2009 Nisan anneleri bebişlerimize isim........

urla

3 'Ü 1 ARADA......
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
7.549
1
Daha Var ama zaman da cabuk geçiyor

cinsiyetlerini ögrenmedik ama fikir paylaşımı yapalım

kızım olursa: nisa,naz,hilal naz,sude,açelya ve dahada bulabılırım kararsızım

erkegim olursa: günay olucak kayınpederim adı pekde çirkin isim degil....

günay ege istiyorum ama eşimle daha paylaşmadım bi cinsiyetini ögrenelim

benimde eğer kızım olursa beren oğlum olursa enes yada ceyhun koymak istiyorum

kız olursa eylül duru,erkek olursa egehan , oğlumun adı emirhan uyumlu olsun istiyorum...

kız olursa ben,naz.cemre,aklımada gelmiyo şimdi:KK70:..
erkek olursa emre ismi çok hoşuma gidiyor sarp olabilir ayberk çok tatlı atadeniz

ben devamlı kız olacağını düşünerek kız ismi bakıyorum
şimdilik azra ve hicran yada ecrin diyorum kesin karar vermedim
erkek ismi hiç düşünmedim

eysan bence hicran koyma yaa çok acıcklı bi isim o bence onu koyma

ben devamlı kız olacağını düşünerek kız ismi bakıyorum
şimdilik azra ve hicran yada ecrin diyorum kesin karar vermedim
erkek ismi hiç düşünmedim[/QUOTE

bencede hicran ismini düşünme insanın ismi kaderini etkiler canım yaaa...daha neşeli isimlen var

bursasucum hicran isimli insanlar cok duygusal ama cok zeki basarılı ve kararlı oluyorlar ben en cok kararsızlık huyumdan sikayetçi olduğumdan kızımın katiyyen bana benzemesini istemediğimden özel isimler seciyorum hicranda onlardan biri

korkmayın kızlar secenek ve karar vermek için gün cok o sadece bı olasılık

Babası buldu SUDE benimde hoşuma gitti. Ama yanına bir isim daha arıyorum. DEFNE, ELİS, DENİZ isimlerinide çok seviyorum. SUDE DEFNE de olabilir.

Yasemink benim kızımın ismi Deniz Sude...Böyle de düşünebilirsin.Çok yakışıyor:)))))

kızıma yüsra koycak babası oğlumada doğukan koycam bakalım ne olcaaak

bende oğluma DUHAN ismini düşünüyorum ama anlamı biraz korkuttu beni.kıyamette çıkacak olan dumanmış.çok alışmıştım bu isme galiba değiştiricem:KK43:

hiç erkek ismi düşünmemiştim ama oğlum olacağını öğrenince basladım ilk aklıma gelende ismi ne olacaktı
büyük oğlumunki ali sami küçüğede ahmet arda koyalım diyorum nasıl

bizde kerem ismine takılıp kalmıştık şimdiyse kuzey ismine taktım nasıl sizce kuzey ismi

bizde kerem ismine takılıp kalmıştık şimdiyse kuzey ismine taktım nasıl sizce kuzey ismi

kuzey çok güzelmiş...
...benim arkadım var oğlunun adı kuzey ve çok akıllı bir çocuk.. ama bir tanıdık daha var onun da kızının ismi kuzey...kuzey asya....
benimde cinsiyeti belli diil...ve daha isimde bulamadım açıkçası...ne kadar zormuş yaw...:uhm:

allah izin verirse kızım olacak.. adınıda SUEDA koymaı düşünüyorum..kur'an dan bir isim.allahın razı oldugu sevdiği kulları demekmiş..genede kararsız kaldım.inşallah begenmiştirsiniz.fikirlerinizi paylasırsanız sevinirim :)

BİZDE DÜN ÖĞRENDİK CİNSİYETİMİZİ VE AKŞAM EŞİMLE OTURDUK. İNTERNETTEN İSİM ARAŞTIRDIK.

KAĞAN BUĞRA (favori ismimiz)
GÖRKEM
BEDİRHAN

KIZLAR SİZCE NASIL YORUM YAPIN HADİ .

X