2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bide bişe daha hatırlatacam bebişlerin eksikleri pijamalarımız derken arada kaynamasın dedim
lohusa yataklarınız için hazırlığınız varmı?
benim 2 tane saten dantelli pike takımım var onları kullanıcam
öle bildik yatak çarşaflarıyla olmuyo

kızlar bu arada anlatmıcam dedim ama
dayanamadım yine
bebeğimde ventrikülomegali var aslında küçük bi risk
ama yinede doktora gidemedim deliricem
küçülmüşmü öğrenemedim zor dayandım randevu gününe kadar yine ertelediler
sinir oluyorum ya
bide sanırım takıntı yaptım

GeÇmıŞı okuyamadım gÜnlerdır evde deĞılım....ablamda kaldım bıraz yattım o pıŞırdı ben yedımmm keyfıme dıyecek yoktu valla ..bırazdan eve dÖneceĞım artık hep beraberız ınŞallahhhh Çok gerı kaldım sızden ama telafı ederız artık....
EŞım bılggısayarı da alt kata ındırdı bana kolaylık olsun dıye Şımdı daha rahat konuŞacaĞız ınŞallah

geçmiş olsun canım
hiç duymadım o neki acaba bizide bilgilendirirmisin

Evet kızlar dÜzeldı bılgısayarın yerını deĞıŞtırdık...daha doĞrusu yenı bılgısayarı alt kata kurdurdum..............eskıden Üst kattaydı zorlanıyordum ın Çık..ama Şımdı alt katta benım rahat edeceĞım Şekılde kurmuŞ eŞımmm bakalım akŞama gırerım rahat rahat artık bundan sonra

bende aldım emziğini bir tane büyük biberon bir de en küçüğünden biberon aldım.eczacı önerdi.özllikle en küçük olan çok işe yarıyormuş.iki tane daha al dediler çay için falan kullanıyormuş.minicik çok şirin

Evet kızlar düzeldi bilgisayarın yerini değiştirdik...daha doğrusu yeni bilgisayarı alt kata kurdurdum..............eskiden üst kattaydı zorlanıyordum in çık..ama şimdi alt katta benim rahat edeceğim şekilde kurmuş eşimmm bakalım akşama girerim rahat rahat artık bundan sonra

gecmıs olsun canım merak etme bıseycıgı yoktur bebısının :1hug:

gamzecim inşallah düzelir
bı bıngıldak yeri galiba
benim kızımdada erkenden kapandı 3 ayda normalde 8-9 ayda hatta yaşına kadar anca kapanmalıymış
ama kafa tasında büyüme olduğu sürece herşey yolundaymış çok şükürki bizimkininki düzenli olarak büyüdü
seninkiyle tam tersi bi vaka galiba

kızlar selamm geldim ben gene nasılsınız çok takılamıyorum pc bozuk benim eşimde çok üstüne düşmüyor bozuk olduğundan bende yatıyorum bol bol sizler nasılsınız

ben lohusa yatagı yapmıcam zaten nnormal dogumda hemen ayaga kalkıyosun sezeryanda en fazla 3 gun oda hastanede gecıyo zaten....

Merhabalar arkadaşlar umarım iyisinizdir sitede problem vardı giremedim bir süredir.Öptüm hepinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…