2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

ne güzel kıyafetler bunlar güle güle giysin bebekleriniz..
benim kayın validen oğlumun 6 aylık olana kadar giyeceği bir sürü kıyafet almış benim artık kıyafet almamam lazım ne gördüyse almış babaannesi:))
anneanneside gördükçe alıyor hemde örüyor yaşadı valla oğlum:)))

Son düzenleme:
yeni cicişlerimiz:teytey:

Eklentiler

• $DSC02722.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 18
  • $DSC02724.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 17
Ayyyy selsin maşallah yine çok güzel şeyler almışsın
güle güle giysin tatlı oğlun inşallah...çok güzeller hepsi

SELSİN---DEMETT--- DEMRESU çok güzel şeyler almışsınız kızlar. sağlıkla giysin bebişler inşallah......

ne güsel şeyler almışsınız bir tane daha doğurasım geldi -tatlicadiarzu- deeermişiiimmm :1shok:

Yine biiiizz,akşam en yakın arkadaşlarımdan biri geldi gelirkende oğluşuma bi paket yeni doğan bezi ve aşağıdaki kıyafetleri getirmiş.Canım benim ya, son 3 tanesi biraz büyük hatta bayağı :)) ama olsun deneyimleri yok ilk yeğenleri benim oğluşum olucak inş. acemiler yani.Düşünmesi bile yeter hepsi çok hoşuma gitti benim sizinlede paylaşmak istedim

Son düzenleme:

amanda amannnn...
teyzesinin bitanesine ne güzel şeylerde alınırmış.
Allah iyi ve sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

canım çok beğendim , ben de ekleyebilirsem stokke xplory'de bir model var ondan almayı düşünüyorum .. en olmadı Kraft'ın bu modelini ben de düşünüyorum hihoyyyt

OĞLUMUN YENİ CİCİLERİ

selsincim senin oğluşın cicileri de çok şeker , özellikle en çok da en sondaki çizgili tulumu beğendim .. paylaşmanın sakıncası yoksa nereden aldın yerimseniben

salı pazarından aldım canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…