2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ewt tekirdağ güzel en önemlisi yaşam daha ucuz istanbuldan malum tek maaş hem yakın doğuda heryer aynı heralde burdada devler hastanesi yapılmış hazıraçacak adam yok heralde bide doktor zor gelir buraya .izmir ve çevreside güzel eşim çok istedi ama uzak ailelerimize .:1hug:

evt gerçekten ucuzmuş arkadaşımda ev bakar durur ordan ev fiyetlerı bile uygun tek maaşla çok zor pahalı biyerde oturmak biz bodrumdan kaçmıştık pahalılık yüzünden ve çalışma şartlarından dolayı kabustu yaa millet eglenir sen evde pineklersin zira koca hep iştedir güvenlik yaa:kızgın:

Evinin tadını çıkar bence ooohh bende iple çekiyorum,gerçi izin zamanı biraz ayrı kalıcam sizden daha bilgisayarda almadıııkk eşim gelsinde konuşalım biran önce ben ayrı kalmak istemiyorum sizden haberleşicez,daha paylaşacağımız çok şey var, bebişlerimizi göstericez inş. :1hug:

Aminnn,çok zor geliyo bana ayrı kalmak şimdi kızlar oyalıyo beni ama aklım hep onda çok alışmışım o olmayınca kendimi sudan çıkmış ördek gibi hissediyorum :KK43:

ne kadar var canım senin iznine?
kıyamam yaaa zor oluyordur artık..
evett doğumdan sonra da kimse kaybolmaz inşallahhh daha bebişlerimizi göstercesss...:))))))

ilk heyecan kesinlikle ailenin yanına git o zaman hatta ne bekliyon artık orda bekle son zamanlar uzun yolculukm zor oluyor ben nasıl dönecem düşünüyürum birde ev toplayıp ev yerleştirecem heralde bu kadar yorgunluğa erken gelir benim bebek

aman zamanında gelsin şartlama kendinii benneyaptımki gidicem güzelim az kaldı ailem haftaya burada inşallah onlarla birlikte dönücez dr son 1 aya kadar uçaga binebilirsin dedi bende 32 haftamda olucam giderken prıblem olmaz dedi amaCADIARZU

selam kızlarrr

nasılsınız bugünnn

feci sıcak var sabah dışarı çıktık yeni geldim eve zor attım kendimiiiiiiiiikafamçokkarıştı

evde alev alevvvvvvvvvv yanıyooo

artık klima şart bizeeeeeee:mymeka:

herkeze kocamannn gÜnaydın bu gÜn azcık geÇ kalktımmm kahvaltı ettık keyıfle eŞım kızım ve ben
Şımdı de bıraz temızlık yapacaĞım ınŞallahhhh
ama az az kendımı yormadan
sızler nasılsınız bakalım

aminn canımm çok haklısın ...
ama insan hamileyken hep yanında kocası olsun istiyoo senağlama

kesinlikle haklısın canım bende şimdiden hüzünlendim baksana ailem haftaya burdalar inşallah burada kalıcaz biraz sonra izmire dönücez kociş burada kalıcak yaklaşık 2 ayy ayy kıyamam doguma ggelicek o inşallah anlıyorum senii çokzorr yaaaaa senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

yaa bende kocamıı özledimmm herkes bahsetmişş ama benim kocam yok yanımdaa.... :çok üzgünüm:

Canım yaa az kaldı dimi seninde biran önce kavuşun sağ salim inşallah Allah kimseyi ayırmasın :teselli:

ne kadar var canım senin iznine?
kıyamam yaaa zor oluyordur artık..
evett doğumdan sonra da kimse kaybolmaz inşallahhh daha bebişlerimizi göstercesss...:))))))

Benim tam 15 günüm kaldı bugün itibariyle.Sabırla bekliyorum bakalım sıcaklarda bastırdı ama az kaldı neyse idare edicez

ben cıkıyorum kızlar esım gelır sımdı hazırlanıp alısverıse cıkıcaz öpuyorum hepınızı:1hug:

Güle güle hüzüncüm fazla gezipte yorma kendini valla ben 1 saatten fazla gezemiyorum artık hemen ayaklarım şişip ağrıyor.İyi alışverişler aldıklarınıda görelim ayrıcaa :jeyyar:

selam kızlarrr

nasılsınız bugünnn

feci sıcak var sabah dışarı çıktık yeni geldim eve zor attım kendimiiiiiiiiikafamçokkarıştı

evde alev alevvvvvvvvvv yanıyooo

artık klima şart bizeeeeeee:mymeka:

slmm demett iyiz bizz siz nasılsınızz

herkeze kocamannn gÜnaydın bu gÜn azcık geÇ kalktımmm kahvaltı ettİk keyİfle eŞİm kızım ve ben
Şİmdİ de bİraz temİzlİk yapacaĞım İnŞallahhhh
ama az az kendİmİ yormadan
sİzler nasılsınız bakalım

ooo melek hoşgeldinn afiyet olsun bizler iyizde sen eskisi kadar katılmıyorsun yahuu sizi takip ederken hep buradaydın :1hug:

:teselli: eyetkınercim az kalmışş azcıkdaha dayan:teselli: zuzu olsaydı şimdi yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz derdi şirin şeyy sırnaşık şey

herkeze kocamannn gÜnaydın bu gÜn azcık geÇ kalktımmm kahvaltı ettık keyıfle eŞım kızım ve ben
Şımdı de bıraz temızlık yapacaĞım ınŞallahhhh
ama az az kendımı yormadan
sızler nasılsınız bakalım

selam canım hoşgeldinnnŞeniz

çok sıcak tatlım ne temizliği bayılırsın allah korusunnnn:1no2:

slmm demett iyiz bizz siz nasılsınızz

ooo melek hoşgeldinn afiyet olsun bizler iyizde sen eskisi kadar katılmıyorsun yahuu sizi takip ederken hep buradaydın :1hug:

hoşbulduk canım bizde iyiyiz şükür ter döküyoruz oturduğumuz yerde bi yandanda su içiyoruz durmadan bugünde yuvarlanan damacana olcammmmmdelikafaduldendelikafadulden

[COLOR="Purpl
hoşbulduk canım bizde iyiyiz şükür ter döküyoruz oturduğumuz yerde bi yandanda su içiyoruz durmadan ugünde yuvarlanan damacana olcammmmmdelikafaduldendelikafadulden[/COLOR]

iilahiiiiii yuvarlana damacanamıııı:roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol:

demett beyaz melek hoşgeldiniz kızlar....

havalar çok sıcakk artıkk buna sevinmek lazımmm kızlarr hemenn üff demeyelimm demekki bebişlerimize kavuşmamıza az kaldııı :)))))))))))))

morlavanta 2 ayy mıı??? ayy kıyamamm kocam gideli 15 gün olduu ben şimdiden kötüyüm allah sabır veriyoo tatlım napalım.... allah kolay doğumlarr sağlıklı bebişler versin bizee inşallahh...

çiçeks canımm.. zor walla bu halde çarşıya bile çıkmak zor geliyo bi de iş...

:teselli: eyetkınercim az kalmışş azcıkdaha dayan:teselli: zuzu olsaydı şimdi yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz derdi şirin şeyy sırnaşık şey

dayancaz artıkk napalım başka çaremiz yok.....
walla yaa zuzu da olsaydıı sayardı bölee zaman çabucak geçerdii....

X