2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar pjamalar çok güzel
29 lira fiyat geçmiş kızlar çok ucuz değilmi çekme filan yaparmı acaba
en iyisi mağazadan almak
canım o dedıgımız pıjama takımı ındırıme gırmıs o yuzden fıyatı oyle.
umarım cekme felan yapmaz.yaparsada artık sansımıza kalmıs.:1closedeyes:

neslicimm çok sağoll cnm.. bi ara çok takmıştım kafama ama artık takmıyorumm bi şeklde doğum zamanım gelince doğurucamm napimmm....
bende prima düşünmüştüm cnm ama bazı arkadaşlar yenidoğan da pek iyi değil dedilerr kıyamam oğlumun minik posposunaa yaa pişik olursaa bende ağlarım onunlaa

Ya nete bende gÜvenemıyorum beden konusunda dar gelırse ne yaparım doĞumdan sonra memeler falan ŞıŞıyo bıraz bol tutmak lazım alırken

huzun yılı begendıklerınde cok hosmus.
ayy hepsı cok guzel ama dedıgınız gıbı herseyı goze alıp sıparıs vermek lazım.

dilaracım meleklekonuşursan geçmiş olsun dileklerimizi ilet .inş. her şey yoluna girecek onun doktoru çok ilgiliydi hastaları ile kesinlikle şansa bırakmamak için yatırmıştır .iy olsunda hastanede yatsın bi kaç gün .anlaşlan kızı dünyayı pek bi merak etmiş ama biraz daha dayansın bakalım a.s.

pijamalara bende baktım şimdi yorum da yazılabiliyor tabi ne kadar doğrudur bilemem ama biri kendini feda adip alsa anlardıkkaydirigubbakcemile3istanbulda oturanlar için alışveriş hiç problem değilki yenibosna da fabrika satış mağazaları var merter tamamen tekstil kaliteli üründe bulabiliyorsun.ah gel haziran gel tozunu attıracam istanbulunsengözlerimebaksanab

Herkese günaydınn güzel anneler nasılsınız bugün ? Biz iyiyiz oğluşumla işe geldik kaydirigubbakcemile3,hava güneşli ama çok soğukkkkkkkkk

selam kızlar nasılsınız bakalım umarım herkes iyidir.
melekçim geçmiş olsun sanada umarım iyisindir

ben şuan kendimi kötü hissediyorum
midem kötüledi,, yeşil akıntımda olmuş,, başımda çok ağrıyor
huzursuz oldum ya:1shok:eve gider gitmez uyuyum en iyisi
daha 1,30 saat var çıkmaya

günaydınlar.

kızlar pijamalar çok güzel fiyatlarıda çok uygun ama ne bilim ya beden konusunda güvenemiyorum olur olmaz.

selam kızlar nasılsınız bakalım umarım herkes iyidir.
melekçim geçmiş olsun sanada umarım iyisindir

ben şuan kendimi kötü hissediyorum
midem kötüledi,, yeşil akıntımda olmuş,, başımda çok ağrıyor
huzursuz oldum ya:1shok:eve gider gitmez uyuyum en iyisi
daha 1,30 saat var çıkmaya

cnm sen başka doktora görünücektin ne oldu tatlım

cnm sen başka doktora görünücektin ne oldu tatlım

canım benim evet ama doktor değiştirmekte zor geliyor bu saatten sonra
ama bir doktor buldum ondan randevu almaya çalışacam yinede
bakalım artık ;kendimi kötü hissetmeye devam edersem doktorumu ararım
çok kararsızım ben yaaaaaa

kızlar ben kaçtım azcık ev işlerim var halledeyim gelirim yine size hoş sohbetler kendinize ve beişlerini<ze iyi bakınŞeniz

sibel geçmiş olsun tatlımm ayy bu temmuz bebişleri pek bi aceleci anlaşılan hiç birinni içerde gözü yok hepsininki dışarda sıpacıklar azcık daha sabredinnkaydirigubbakcemile3

X