2009 nisan anneleri kilolarımızı takip edelim....

selinay2002

Boy:1.65Başlangıç78güncel72.1hedef 60
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
4.105
668
kızlar ben hala hiç kilo almadım 67 kiloyum ztn kilom var,kaç kilo alıyoruz bundan sonra ona bakalım...kaydirigubbakcemile5

canım bende daha şimdiden 2kilo aldım 54le başladım 56 oldum:CüvCüv: umarım fazla kilo almam çünkü normal doğum istiyorum:emir_bebek::emir_bebek:

Bende normal doğum, yapacam ilkindede normal yaptim ,inşallah fazla almayiz.

merhaba bende 63 le başladım 64 oldum.İlkini de sezeryan yaptım bu da sezeryan olacak .Umarım çok kilo almam zaten çok zor veriyorum.

Bende 58 ile başladım hala aynıyım.ilk hamileliğimde de ilk 3 ay üç kilo vermiştim sonra 7 kilo aldım.Umarım bunda da çok kilo almam.Bu arada kızım 3.800 gram doğmuştu çok sağlıklıydı.

ilkimde 15haftada 5kilo verdim 57ye düştüm 68le doğuma gittim eve geldiğimde 60 kiloydum 8 ay sonra 54e düşdüm bunda 12haftada 3 kilo verdim 56yım.Önümüzdeki ay kilo almaya baslarım sanırım allah bılantısı ve migreni olanlara bide benim gibi 2si bir olanlara sıhhat versın

kilolarınız müthiş ya en kilolunuz benim bu arada en çok benim dikkat etmem gerekiyo ve iştahım yavaş yavaş açılmayamı başladı ne....

anlamıyorum doğru düzgün yemekte yiyemiyorum ama başlangıç kilom 52 şimdi 54 neden kilo alıyorum anlamıyorum daha bebek yok görünürde valla sinirlerim bozulmuyoda değil hani

anlamıyorum doğru düzgün yemekte yiyemiyorum ama başlangıç kilom 52 şimdi 54 neden kilo alıyorum anlamıyorum daha bebek yok görünürde valla sinirlerim bozulmuyoda değil hani

canim kilolu olanlar genelde ilk 3 ayda kilo almiyomuş ztn sen zayif olduğun için aldiğin kilo normal bence...

takma kafana canım kilolu başlayanlar ilk 3 ay genelde kilo almıyolar,yani sen zayıf olduğun için normal bence....

evet pırıl bende 51 kiloyla basladım suan kilomu bilmiyorum tahminim 3 kilo falan almısımdır valla kafama falan takmıyorum ohh bu fırsat bidaha geçmez ye iç

kızlar ben 72,800 le başladım. şu anda şu anda 67 kiloyum selinay yani aynı kilodayız . topiktede bahsetmiştim. bulantılarım hat safhada olduğu için resmen aç yaşıyorum. çok zayıfladım. kilo var ama boyumda uzun 1,73 şişman değilim yani en fazla 80 le doğuma gitmek istiyorum.

canım ya bende 80 i geçmem inşallah,10 kilo doğumda gider sonrası kolay ,zaten kilo veremeden hamile kaldım çok korkuyorum kilo almaktan yaaaaa...

bende korkuyorum açıkçası . ama niyeyse öyle çok kilo alacakmışım gibi gelmiyor (inşallah ) tabi bellide olmaz. abur cubura hamurişine düşmemek lazım. sağlıklı beslenince aşırı kilo alınacağını sanmıyorum.

ben 70 kg ile başladım şimdi 72 kg mım doktorum en fazla 12 kg alacaksın dedi ilk hamileliğimde tam 17 kg almıştm dikkat etmem gerekiyor zaten doğum kilolarından kurtulamyorum

canım şimdi yemiyoruz ama inan 5 aydan sonra ayda 5 kilo alan arkadaşlarımı iliyorum allahım ne olur iştahım açılmasın..

X