2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

akşam 5 değil ama geç saatte bende de oluyor adet sancısı gibi.
Gün içinde de çok akıslma hissediyorum.kızım yoruluyor diye düşünüyorum ama emin değilim.
Ben de acaba doktora gidip görünsem mi diye düşünmyee başladım.
Sen öğren de canım ben de opna göre hareket edeym bari

canım ya aynı sorun bende de var akşam eve dönerken merdivenlerden bile çıkamadım:emir_bebek:

akşam 5 değil ama geç saatte bende de oluyor adet sancısı gibi.
Gün içinde de çok akıslma hissediyorum.kızım yoruluyor diye düşünüyorum ama emin değilim.
Ben de acaba doktora gidip görünsem mi diye düşünmyee başladım.
Sen öğren de canım ben de opna göre hareket edeym bari

tamam canım bugünde olursa kesin arıcam gel derse giderim:CüvCüv:

gamzecim anlattıklarının aynısı bana oluyor .ama bende adet sancısı olmuyor .

karnımı hemen altında hafif hafif ama sürekli oluyo bide kalçam ve baçaklarım 5 6 gibi başlıyo yatana kadar
sabah kalkıyorum hiçbişeyim yok
ağrı falan kalmamış anlamadımki
dayanılmıcak ağrılar değil ama sürekli olması korkutuyo insanı:CüvCüv:

gamzecim işten kaynaklanıyor bence
eğer tehlikeli bir durum olsa yatsanda geçmezdi
32 .haftanda izne ayrıl ozaman sen .vucudun yorgun düşüyor anlaşılan

ılsu hadi gözün aydın tatlım çok sevindim pekmeze üzüme devam canım kırmızı ette ye faydası olur birde kekik çok kan yapıcıdır canım dahada yükselir inş.kaydirigubbakcemile5

Gamze bencede sen yoruluyosun canım ondan oluyo bu ağrılar dinlendiğinde geçtiğine göre sıkıntı yorgunluk canım imkanın varsa izne ayrıl canım 32. haftanda

günaydın kızlar. nasılsınız bakalım.

gece hep sıkıntı bastı bana tam tarifte edemiyorum böyle göğüs daralması gibi sizdede oluyomu geceleri

günaydınnnn güzel anneler ve tatlı bebişleri gamze aynı şikayetler bendede oluyor bel ağrısı bacak ve kalça ağrısı bazen kalçamın üzerine oturamıyorum canım yanıyor hele oturduğum yerden kalkınca yürümekte zorlanıyorum topallıyorum herkez gülüyor bana

Hoşgeldiniz kıslar artık sırt üstü yatmamaya çalışın nefes daralmasına oda neden oluyore yan tarafınıza yatmanız daha rahat nefes almanızı sağlar bende sırt üstü yatamıyorum tıkanıyo gibi oluyorum

kanım 9,8 e yükselmiş çok sevindim kıslar

canım gözünaydın bende 1 aydır yaptırmadım bakalım bnmkisi kaç..en son 11 di.

günaydın kızlar. nasılsınız bakalım.

gece hep sıkıntı bastı bana tam tarifte edemiyorum böyle göğüs daralması gibi sizdede oluyomu geceleri

nur gunaydın canım, göğüs daralması gece sırtüstü yattıgımda oluyo bebklerde agırlaştıgı için damarlarımızdaki kan dolaşımını zorluolar sanırım.ama yana dönerek yatmayı dene tatlım.bende n turlu sola yatamıorum hep sag..sola döndüğüm gibi sanki bebeğim yumak olup solda toplanıo ve elleri ayakları ile gup gup gup tepki verio..içim dayanmıo, hemen saga dönüyorum..:KK43:

X