2009 nisan anneleri hadi şimdide sağlıklı beslenmek ve daha fazla kilo alamamak için

ay kıslar dün bi arkadaşımla karşılaştım doğum yapmış sıkı durun tam 30 kilo almışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.................................

ooff çok kötü yaaaa kınamıyorum ama insan biraz dikkatetmeli dimi yani

ayy bugn de ilk ben yazıyım ne yedigimi 2 pogaça 1 dilim peynir çok az suçuk 5 bardak çay ama açık

ekim hıııııııııı bak kızarım ha açıkta olsa içilirmi be güzelim 5 bardak bari 2 damla limon sıkta etkisini azltsın,sana diyorum ama bende 2 bardak içtim daha birde akşamı var,en azından yay akşama kadar yada akşam içme,hoş bugün pazar dimi bende güseell bir pazar kahvaltısı yaptım hemde özgürce zaten 1 de kalktık onun için esnek davrandım 2 öğün yerim çok çok diye tabi meyve faslını saymıyoruz,bugün ödül günü yani,ne yediğimi yazmıyorum yalnızca duyunda şaşırın,ben yeşil zeytine bayılırım kahvaltıda eşimle üşenmeden saydık tam 27 tane yemişim çüşşşş diyebilirsiniz özgürsünüz,yağsız,bibersizdi hiç farketmedim inanın o kadar yediğimi

şirvancım ya özür dilerim çok,bu eşekkür butonlarını kaldırdılar ya hala kendime gelemedim,zannetmeki seni okumadım,canımcım sanada şiddetle tavsiye ederim bu çorbayı vallahi harika oluyor,bu arada bence bu teşekkür butonları reklam ayağına gitti bence ve hemen geri gelmeli duydunuzmu beni sayın uzman ve yetkililer......

ay sanki bana özel bi topic olmuş sadece ben yazıyorum hehehehe
akşam:pilav,1 parça şiniitzel,salata
üstüne 2 bardak çay limonlu biri şekersiz
1 küçük dilim etimek tatlısı
meyve yedim ama sığınamadım yatana kadar en son saat 1 di gece kendimi banyoya attım suyun altınada kendime geldim yani,sabahta tahıl gevreğini yedim afiyetle,şimdide 1 poğaça 1bardak çayla afiyet olmakta

ekim hıııııııııı bak kızarım ha açıkta olsa içilirmi be güzelim 5 bardak bari 2 damla limon sıkta etkisini azltsın,sana diyorum ama bende 2 bardak içtim daha birde akşamı var,en azından yay akşama kadar yada akşam içme,hoş bugün pazar dimi bende güseell bir pazar kahvaltısı yaptım hemde özgürce zaten 1 de kalktık onun için esnek davrandım 2 öğün yerim çok çok diye tabi meyve faslını saymıyoruz,bugün ödül günü yani,ne yediğimi yazmıyorum yalnızca duyunda şaşırın,ben yeşil zeytine bayılırım kahvaltıda eşimle üşenmeden saydık tam 27 tane yemişim çüşşşş diyebilirsiniz özgürsünüz,yağsız,bibersizdi hiç farketmedim inanın o kadar yediğimi

ama öslemcim çayı çok seviyorum ben gündüz çaya doyduysam akşam içmem eşime demlerim sadece aman çoçuk bi çıksaydı zaten hiçbişeyi özgürce yeyip içemiyorum az kaldı ama :lepi:

ayy bende varım öslemcim ama kimsecikler yok dünde ben öleydim gerçi bugnde yarım tost ve 3 bardak çay içtim dün akşam yemegindede 1 tane çörek yedim 1 bardak ayran

sabah :herzamanki gibi 1 adet tost
öğle :çorba/nohut/plav/yoğurt
ikindi : topkek aldım ,sütle birlikte onu yemeği düşünüyorum.
akşam :dolma/yoğurt
9 gibi - greyfurt suyu içeirm.

bugünlük de bu kadar yeter herhalde...

aaa kızlar bu arada bişeycik atladım pardon yahuu
biz eşimle gece yarısı - maraş dondurma yiyoruz..
gecen gece almıştık yarım kilo - 2 günde yedik,,,,

çok hoşumuza gitti. gece yerken yarın yolum düşerse yeniden alım dedi,(künefeciden sadece dondurma almıştıkta) ,, akşam getirirmi bilmiyorum artık.

aaa kızlar bu arada bişeycik atladım pardon yahuu
biz eşimle gece yarısı - maraş dondurma yiyoruz..
gecen gece almıştık yarım kilo - 2 günde yedik,,,,

çok hoşumuza gitti. gece yerken yarın yolum düşerse yeniden alım dedi,(künefeciden sadece dondurma almıştıkta) ,, akşam getirirmi bilmiyorum artık.

afiyet olsn kız memünde güsel dondurmalarıda götr bakalım afiyet olsn senn adamın olu düşüyo biz napalım kızzz :icecream: neyse şaka canm

Sabah bir bardak süt,bir elma,bir paket peynirli çubuk

öğle.kurufasülye-pilav-turşu-tahinpekmez

saat 15:00 bir bardak açık çay,bir adet küçük kek

öğlen 1 tabak makarna,1 sütlü tatlı

akşam tavuk, az makarna ,salata

1 kurabiye

gördüğünüz gibi her öğüne tatlı sıkıştırıyom napam.................

beyaz peynir, siyah ve yeşil zeytin,pekmez çay
ayva 2 elma irmik tatlısı
pırasa sulu köfte turşu
et dürüm ayran
1 portakal 1 kivi biraz cips fıstık azıcık antep fıstığı
sütle de kapanış

dün akşam canım yemek istemedi bende kahvaltı yaptım peynir ekmek domates yumurta..vs
bol su tabiki.
bir muz bir kivi bir elma.
yatmadan önce çikolata ve bir bardak süt.

bugün sabah;çeyrek ekmeğin arasına peynir domates açık çay.bol su..

akşam 5 inegöl köfte,pilav,azıcık et döner
2 bardak çay
1 portakal ile yaptım kapanışı
......
sabah:1 bardak su ve 1 büyük fincan ballı sütle yaptım açılışı
eşime yaptığım tostun yarısını yedim
5 tane çilek üstüne 1 bardak su
şimdide 1 açık çay içiyorum

dün:

saah 1 simit .1 bardak süt,az peynir

öglen : kısır, irmik tatlısı

akşam: ıspanak,az pilav,yogurt