. badem şekerimizi lohusa şerbetimizi vs. az kaldı inş. gerçi eksik bitmiyo ama olduğu kadar nazarlığıda olsun kaydirigubbakcemile3
Pazar günü resimlerimiz linktedir. En kısa zamanda gelebilen çevre illerden herkesin katılımıyla tekrar bir araya gelelim demet, melek derin hepinizi bekliyoruz kaydirigubbakcemile2
http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/279111-2009-temmuz-anneleri-pazar-bulusmasi-4.html

inşallh bigün bütün topik buluşuruz delikafadulden

cancazım ben diger arkadaşlarda katılcak zandımdı farklı yrrlerde buluşuldu galiba ben o bölümü kaçırmışım:roflol:çok hoş olmuş valla diloş sibel sen nur huriii çok şekersiniz tanıdıgıma çok mutlu oldum sizi resimlerinizden dahi olsa:1hug:a.s.

kısmet canım ınsallah bıgun butun topıc bulusuruzzdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

sibelcim bu saatten sonra dr değiştirmek zor ama seni bilgilendirmeyen doktora ve güven vermeyen dr a da gitmek pek iyi değil .

demetimmm selam az daha dayan tatlışım bu beisler artık harbi zorluolar ne o yana ne bu yana donebiliorum bende..33.haftamıza girdik 32 bitti ne kadar az kaldı yaaadelikafadulden ay saglıkla kucagımıza alalımda sonra kendimi alısverise vericem walla..hamileyim diye kıyafet almak istemiorum ayaklarım sisti accık ayakkabı almaya tedirginim yani hersei hamilelikten sonraya erteledim ..kuzucum b gelsin bakıcaz artık:)

günaydın Karencim .Masallah size kocaman olmuşsunuz. 2 hafta önce yapsaydık buluşmayı sende olmuş olurdun seni de görmek istiyordum cünkü .

canım ınsallah sonucların guzel cıkıcak ıcını ferah tut:1hug:

günaydın Karencim .Masallah size kocaman olmuşsunuz. 2 hafta önce yapsaydık buluşmayı sende olmuş olurdun seni de görmek istiyordum cünkü .

günaydın tatlım..ilsucum bende orda olmayı cok istiodum ve sizleri cok merak ediyorum ama dogumdan sonrada olsa muhakkak tanısalım isterim cocuklu olsakta pes etmielim kopmıyalım yane..kaydirigubbakcemile5

sibelcim çok şükür canım bak gördün mü iyiymiş kuzucun boşa üzüldünnŞeniz

yalnız doktoruna sinir oldum bencede değiştir son gittiğine ısındıysan ona devam et bence tatlımfisfisfis

günaydın canımmm hoşgeldinnnnnn:1hug:

ayy özlemişim du bi öpiimmm Şeniz

evet canım az kaldı ama inan ben son günlerde baya bi fena oldum yaaa olsun dayanacaz artık yeterki sağlıkla gelsin kuzucuklarımızzz:Saruboceq:

maşallah canım 32 yi bitirdin benimde bu hafta bitiyor inşallahhhhh:teytey:

sakın alma bişey sonra kullanamıycaksın canım benimde yazlık ayakkabılara içim gidiyor ama tutuyorum kendimi-tatlicadiarzu- sabır sabırrrrrrrrrrrrr:lepi:

Selam kıslar nasılsınız bakalım biz çok iyiyiz yarın tatil paşamın eksiklerini alıcaz inş. badem şekerimizi lohusa şerbetimizi vs. az kaldı inş. gerçi eksik bitmiyo ama olduğu kadar nazarlığıda olsun kaydirigubbakcemile3
Pazar günü resimlerimiz linktedir. En kısa zamanda gelebilen çevre illerden herkesin katılımıyla tekrar bir araya gelelim demet, melek derin hepinizi bekliyoruz kaydirigubbakcemile2
http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/279111-2009-temmuz-anneleri-pazar-bulusmasi-4.html

günaydın gamzecim hoşgeldinnŞeniz

ayy inşallah buluşabiliriz hep birlikteee ama son günlerde zor olabilir neyse umut fakirin ekmeğiymiş demiiii:lepi:

artı benim bide midem bulanıyoooooooooooo yahuuuu yineeeeeeekafamçokkarıştı

X