2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Saolunnn kıslar bunlar ilk gün heyecanla aldıgım bikac seyyyy ve dahaoncesinde, soradan abarttım ama en azından soradan işe yarar seyler aldım bunlr cici ama pekte işe yaramaz dimii, elbise felannnn giydirebilcekmiyim aceba benneyaptımki
inşaallah hepsini giydirirsin canım.tecrübeli anneler daha iyi biliyor neler alacaklarını.senin ve benim gibi acemi olanlar gördüğümüzü alıyoz valla...

allahım ya şunalra bak pembiş elbiselr mincik.tulumalr falan hepsi birbirnden harika allah güle güel giydirmke nasip etsin inşallah.
benimdeçekmeye fırsatım olmuyor ekleyemiyorum.
ama bebeğime giydiirp poz poz çekerim belki:))))))))

Saolll demetimmmm cnmmmm aldırmıyo kii bunlar eşimle aldımmm gerci bodyleri ve 1 tshirt ü hariç ama digerlerini tasvip etmedi eşimmm tabeee kaydirigubbakcemile3 Kovala demetimmm bakem yakalayabilcenmiiii çevik atik ve hızlıyımmmm küçük yerlerden bile usta bi kıvraklıkla geçerimmmmm cok iyi koşarımm kısayımmm kaydirigubbakcemile3

ınşallah kızlar sizinde bakıp mouse tutan elleriniz dert görmesinnn, bakalım daha tecrübesiz anneyisss insallah ikincide daha işe yarar seyler alcammm, hepsini giydirmeyi cok isterimmm kızıma ama artık oldugu kadar bakmak bile hosuma gidiyoooo kaydirigubbakcemile5

ciciler çıkmış meydane hepside birbirinden şahaneee kaydirigubbakcemile3güle güle iyi günlerde giysin tüm bebişler

bende en kısa zamanda butun cıcıslerımızın resmını cekıp bı album yapıcam
ulu orta koymak ıstemıyorum farkındaysanız koyduktan sonra sılıyorum alamayan ınsanlar var onlar uzulmesın dıye:çok üzgünüm:

Canım ben seninkilerin hiçbirini göremedim yaa hemen silmeseydin :eek:
Zuzumm,diloşşş,ecetuba hepinizin cicileride harika güzel günlerde kullansın bıcırıklarınız inşallah :1hug:

Zuzu,Ecetuba ve Dilara çok şekerler cicileriniz.Allah bebeklerimizin üstünde görmeyi de nasip etsin.

ciciler çıkmış meydane hepside birbirinden şahaneee kaydirigubbakcemile3güle güle iyi günlerde giysin tüm bebişler

Zuzumm,diloşşş,ecetuba hepinizin cicileride harika güzel günlerde kullansın bıcırıklarınız inşallah :1hug:
amin canlarım inşaallah miniklerimiz sağlıkla giyer bu cicileri..

dilara, ecetuba, zuzuum cicileriniz hepsi birbirinden şeker :KK70: şeker bebişlerimiz sağlıcakla gelirlerde giyerler hayırlısıyla inşallahhhhh... bende çektim bir kaç poz usb kablomu bulamıyorum fisfisfis
bulunca yayınlarım..

bende göremedim hüzünün sildiklerini:1no2:

dilara, ecetuba, zuzuum cicileriniz hepsi birbirinden şeker :KK70: şeker bebişlerimiz sağlıcakla gelirlerde giyerler hayırlısıyla inşallahhhhh... bende çektim bir kaç poz usb kablomu bulamıyorum fisfisfis
bulunca yayınlarım..

bekliyoruz serapcımmmm cabuk bullll:lepi:

Bunlarda benim oğluşumun teyzelerinin hediyeleri :1hug:

dsc02236.jpg

dsc02237r.jpg

dsc02238l.jpg

dsc02239.jpg

dsc02240h.jpg

Bunlarda benim oğluşumun teyzelerinin hediyeleri :1hug:

dsc02236.jpg

dsc02237r.jpg

dsc02238l.jpg

dsc02239.jpg

dsc02240h.jpg

ayyy hepsi birbirinden güzellll:nazar::asigim:
küçük adam kostümleriiiii:lepi:
senin doğum günün ufaklığa mı yaradı çiçekkkkkkaydirigubbakcemile3:lepi:
sağlıkla kullansın paşan inşallahhhhhhh:lepi:Şeniz:sm_cool:

işte kızlar şlk posta image den çıkanlar taze taze sıcacıkkkkkaydirigubbakcemile3:eek:

dsc05588.jpg

dsc05589k.jpg

dsc05590.jpg

dsc05591u.jpg

X