2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Durun bende eklicem özendim simdiiiii ama cok azını cektim ilk aldıklarımmm sora ipin ucunu kacırdımmm :eek: Görmemişlik yaptımmmm

ayyy diloşşşşşşş harikalar kızzzzdelikafaduldendelikafadulden

güle güle giysin fıstıkkkkkŞeniz

tavsanlı takımını yerim onunnnnnndelikafaduldencokacimcoook:nazar::lepi:

eceeeeeeeeeee kız o nasıl bir etekkkkk:lepi:

ay hangini diyeyim hepsi birbirinden güzel valla yaaa sağlıkla gelsinlerde inşallah bu kıyafetle olan resimlerini eklesin annleri bizde sevelimmmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

maşallah kuzuların cicilerineeee:nazar:Şeniz:nazar:
inşaallah doğdukarında giydirir çekeriz resimlerini.demetcim o eteğe bayıldım çok severek aldım.hep saklıyacam onu..

kızlar hepsı cok guzel allahım saglıkla gıydırmeyı nasıp etsın:1hug::nazar:

sağol tatlımmŞeniz
sağol tatlım..yazın yine giyerler elbise çok sıcak oluyor..bilmem artık sen daha tecrübelisin..

canım bide bizde adet çok fena biri doğum yapsın hastene ziyatine gelirken bi hediye götürürler bide eve gelirler yine mevlüt zamanı yine getiren yani 2 kere getiriyo o yüzden fazla bişey almıyorum kızımda çok almıştım hepsi elimde patladı yarısını giydiremeden bende sağa sola dağıtmıştım bi kaç bişeyleri kaldı sadece yani bunada yeter bide gelecek olanları düşünce yine korkuyorum giydiremeden kaldırcam diye hele bi doğsunda duruma göre alınır diye düşünüyorum-tatlicadiarzu-

sağol tatlımmŞeniz

canım bide bizde adet çok fena biri doğum yapsın hastene ziyatine gelirken bi hediye götürürler bide eve gelirler yine mevlüt zamanı yine getiren yani 2 kere getiriyo o yüzden fazla bişey almıyorum kızımda çok almıştım hepsi elimde patladı yarısını giydiremeden bende sağa sola dağıtmıştım bi kaç bişeyleri kaldı sadece yani bunada yeter bide gelecek olanları düşünce yine korkuyorum giydiremeden kaldırcam diye hele bi doğsunda duruma göre alınır diye düşünüyorum-tatlicadiarzu-
bizde de hediye gelir canım ama ne bilim aldım.hediyeler gelene kadar lazım olan şeyleri aldım fazla abartmadım.inşaallah hepsini giydiririm.

bunlar da çektiğim son ciciler...

Ay cok parça pinçikkk oldu beceriksiz miyim ne kaydirigubbakcemile3

kızlarrrrr harikasınız vallaaaaaadelikafaduldendelikafadulden

ayy ben doyamıyorum bunlara bakmayaaa:asigim:

zuzummm o elbise ne öyle kızzzz ve deee o şortlu badyleriii:asigim:

yarabbim ne güzeller yaaa sağlıkla gelsin minik kuzularrrrrrrrr:nazar::asigim::nazar:

ece canım harikalar hepsii ben daha biberon almadı sadece o minik bardaklardan aldım

battaniyesine de bayıldım möö lüüüdelikafadulden

sağlıkla gelsin giysin kuzucuklarrrrr:lepi::nazar:Şeniz

hüzün canım sen neden eklemiyosun hıı karyolasını da görmedik hem:dilcikar:

Saolunnn kıslar bunlar ilk gün heyecanla aldıgım bikac seyyyy ve dahaoncesinde, soradan abarttım ama en azından soradan işe yarar seyler aldım bunlr cici ama pekte işe yaramaz dimii, elbise felannnn giydirebilcekmiyim aceba benneyaptımki

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyydelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kızımmmmmm kovalarım seni heeeee bide kocam aldırmıyo demez miiiiiiiiii:mymeka:

kovalar yakalar üstüne otururum valla heeee:roflol::roflol:

ay şu elbiselere bak yaaaaa hele o kapşonlu hırkaya bittimmmmm:nazar::asigim::nazar:

maşallah kızımızaaaaaa ve de cicilerineeeeeeeeeeeeee:lepi::nazar:

X