2009 ocak bebişlerinin isimlerini paylaşalım

ezra2001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.546
0
47
belki burda buluşup araştırdığımız isimleri paylaşarak birbirimize yardımcı olabliriz

Güzel düşünmüşsün bence de birbirimize fikir vermiş oluruz, ben daha henüz hiç isim düşünmedim ilk önce cinsiyeti belli olsun diye bekliyoruz

ezracım yeni konu başlığımız hayırlı olsun canıma.s.
biz kız olursa derin
erkek olursa atilla yada mert olsun istiyoruz
ama dağa erken tabiki fikirler değişebilir şimdilik böyleyerimseniben

ezracım cok güzel düşünmüşsün topiği
kız olursa ...................elif-sedef-ena-duru
erkek olursa................metin-gökhan(eşimin adı)
düşünüyoruz .talya nın da dediği gibi erken ama fikirler degişebilir cinsiyetini bir an önce ögrenip ismiyle sevmek istiyorum bebegimi...

sizin şu an için daha zor,cinsiyet belli olmadığı için hem kız hem erkek ismi düşünüosunuz,
benim ve eşimin aklında olan isim bade,dun burda bir arkadaştan da elisa ismini duydum,onun anlamı hoşuma gitti,cennet kapısında bekleyen melek miş,
sizce bade nasıl gelio kulağa,hoş mu fikir verirseniz sevinirim

ezracım yeni konu başlığımız hayırlı olsun canıma.s.
biz kız olursa derin
erkek olursa atilla yada mert olsun istiyoruz
ama dağa erken tabiki fikirler değişebilir şimdilik böyleyerimseniben

derin ismi benimde listemde,çok hoşuma gider önceden beri

sizin şu an için daha zor,cinsiyet belli olmadığı için hem kız hem erkek ismi düşünüosunuz,
benim ve eşimin aklında olan isim bade,dun burda bir arkadaştan da elisa ismini duydum,onun anlamı hoşuma gitti,cennet kapısında bekleyen melek miş,

kulağa güzel gelio cnm ama ben bi yerde okudum içki kadehi dmekmiş sanırım ve yanına isim olarak konmaz diye not düşmüşler, anlamını önemsiosanız koymayın bence

canım elisa da diğer bir şekilde aids testinin adı.bilgin olsun diye söyliyim dedim.

Teşekkürler ezracım, iyi oldu böyle bir topic.
Daha cinsiyeti belli olmadığı için hem erkek hemde kız isimleri düşünmek zorundayız.

''izem, dila, izgenaz, nira ''
olabilir kızlar ben bu isimleri koyamam ablamın kızları, arkadaşımın kızı falan ama size belki fikir olur diye yazdım

üzgünüm canım ama elisa.diğer bulduklarında güzel isimler.benim kızım olmuyo ya kıskanıyorum galiba siziyerimseniben

kıskanma canım çalış senınde olur,şaka bir yana herşeyın hayırlsı,senin bebişin ismi ne buldun mu,benımde oğlum olsa eren yada kaan düşünuodum

kıskanma canım çalış senınde olur,şaka bir yana herşeyın hayırlsı,senin bebişin ismi ne buldun mu,benımde oğlum olsa eren yada kaan düşünuodum

biz daha isim listelerine filan bakmadık ama kaan aklımızdan geçmedi değil.bişey bulamazsak kaan koyucaz artık.yinede herkesin önerilerini dörtgözle takip ediyorum.bakalım hayırlısı.kızım olsaydı kesin defne koyacaktım bu aradaa.s

bende erkek ismi olarak kayra,mert,tuğra,kürşat

kız ismi olarak tuana en çok beğendiğim.anlamıda çok güzel.

diğer beğendiklerim ecrin,nisa,nigar

biz eşimle bu konuda hiç anlaşamıyoruz maglesef napıcaz bilmem

erkek olursa çağhan diye tutturdu. söylemesizor ben hoşlanmadım.

kız olursa lidya yada simay istiyorum eşimde bunları beğenmedi :))))))

son çare belki buse olur :))) ay ne zormuş isim bulmak.

biz eşimle bu konuda hiç anlaşamıyoruz maglesef napıcaz bilmem

erkek olursa çağhan diye tutturdu. söylemesizor ben hoşlanmadım.

kız olursa lidya yada simay istiyorum eşimde bunları beğenmedi :))))))

son çare belki buse olur :))) ay ne zormuş isim bulmak.

çağhan ,gerçektın zor sölemesi,bide cocuk ilerde nereye gıtse hastaneye okula yada bankaya ismini söylerken mutlaka tekrar ettirecekler,yanlış yazılmaya çok müsait çünkü,bide eşin böle düşünsün

çağhan ,gerçektın zor sölemesi,bide cocuk ilerde nereye gıtse hastaneye okula yada bankaya ismini söylerken mutlaka tekrar ettirecekler,yanlış yazılmaya çok müsait çünkü,bide eşin böle düşünsün

aman söyledim ama dinleyen yok.

kimse söyliyemmiyo zaten babam kayınvalidem itirazda :))

çağan olsun diyorum hadi bari yok han lı olsun muş :))))))))

hevesi de kırılsın istemiyorum bakalım napcaz

X