2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

birazcık gülün bakalım alın size göbişimin son hali:roflol:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
başka bir tepki veremiyorum.....
jaopnların icadı içinse yorumum;size ne kardeşim insanlar tek yaşar çift yaşar sizemi dert olduuuu

bak hüzün çok geziyosun bak döfecem artık seni haaaa klava:
bugün bende gezicemkaydirigubbakcemile3 şimdi kahvaltı hazırladım çay demliycem kocişkoyu kaldırıcam sonra öğleni bekliycem 1 de beşikçiyi arıycam (beşikçi)kaydirigubbakcemile3 sonra babamdan arabayı alıcaz bizde yok çünküm...doğru güneşliye beşiği almaya ay ölüçem heycandan benim için son nokta beşikti en heyecanlısı o geldim mi tamamdır benim için yarın bile doğurabilirim hihoyyyt
şimdi buralardayım öğlene kadar görüşürüzz yine...
ha yarın ki buluşma için gelmeye çalışcam kızlar ama gelirim büyük ihtimalle bugün biraz kocamı yorarsam yarın benden kaçmak isteyecektir.biz pek ayrılmıyoruz da cumartesi pazarları...kaydirigubbakcemile:içelim:.

durdugum yerde ter dokuyorum dusa gırıcem sımdı fenalık geldı:1ninca:

senin ev 7/24 güneş görüyor heralde canım ya dünde akşama kadar sıcak diyodun...benm ev şu an iyi çok şükür bana 2buçuktan sonra beynim kaynamaya başlıyor.....perdeleri gözlüyorum hep kıpırdasın diye...kafamçokkarıştı..

birde senin tickerde de 31 weeks 1 day yazıyor bendede ama only days to go bende 55 yazıyor sende daha fazla neden?

canım taktiğin süpermiş bayıldım o zaman sen bugün bol bol yor kendisini yarın sabah erkenden kaçsın senden :))))

hurıcım evımın sadece yatak odası göruyo gunes sabahtan öglene kadar
ama bız cadde ustundeyız etrafımızde hıc ev yok o yuzden serın olmuyo yanıyo

bu arada bende güneşlideyım badada ugrayı verın bı aradelikafadulden

bende hep bunu sorım sana dıyorum ama hep unutuyorum bende anlamadım valla
senın sat 17 ekım degılmı?

GÜnaydın kızlarr
dİloŞ maŞallah gÖbÜŞÜne hİÇ ÇatlaĞın yok

diloşş maşallahh canım göbüşüne şimdi gördümm..

gunayyyyydinnnnn
Dilosummmmm masallah gobusune,basket topugibi yussssss yuvarlak
Huzuncum havalar zaten sicak , cok gezip de yorulma,ok bu arada aya girmissiniz,masallllllllahhhhh..

teşekkür ederim canlarımmmŞeniz

bende kahvaltı ettim evi toparlıcam erkenciyiz benim cadı kızım uyutmadıı babasınıda beni kaldırdı korkuyomuş yanıma yat diye çağırdı sabah sabah tabi yanına yatınca uyurmu hiç muzurluk peşindekafamçokkarıştı

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bu arada bende güneşlideyım badada ugrayı verın bı aradelikafadulden
eşim geçen sene güneşlide çalışıyordu kurtuldu çok şükür ordan bize uzak çünküm...
bende hep bunu sorım sana dıyorum ama hep unutuyorum bende anlamadım valla
senın sat 17 ekım degılmı?
aslında ben anladım o benden kaynaklanıyor...ya 10 ekim-17 temmuz ama ben tickeri yaparken 10 temmuz diye yaptım doğumu o yüzden öyle görünüyor....yani 7 günü saymıyorum nedense çünkü hamile kaldığımı öğrendiğimden beri hep 10 temmuz diye düşünüyorum ...ben en geç 10 temmuzda doğurucam 17 sine varmayacak yani-tatlicadiarzu- o yüzden benimkisi öyle ...naniknanik allahın işine karışılmaz ama biz 3 senedir çocuk istiyorduk doktorlara gidiyorduk hep hesap kitapla çocuk pilanlıyorduk günü gününe hatta saati satine biliyorum gibi bişey ama erken doğum olursa bilemem delikafadulden

iyi fikir tatlım ne yapıcan zamn yaklaştı tabikide bende evden biraz uzaklaşayım sanki doğurcakmış gibi hissediyorum kendimi sen nereye bavul orayaa:jeyyar:

ben önceden avon ürünlerinden almak için temsilci bile olmuştum...:)) ama artık bıraktım hiçç ilgilenmiyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…