2009 nisan anneleri hadi şimdide sağlıklı beslenmek ve daha fazla kilo alamamak için

sabah 2 poğça eve geldim 2dilim ekmek
1 bardak ıhlamur peynir zeytin
vede 1 yumurta şimdide nutymax bu çikolata süper yaa

sabahatatesli pohaça ve çay
öğlen:menü çok berbattı yiyemedimmm..
Açııımmm şu anda

dün kek krizim tuttu kalktım browni yaptım çok güzel oldu şimdi onun hayaliyle yaşıyorum.bir an önce eve gitsemde yesem:))))hi hi

kız o reklemı olan şey deil mi hani bi esmer bi sarışın kız birleşip kumral koca popolu mini etekli bişey oluo

kız o reklemı olan şey deil mi hani bi esmer bi sarışın kız birleşip kumral koca popolu mini etekli bişey oluo

evettt şekerimm o:))
hatta burda arkadaşa aldırdım adı aklıma gelmedi reklamı anlattım o akıllıda gitmiş marketteki kıza aynısını anlatmış dünn.
hani şu fermuarla 2 kızı birleştiren kavak yellerindeki çocuk:))

gül böreği,kakolu kek,çay (iş yeri menüsü)
tüm arkadaşlar getirdiklerimizi birleştirelim voltran gibi!!!
onlarında boğazı hiç durmuyo benle beraber sağolsunlar:))

Aslında dandik bi reklam ama herkesin aklında kalmış başarılı valla:)

bu arada benn bu sabah 100 dilim ekmek 10 kilo kaşar peyniri 500 adet yeşil zeytin yedim sanırım yani sayamadım ne yediimi:)

kahvaltılık tam tahıllı gevrek içine 1 bardak süt kattım süt içemiyorum ikisi birleşince süt içmiş oluyorum güya:ecrin_bebek:

sabah 1 dilim ekmek biraz peynir keyfim yok midem de bulanıo zaten offfffffffffffff 1 ay geçsede doğursam

2 DİLİM KIZRMIŞ EKMEK
RECEL..
zeytin
peynir

benimde migdem bulandı bugun

ben bugün 5.30 da uyandım uyku yok yani bana ama inanılmaz bi açlıkla uyandım akşam yemeğini erken mi yiyorum ne o saatte yiyecek bişii de bulamadım 1 portakal yedim şimdi de portakal suyu içiyorum cnm bişii istemiyo kahvaltıyı da öğlen yaparım artık..bu kadar portakaldan benim kız sapsarı olcak valla..:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…