2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızz aşıda bişey yokki normal iğneler gibi değil kıl kadar bi iğnesi var onun koluna girdiğini bile anlamıyosunn ben kızımıda her sene vurduruyorum aşıyı:1closedeyes: ama ben bu sene acaba hamilemiyim değilmiyğim telaşına yaptırmaya çekindim o yüzden kaldı ama seneye muhakkak gidip olucam

bugün bizden başkası gelmicek sanırım herkes tatillde bugünkaydirigubbakcemile3 ikimiz çene yapar dururuzzkaydirigubbakcemile3

evet bugun kımsenın gelmeye nıyetı yok topıc bıze kaldıkaydirigubbakcemile5
ay bende 29 olmusum bu hafta hıc gecmedı sankı nedense....

benim karnım acıktı zaten akşam bişey yiyemedimmm aç yattımm iştahım kapandı benseki okadar doymayan biri olarak akşam bişeyler atıştırmadan yatmazdımm:1no2:

akşam en son 7 de bişeyler atıştırdım aç kalmıcak kadar yatarkende ıhlamur yapmıştım bol limonlu onu içtim sıcak sıcak oda gece soğuk soğuk ter döktürdü ve kızımada geçirdim oda sabaha kadar öksürdü durdu bugün onuda göstericem doktora inşallah bişeyi yoktur hırıltılı bi şekilde uyudu hep şurup verdim grip için şurubu vardı ama kesmedi öksürmeye devam etti-tatlicadiarzu-

pekı ne zaman gecıcek bu grıp derdı etrafımdakı herkez hasta -tatlicadiarzu-

seni bilmemde ben bi hafta çekerimm haftaya bu güne kadar böyle burnum tıkalı boğazlarım şiş bi vaziyet çekecemmmmmmmm uyku yokk off allahım offff benim doktorda naletin biri ilaç verdirmezz o yüzden ilaçsız çekicemmsenağlama

ya ne ılacı dılos allah askına ben dıyorumya bız çınarla ılaç manyagı olduk ufacık bıseyde hemen ılaç verıyolar delı oluyorumkaydirigubbakcemile

benim doktor tam tersi ilaç dedimmi gözlerini patlatıyo bana bi bakışı var adama bişey demeye korkuyorummm vermez hatta ilk 3 ayımda grip olmuştumda bundan daha beterdimm adamın nerdeyse ayakalarına kapncam yaa çok fenaydım adam öyle bi inat ki ben ilaç lafını duymak istemiyorum diyo başkada bişey demiyo ama bende ne yaptım başka bi doktora gittim burun damlası ve antbiyotik vermişti onları kullandım anca ayağı kalktımm 15 gün çekmiştim okadar fenaydım yatk döşek yatımm kıss mirmirmirmir

günaydın kızlar
üf herkes tatil bi benmi çalışıyorum yoksa
eşim evde uyusun ben işde

kızlar bende geceleri zor nefes almaya başladım
burnum tıkanıyo boğazımda hep bi gıcık var

günaydın kızlar
üf herkes tatil bi benmi çalışıyorum yoksa
eşim evde uyusun ben işde

kızlar bende geceleri zor nefes almaya başladım
burnum tıkanıyo boğazımda hep bi gıcık var

tatlımm geçmiş olsun diğer topiklere bakıyorumda maşallah ları var bizim temmuz anneleri baştan beri hep hasta nazarlımıyızdır neyizz:1closedeyes:

özellikle bu iki hafta herkes hasta oldu
bende anlamadım
bel ağrısı hariç pek ağrım olmazdı
akşamları yemekten hemen sonra ağrım oluyo sabah geçiyo
biran önce gelse temmuz diyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…