2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloşum maşallah eylülüme çok tatlı ben hala cesaret edip kısa kollu giydiremiyorum üşür diye ya ne bileyim şaşırdım nasıl giydireceğimi
ama çocuk doktorumuz normal giyiniyor dedi şimdilik
1 aylık olsun ondan sonra kısa kollu giydir dedi

kızlar bu arada çocuk doktoru buldunuz mu kendinize
biz şimdilik gidiyoruz bi hekime ama pek te çok içime sinmedi açıkçası
aslında iyi bi hekim ilgileniyo ama ne bileyim.............
tüm doktorların jinekoloğum gibi olmasını beklediğimden hiçbirini beyenmicem sanırım
ne kadar aralıklarla götüreceksiniz doktora
ben hala sağlık ocağına kayıt olmadım
1 aylıkken 2.hepatit b aşısı var

kızlar bebeklere işitme testi yapıldı mı...........
biz dün yaptırdık çok şükür yaradana her iki kulağında da bi problem yokmuş
allaha çok şükür
2-3 aylık oluncada kalça çıkıklığı testimiz varmış bakalım...
hayırlısı ile

sağol tatlım bende düne kadar hep uzun kollu felan giydirdim istanbul sıcak 2 gündür çocuk baktımki ter döküyo soydum hemen kısa kol ve bacak öylece ama banyodan sonra uzun kollu giydiriyorum aradan 4 saat felan geçince soyuyorum bugün öyle yaptımyerimseniben sen bi kaç gün daha bekle bakalım öyle soyarsın bizde henüz bi doktor bulamadık bakalım ne yapıcaz cuma günü 2. aşımız var yine şimdilik ilk muayne eden doktor kontrol edecek bakalım işitme testimizide o gün yaptırcazyerimseniben

evet artık nazlıbahar kesin doğurdu...heyecan bastı valla inşallah sorunsuz doğurmuştur bu zamana kadar girmeden durmazdı..malesef kimseye tel bırakmadığı için ulaşamıyoruz....

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------------------normal----------------------13 temmuz---------------------40+0
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız----------------------------------------------normal------------------15 temmuz-----------------------*
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------------------normal------------------15 temmuz-------------------------*
grafiti--------------------------17 temmuz----------------------kız--------------------------------------------sezeryan---------------------*------------------------------37+5
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek-------------------------------------------sezeryan--------------18 temmuz-------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

delikafadulden

bilge bir sen bir ben mi kaldık kız burda ....hale bak doğuranlar ayrı topik açtılar kendilerine .....ordan devam ediyolar.....az kaldı bizimde

yaa kociş korkutuyo beni yaaaa...yarın çok yorucu olucak sen yatsana uyusana diyo bana yaaaaa......ühühühühühühühüh :kedi:kaydirigubbakcemile3

canım maşallah bebeğine çok tatlı allah analı babalı büyütsün

canım maşallah oğluna..sonunda kavuştun çok şükür...Allah annneli babalı büyütsün...
cnm bir bezi sıcak suyla ıslat koltuk altlarına koy sonra elinle dairesel hareketlerle masaj yap aşağıya doğru ittir şiş bölgeleri
sağol tatlım önerin için yaptım çok faydası oldu...
canım hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın inşaallah...Allah yardımcın olsun...inşaallah normal doğum olur çok rahat geçti benim...senin de öyle öyle geçer umarım..
geçmiş olsun canım..aynı sıkıntı ben de de var..bugün kızımı acile götürdük sarılık değeri 11 çıktı..kan alınırken içim gitti bayılacaktım nerdeyse kızım aağlarkenmafoldumbeniki gün sonra gideceğiz yine kan alacaklar..Allah yardımcımız olsun canım..kuzucuklarımız sağlıklı olsunlar...

karencim kızımın adı Berrak 15.07.2009 da 39+4 haftalıkken normal doğumla 3.610 gr boyu 47 cm olarak dünyaya geldi eklersen sevinirim canım...

canim tebrikler, kilosu da iyi dogmus masallah. sen de toparlanmissin ki hemen bize bilem yazmissin. Allah anali babali buyutsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…