2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

Buda İncihan yani Gülhan'ın böceği Bora a.s.

Allah nazarlardan saklasın inşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin a.s.

Bebek9490_1.jpg

Bedefcim incihan çok tatlı kuzularınız allah nazarlardan saklasın :nazar:

maşallah barekallah kuzuma çok şeker Allah nazarlardan saklasın:nazar:

işte benim tosunum teyzeleri. maşallah demeyi unutmayın tamammı?:nazar:

canım rabbim nazarlardan saklasın çok şeker maşallah bebişlerimizin hepsi çok ama çok ciciler.hepsinin maşallası var.inş hayırlı evlat olurlar hepimizin sütü gür olur inş.

Teyzeleri buda bizim oğluşumuz, bakalım beğenecekmisiniz,
Alıntı yapmayın sonra silicem
:emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar:

Son düzenleme:
oy maşallah maşallah güzel meleklerim benim yerim ben bunları yaaaa.... kıyamam kızlar güle güle büyütün kuzucuklarınızı

Teyzeleri buda bizim oğluşumuz, bakalım beğenecekmisiniz,
Alıntı yapmayın sonra silicem
:emir_bebek::emir_bebek:

Canım maşallah ikinize de a.s. hayırlısıyla kurtuldun sen de
ALLAH nazarlardan korusun, analı babalı büyütsün! :nazar:

Son düzenleme:
Hepinizin bebeğine 41 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Ben Allah izin verirse Ağustos annesi olacağım. Size bir bakayım dedim, gözlerim doldu, kuzularınızı Allah bağışlasın. Hem ağlayıp hem yazıyorum. O günleri biz Ağustos annelerine de göstersin Yüce Rabbim. :Saruboceq::Saruboceq:

Hepinizin bebeğine 41 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Ben Allah izin verirse Ağustos annesi olacağım. Size bir bakayım dedim, gözlerim doldu, kuzularınızı Allah bağışlasın. Hem ağlayıp hem yazıyorum. O günleri biz Ağustos annelerine de göstersin Yüce Rabbim. :Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah Allah herkese nasip etsin

hepsi anali babali buyusun..
cok heyecanlandim bebisleri gorunce...
ins bizde sag saglim kucagimiza aliriz

maşallah bebişlerinize..hepsi çok tatlı..bende 18 mayıs pazartesi doğum yapacağım allahın izniyle..epidural sezeryan olacağım..biraz korkuyorum hissedermiyim diye ama yapacak bişey yok..kızımı kollarıma alacağım ya hissetsemde bayılır kalırım sonrada ayılırım herhalde..kaydirigubbakcemile3

bir sorum olacak sizlere ben yeni üye oldum..yazılarınızın altındaki cetvelleri nasıl ekliyorsunuz..bebiş gelişimi,haftası ve yaşı ile ilgili olanları..?

maşhh anişler kuzularınıza..Rabbim nazarlardan esirgesin.. bende haziran annesiydim ama kısmetse 25 mayısda sezeryan olucaz.. inş bizde sağlıkla kavuşalım bebeğimle..

allah nazardan saklasın hepsi birbirinden güzell maşallahh...:nazar:
allahım bizlere de yaşatsın inşallahh bu güzelliği....:Saruboceq:

kızlar bebişim 2 gündür rahatsız annem nazar duası okudu esnemekten fenalık geldi kadına bu yüzden bebişin resimlerini kaldırıyorum alıntı yapan arkadaşlardan rica ediyorum sizde silin lütfen

maşallah bebişlerinize..hepsi çok tatlı..bende 18 mayıs pazartesi doğum yapacağım allahın izniyle..epidural sezeryan olacağım..biraz korkuyorum hissedermiyim diye ama yapacak bişey yok..kızımı kollarıma alacağım ya hissetsemde bayılır kalırım sonrada ayılırım herhalde..kaydirigubbakcemile3

bir sorum olacak sizlere ben yeni üye oldum..yazılarınızın altındaki cetvelleri nasıl ekliyorsunuz..bebiş gelişimi,haftası ve yaşı ile ilgili olanları..?

site var siteden yapıyoruz canım

X