2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dilaracim eve gelmissin. gozun aydin. artik daha rahat olur hersey. sen hem kizindan da antremanlisin. ustesinden kolaylikla geleceginden eminim. op guzel kizlarini bizim icin.

sağol tatlım inşallahh ne kadarda entiramanlı olursan ol hiç fark etmiyoo başına gelmeyince bilemiyosun tabiki bazı şeyler için biraz daha pratik bizim için deneyim var ama emek yorgunlukta cabası:)

anacım ben varım daha , baksana daha bugün 35+3üm güzelim , nereye en son sen oluyosun :teytey:
hepppinizi doğurtcam ben :dance:
ya ya öledir kızım senide 2 hafta sonra sezoşa almıcaklarmı eee ondan sonra ben gene yalnız kalacam ama olsun karenciğimin dediği gibi er yada geç gene kavuşacam inşallah

kizlarr gunaydin. Yeni anneleri be bugun dogum yapacak annelerimizi de simdiden kutluyorum.
ben epeydir yazmiyorum. bunalima girdim galiba :)
dun aksam doktora gittik, kizim daha dogum kanalina girmemis. bense kendimi neden haziran sonu dogum yapacagima sartlamistim ve hatta bebek sekerlerime bile haziran yazdirmistim. ama bizim kizdan tik yok. bense cok bunaldim. hic birseyi yalniz yapamiyor olmak beni cok bunaltti. devamli birileri bana eslik etmek zorunda gibi oldu. allah razi olsun tabi ki yalniz birakmiyorlar ama cok bunaldim ben. ise gidemiyorum, disari cikamiyorum. zaman gecmiyor. sinirden durmadan agliyorum falan .boyle seyler yasayan var mi? yoksa bende bir anormallik mi var. senağlamaesimi de bunaltiyorum iyice uzuluyorum.....senağlama

bende öleyim evde herşeye kardeşim koşuyo ona yetişememek ve herşeyin onun üstüne kalması beni çok huzursuz ediyo iki adım yürüyemez oladum patlıcam bende valla
bebişinde heran kanala yerleşebilir canım merak etme daha haftanda var zaten :teselli:

kizlarr gunaydin. Yeni anneleri be bugun dogum yapacak annelerimizi de simdiden kutluyorum.
ben epeydir yazmiyorum. bunalima girdim galiba :)
dun aksam doktora gittik, kizim daha dogum kanalina girmemis. bense kendimi neden haziran sonu dogum yapacagima sartlamistim ve hatta bebek sekerlerime bile haziran yazdirmistim. ama bizim kizdan tik yok. bense cok bunaldim. hic birseyi yalniz yapamiyor olmak beni cok bunaltti. devamli birileri bana eslik etmek zorunda gibi oldu. allah razi olsun tabi ki yalniz birakmiyorlar ama cok bunaldim ben. ise gidemiyorum, disari cikamiyorum. zaman gecmiyor. sinirden durmadan agliyorum falan .boyle seyler yasayan var mi? yoksa bende bir anormallik mi var. senağlamaesimi de bunaltiyorum iyice uzuluyorum.....senağlama

cnm normaldır ya bende de oluyor sıkıntı yanlız bısey yapamama o işin kalması yapamayınca bırılerını beklemek falan ama dusunmemeya calısıyorum baska seylere yuruyuse verıyorum kendımı kızıma verıyorum ama sıkıldım bende ıyce .....

günaydın kızlarr

bugün büyük gün

tüm doğuma girecek olan arkadaşlarımızın Allah yardımısı olsun:Saruboceq:
sağlıkla bebişlerini kucaklarlar inşallahh:Saruboceq:
darısı bizlere olsun ...

diloşum çok şükür prensesimiz eve dönmüş dün aldım haberini çok sevindim canımmmŞeniz
demek annen döndü
ilk başta biraz zorlansanda alışırsın canımŞeniz

babylon seni çok iyi anlıyorum:gitme:
hergün bişey bulup mutlaka ağlıyorum bende
az kaldı canım sabır

dün felaket sancım vardı
özellikle sağ kasığıma bi bıçak saplanmış gibiydi doğrulamadım tüm gün iki büklümdüm:sinifsinif:
wc e giderken hüngür hüngür ağlıyodum ağrıdan resmen
doktorumu aradım
doğum sancısı olsa tek kasıkta olmaz dedi
buscapon la magnezyum al dedi
ama ben tabikide almadım 9 ay ilaç içmedim kan hapımdan başka şimdide içmem:1closedeyes:
çektim o ağrıyı valla-tatlicadiarzu-

şimdi çokk şükür daha iyiyim en azından kasığımdaki o ağrı geçti çok şükürrr:Saruboceq:

kızlar 8 günüm kaldı Allah izin verirse
bu cuma ağdaya gitsem bidahaki cuma için erken mi sizce:sinifsinif:
çok fazla huzursuzum duramıyorum:umursamaz:

herkese gunaydına.s.

bugun doguma gıdecek arkadaslar ınsallah hersey yolunda gıder saglıkla alırsınız bebıslerı kucagınıza dualarım sızınle:1hug:

kızlar 8 günüm kaldı Allah izin verirse
bu cuma ağdaya gitsem bidahaki cuma için erken mi sizce:sinifsinif:
çok fazla huzursuzum duramıyorum:umursamaz:

cnm gecmıs olsun
bende bgn hastane cıkısı gıdıcem ınsllah agda ıcın ve benımde 9 gunum var ki doğarsa artık ınsallah dogar doğmazsada napalım artık baska yontemlr ama yeterlı sanırım ya gecen aydan denedım ben yeter ya

kızlar ben doktora gidiyorum...bişeyim yok ama dün akşamdan beri kızım oynamıyor ufacık bi hareket etti o kadar sabah kalktım yne öyle müzik dinlettik babası konuştu ama yinede hareket etmedi...gidip bi bağlansam iyi olacak kızlar....öpüldünüz...umarım kötü bişey yoktur ...umarım sezeryane almazlar :KK43:(((haber veririm en geç 3:30 da evde olurum....olmazsam ararsınız :))))

herkese gunaydına.s.

bugun doguma gıdecek arkadaslar ınsallah hersey yolunda gıder saglıkla alırsınız bebıslerı kucagınıza dualarım sızınle:1hug:

günaydın hüzün hoşgeldinn

cnm gecmıs olsun
bende bgn hastane cıkısı gıdıcem ınsllah agda ıcın ve benımde 9 gunum var ki doğarsa artık ınsallah dogar doğmazsada napalım artık baska yontemlr ama yeterlı sanırım ya gecen aydan denedım ben yeter ya

teşekkür ederim nazlıcım sende sağlıkla bir an önce kucağına alırsın inşallahh:Saruboceq:

içimi rahatlattın sağol canım valla gidicem böyle huzursuz beklemektense:umursamaz:
dün o sancıları çekiyorum bi yandanda ağda yaptırmadım ya bişi olursa diye korkuyorummmm-tatlicadiarzu-

herkese gunaydııııınn...

toplu dogumdan inş herkes hayırlı haberler ucururlar bize..dualarımız onlarla...

demetimm huzun diloş babaylon nazlı kikoş starcım hepiniz iyisinizdir umarım..demet sennde az kaldı 8 gun hemen gecio..

star tatlım senn kontrol nasıl gecti gecmişi okumadım du b okuim..

babylon sekercim bende o bunalıma b ara grdim ama işin eglenceli tarafını gormeye calıs daha sona sahip olucagın melegini düşün..hepsi gecicek tatlım az sabır..

kızlar ben doktora gidiyorum...bişeyim yok ama dün akşamdan beri kızım oynamıyor ufacık bi hareket etti o kadar sabah kalktım yne öyle müzik dinlettik babası konuştu ama yinede hareket etmedi...gidip bi bağlansam iyi olacak kızlar....öpüldünüz...umarım kötü bişey yoktur ...umarım sezeryane almazlar :KK43:(((haber veririm en geç 3:30 da evde olurum....olmazsam ararsınız :))))

yoktur bişi insallah
habersız bırakma bızıde.....

canım ınsallah ıyı haberlerle gelırsın merak etme bısey yoktur bence doktorunla konus bugun suni sancıyla dogumu gerceklestırsın bu sekılde sizi riske atması gereksız:umursamaz:

hep dua edıyorum ınsallah her an sancım olur ve normal dogum yaparım dıye ama ne sancı var ne bıseymafoldumben

inşallahhöyle olur da birr nefeste hiç anlamadan kurtulursun canımm:Saruboceq:
sen ve tüm normal doğum yapacak olan arkadaşlar:Saruboceq:

demetcım gecmıs olsun canım usutmus olabılırsın
teşekkür ederim hüzüncüm sanırım öyle ya başka ne olabilir ki bi ara fıtık mı acaba diye bile düşündük o kadar çoktu sancımkafamçokkarıştı

kızz hurişşşşşş sen bu gidişle en son doğuracan anacımmm-tatlicadiarzu-
korkma tatlım ipek kızımız gayet iyidir ama artık hareketleri azaldı sadece geriniyor benim kızımda bide bi tarafını sıkıştırırsam yatarken zoraki bi tekme sallıyokaydirigubbakcemile3

hayırlı haberlerle gel canımŞeniz

herkese gunaydııııınn...

toplu dogumdan inş herkes hayırlı haberler ucururlar bize..dualarımız onlarla...

demetimm huzun diloş babaylon nazlı kikoş starcım hepiniz iyisinizdir umarım..demet sennde az kaldı 8 gun hemen gecio..

star tatlım senn kontrol nasıl gecti gecmişi okumadım du b okuim..

babylon sekercim bende o bunalıma b ara grdim ama işin eglenceli tarafını gormeye calıs daha sona sahip olucagın melegini düşün..hepsi gecicek tatlım az sabır..

günaydın tatlımm hoşgeldinnnnŞeniz

benim mi az kaldı senin miiiiiiiiiiiidelikafadulden
ayy büyük gün yarın karenimmm belkide bu saatlerde doğmuş olur serramızzz:asigim:
saat belli mi canımkaydirigubbakcemile2

X