2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet bende birazdan çıkıcam.hepinize iyi günler.oğlumu görmeye ve raporumu almaya gidicem.randevum 16.20 de.ancak giderim.istanbul malüm

evet bende birazdan çıkıcam.hepinize iyi günler.oğlumu görmeye ve raporumu almaya gidicem.randevum 16.20 de.ancak giderim.istanbul malüm

kolaylıklar dilerim canım .. inşallah çağın beylerden aldığın sağlıklı ve güzel haberlerle dönersin ..

maşallah canım kızına allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

maşallah kızçene canım:nazar:

hoşgeldin karenciğim .
ooo serra azıcık günde epeyce kilo almış annesi masallah kuzucuğa
muhakkak resmini bekliyoruz tatlım

maşallah kuzuna canım..Rabbim nazarlardan saklasınn:emir_bebek::asigim:

yaşasınnnnnnnnn sitemiz açılmış yeniden hihoyyyt

maşallah canım kızına.kocaman olmuş.

hepinize çoook teşekkür ederiz kızlar..şu fotoları ayarlamaya çalışıyorum.-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile2

stardustcım hoşgeldin :)..nasıl aras bebeğimiz, projektörü tuttun mu tatlımanladın sen onu..:)

biz geldiiik..dr hanım kızımın 1830 gr oldugunu ve 1 hafta önden gelişiminn gittiğini söyledi.boynunda ki kordon gevşek b halde tek kat halinde duruyor ve doğum pozisyonunda aynen duruyor..kızçem in bütün foto ve videolarını aldık sonunda..bakalım ekliebilirsem eklicem b kısmını..:)..

bir de burdan tebrik edeyim dedim kızçeni , yirim onu ben yirimmmmm
maşallah canım , kocaman olmuş yahu :nazar:
Allah hep böyle sağlıklı haberler vermeyi nasip etsin hepimize :Saruboceq:

Merhaba herkese, işyerindeki yoğunluktan dolayı giremiyordum.Yarın kontrolüm var 29+2 oldum.Bu aralar kasılmalarım oluyor günde 4-5 defa.Bayağı canım acıyor ama çok kıısa sürüyor aniden olup geçiyor gün içinde sizinde böyle oluyormu normalmi acaba?Birde geriliyor karnım aşağıya düşüyor gibi oluyor yürürken rahat yürüyemiyorum sanki.Oğluşumda hareketli maşşallah..hiç durmuyor.Bu hafta hareketlerimin kısıtlandığını hissetmeye başladım.

hepinize çoook teşekkür ederiz kızlar..şu fotoları ayarlamaya çalışıyorum.-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile2

stardustcım hoşgeldin :)..nasıl aras bebeğimiz, projektörü tuttun mu tatlımanladın sen onu..:)

şimdi gün ışığı denedim , ı-ıhh yemedi paşam , akşam olsun görcem ben onun beyaz poposunu : )))))))))

bende çıkıyorum bu güzel havada azcık dolaşıp hava alayım .diloştand a hber yok iyidir inşallahbende önce o doğuracak :)

Selsin, yarın iyi haberlerini bekliyoruz canım
Karen81 herşeyin yolunda olmasına sevindim maşşallah

bende çıkıyorum bu güzel havada azcık dolaşıp hava alayım .diloştand a hber yok iyidir inşallahbende önce o doğuracak :)

sana iyi gezmeler canım .. belki o da benim gibi halen sitenin kapalı olduğunu sanıyordur .. çünkü Kadınlar Kulübü diye girince sitenin kapalı olduğu , yakında açılacağı felan yazıyor .. ben bir patik örneğini ( Rosemcimden Allah razı olsun :Saruboceq: Şeniz ) sık kullanılanlara eklemiştim ve o bölümü düzenlerken öylesine yıkladım ve açabildim siteyi .. belki o da halen sitenin aşık olduğundan haberdar değildir :sm_confused:

kızlar bebişime aldığım çantayı açtım biraz önce içinden alt açma bezi ve kirli poşeti çıktı eşyalarını öptüm kokladım allahım giydirdiğimiz eşyalarını kullandığımız günleri nasip edr inş

Merhaba herkese, işyerindeki yoğunluktan dolayı giremiyordum.Yarın kontrolüm var 29+2 oldum.Bu aralar kasılmalarım oluyor günde 4-5 defa.Bayağı canım acıyor ama çok kıısa sürüyor aniden olup geçiyor gün içinde sizinde böyle oluyormu normalmi acaba?Birde geriliyor karnım aşağıya düşüyor gibi oluyor yürürken rahat yürüyemiyorum sanki.Oğluşumda hareketli maşşallah..hiç durmuyor.Bu hafta hareketlerimin kısıtlandığını hissetmeye başladım.

bebeğinin sağlıklı ve çok hareketli olmasına sevindim canım .. aman amannn hareket etsinler .. ben de dün akşam vurulduğum iğne yüzünden sanırım gece yarısından sabaha kadar hiçççççç hissedemedim yavrumun hareketlerini , ona sebep 3 saatlik uykuyla duruyorum halen diyebilirim .. Allaha şükür sabah 8 gibi hareket etti de rahatladım ..

kızlar bebişime aldığım çantayı açtım biraz önce içinden alt açma bezi ve kirli poşeti çıktı eşyalarını öptüm kokladım allahım giydirdiğimiz eşyalarını kullandığımız günleri nasip edr inş

güle güle kullanın canım analı kızlı :)

X