2009 mayıs anneleri sizinde kasıklarda sancı varmı???

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
arkadaşlar kasıkta bazen karında acıma ne bilim yanma gibi hisler oluyomu bazen çok artıyor bu his ve korkuyorum.hani çişinizi tutarsınızda o gerginlik ağırlık hissiyle birlikte tuhaf bi sancı olur ya işte öle bişi...umarım anlatabilmişimdirmirmirmirmir
.muhtemelen rahim ve karın büyüdüğü için oluyordur ama bunları yaşayan varsa eğer paylaşsın benimle lütfen bu konuda rahatlamak istiyorum
sağolun şimdiden

evet arkadaşım aynı sıkıntı bende de var,bende mayıs başında ikinci çocuğumu bekliyorum ilki sezeryanla oldu.yürürken ayağa kalkarken bile karnımda bi ağrı var,herkes yırtılmalardan diyo,şimdiden böyle olursa daha kaç ayımız var,yanlız değilsin

Bendede gün içinde 1 saniyelik kasık ağrıları oluyor,rahim büyüdüğü için karın ve bel kasları geriliyormuş

:nazar:

arkadaşlar kasıkta bazen karında acıma ne bilim yanma gibi hisler oluyomu bazen çok artıyor bu his ve korkuyorum.hani çişinizi tutarsınızda o gerginlik ağırlık hissiyle birlikte tuhaf bi sancı olur ya işte öle bişi...umarım anlatabilmişimdirmirmirmirmir
.muhtemelen rahim ve karın büyüdüğü için oluyordur ama bunları yaşayan varsa eğer paylaşsın benimle lütfen bu konuda rahatlamak istiyorum
sağolun şimdiden

okadar iyi anladım ki seni aynııııı durum bendede var sürekli tuvalete giriyorum acaba tuvaletimmi var diye çok ayakta kalınca daha çok oluyor bide popo kısmıma bıçak saplanıyo gibi oluyor bu aralar başladı 19 haftadan sonra ben şimdi 20+5im daha şimdiden böyle sonra nolacak bilmem:CüvCüv:

efet canım aynı dert bende de var...
hatta bazen uzun suruo....usutmekten mı dıorum basen..bole def gıbı oluo bazen karnım yumurtalıklarımın olduu yerler...
bebişte buyuyor tabı ...hamılelıkten canım.bende teleas yaptıydım ama anladımkı hamılelıkten...

sağolun arkdşlr her ihtimali düşünüyor insan paylaşımlarınız rahatlattı beni
teşekkür ederim hepinizee
sağlıkla kalın

merhaba
benimde kasıklarımda aşırı ağrı ve basınçhissi vardı doktora gittim ve bebeğim ters duruyormuş poposu rahmime basınç yapıyormuş ondnmış sonra geçti yürüyüş falan yap bence.benimde 1 haftadır beynimde ağrı var sanki fokurfokur kaynama var beynimde ağrı kesici almak istemiyorum ama fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.benim gebelik 20+3

kızlar bende bugunden beridir acayip karın ağrısı var hani adet olursunda karnın sancır ya böyle hatta allh korusun ama wc ye bile gidip baktım akıntım çok gelmiş sadece çok korkuyorum halende agrıyor sizlerdede oluyomu?

benim adetlerim dehşet sancılı geçtiği için heralde sadece doğum sancısıyla kıyaslarım onu gaz sancısı olabilirmi canım?oda çok sancı ve kasılma yapıyor
normal seyirde yürüyüş yapmak evet rahatlatıyor sürekli hareketsiz kalmakta beni negatif yapıyor bide sürekli sıcak su torbası ayaklarımın altında oda çok etkili tavsiye ederim
başka rahatlatır dediğiniz şeyler varsa paylaşın arkadaşlar
sabırla geçicek bu süreç

merhaba
benimde kasıklarımda aşırı ağrı ve basınçhissi vardı doktora gittim ve bebeğim ters duruyormuş poposu rahmime basınç yapıyormuş ondnmış sonra geçti yürüyüş falan yap bence.benimde 1 haftadır beynimde ağrı var sanki fokurfokur kaynama var beynimde ağrı kesici almak istemiyorum ama fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.benim gebelik 20+3

canım belli zamanlarda şiddetli baş ağrısı yaşadım ama ilaç almadım eşim inatla duşa sokar beni o durumlarda sıcak su damarları genişlettiği için rahatlatırmış biraz etkisi oluyor ama çok dayanılmaz gibiyse dr.a git kan basıncıyla alakalı diye biliyorum baş ağrısı burun kanaması v.s gibi şeyler.geçmiş olsun sağlıkla kal:a015:

arkadaslar benimde bgn karın agrım vardı öğleden sonra kasık ağrılarıda başladı şimdi hem karnım adet olmuşum gibi ağrıyor birde kasıklarım off ya normalmi sizce?

canım normal diyorlar ama biz aaa normalmiş diip yatamıyoruz tabii sıcak su torbası koy ayaklarına ve yat bide yağla karına masaj yapmakta rahatlatıyo dene
inşlh hemen geçer canımm sıkma canını geçicek allaha güven

benim derdim kaburgamla batıyo ya batıyo kaburgam karnıma batıyor ne yapıcamı şaştım biraz fazla yedimmi çok rahatsız ediyor beni yatsamda geçmiyor benimgibi olan varmı aranızda

:nazar:kaydirigubbakcemile3canım benim
başağrısının yanında beynim kaynıyo sanki ısınıyo burnum kanasa rahatlıcam gibi oluyo başıma soğuk su tutunca hafifliyo gibi sanki mide bulantısı yapıyo acayip bişi bugün öğleden sonraya randevu aldım gidecem doktora.ama sanırım enin dediğin gibi kan basıncıyla alakalı.tavsiyn için sağol.görüşürüz

canım normal diyorlar ama biz aaa normalmiş diip yatamıyoruz tabii sıcak su torbası koy ayaklarına ve yat bide yağla karına masaj yapmakta rahatlatıyo dene
inşlh hemen geçer canımm sıkma canını geçicek allaha güven

inş geçer cnm ya çok fena gece uyandım bu karın agrıları yüzünden kasıklarımda çok fena agrıyo daha önce doktor olacak diye beni uyarmışdı ondan aramadım bi daha doktorumu ama korkuyo insan bu kadar şiddetli olunca sıcak suya koydum ayaklarımı direk hemen ısındı iyi oldu masaj da yapayım birazdan çok sağol cnm bilgi verdiğin için:1hug:

bişi diil canım şu süreci hayırlısıyla tamamlayalımdaa ... kucağımıza alalım bebeklerimizide
allahım nasip etsin hepimize. sağlıkla gelsinler inşallah
aminnnnnnnnnn

bişi diil canım şu süreci hayırlısıyla tamamlayalımdaa ... kucağımıza alalım bebeklerimizide
allahım nasip etsin hepimize. sağlıkla gelsinler inşallah
aminnnnnnnnnn

evet cnm inş amin çok korkuyorum bebegime bişey olur diye yoksa ben onun için her agrıya sızıya dayanırım yeterki ona bişey olmasın dediklerini yaptım ama geçmedi bitanem ya hatta 2-3 saat hiç kalkmadan yattım ama aynı adet agrısı gibi ya hani karnının alt kısmı dolu dolu olur gibi hisedersin adet oluncada sancır hep aynı öyle 2 gündür dinlensemde geçmiyo doktoruma ulaşamadım daha önce normal demişdi ama üff ya ben birde daha hareketlerini hisetmiyorum ondan korkuyorum yani :a015:

canım içini ferah tut allaha emanet onları allah koruyor bişey olmaz ama gerekeni yaptın ona rağmen için huzursuzsa git dr.una muayene ol rahatla huzurla dön ewine. bu şüpheyle günleri bırak dk.lar geçmek bilmez bilirim o duyguyu...yine muhtemelen rahim büyüdüğü için oluyor diycek araştırdım nette buhaftalarda olurmuş kasık ağrısı normalmiş ama içinin rahat olması herşeyden önemli gör gözünle bebeğini rahatla ...dr.a gidersen eğer paylaşırmısın benimle merak ediyorum
allaha emanet olun ikinizde

Arkadaşım aynı şikayetler bendede var karın da yanma hissi gibi bi durum ve akşamları genelde şiddetli adet sancısı gibi . . doktora gittim ama herhangi bişey söylemedi . .Rabbim herşeyin hayırlısını sağlıkla nasip etsin inşallalah hepimize . .

X