2009 mayıs anneleri kaç kilo ile hamile kaldık hedefimiz kaç kilo

ben 56.5 ile başladım maratona. şimdi 1 kilo verdim. bu listeye 7 ay sonra bakıp inşallah mutlulukla gülüşürüz dobiliğimize

Ben 63 kiloyla başladım hamişliğe..Şimdi 62 civarlarındayım.Aslında daha çok kilo verirdim ama zorlayark yiyorum işte.Yoksa midem hiç birşey yemesemde banamısın demiyor.Yemeği sırf iş gibi görerek dikkat etmeye çalışıyorum.
Tek düşüncem sağlıkla bebişimi kucağıma almak.Sanki çok ta kilo almayacakmışım gibi geliyor bana.Göreceğiz bakalım..Aman alırsakta alalım artık, sonra inş veririz beraberce:1closedeyes:

en tombişiniz benim sanırım kızlar 90 kilo ile bşladım malesef umarım daha fazla kilo almam :KK43:

Arkadaşlar ben 2008 mayıs annesiyim..58 kg ile hamile kalmıştım..hamileliğimin sonunda 77-78 kg idim..ve hala 68 kg da direniyorum..veremiyorum..size tavsiyem bebeğinizin gelişimi için yararlı şeyleri tüketmeniz..ben hata ettim..canımın istediğini yedim içtim, yattım..nasılsa veririm dedim..şimdi de veremiyorum...son bahanem 6.aydan sonra bebiş ek gıdalara geçtiğinde veririm diyorum...
tüm kilolarıma rağmen nur topu gibi bir evladım oldu..darısı sizlerin başına arkadaşlar..

:nazar:

Kızlar bende 69.5 kg ile hamile kadım,boyumda 1.72 ,şimdi 73 kiloyum,henüz 17 hafta geçti,annem bana hamile iken 10 kg almış 6sı ben ve su olarak çıkmışız,4 kg kendine kalmış,ama sanırım ben ondan daha çok alırım...

cokacimcoook

kıslar slm....
ben 67 kıloyla hamiş kaldım boyum 172.suan 18+6 yız ve ben 71 kıloyum......bu gıdısla 13 15 kıloyu bulcam gıbı ama bakalım.bende pek iştah yok...iştah yokken bu kadar alıoz bı de olsa dusunemıorum.genede herseyden yemeye calısıorum,bebişim için....:sm_cool::nazar:

:emir_bebek:Ben hamile kalmadan önce 51 dim.Sonra şifa vitaminleri diye hamile kalmak için bana 3-4 ay bitkisel ilaç kullandım.67 kilo oldum sonra doktora gittim hamile kaldığımda 64 kilo 1.67 boyundaydkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2ım.Şimdi 17 haftalık hamileyim kilom 62 4.5 ayda 2 kilo vermişim doktor bebek sağlıklı ve kilosu iyi dedi sanırım o içtiğim bitkisel ilaçların şişliği iniyor.Durumum komedi gibi.

merhaba kızlar. ben 56,800 ile hamile kaldım. 18 haftalık hamileyim ve şuan 57,400 üm. yani 600 gr. aldım sadece :çok üzgünüm:
çünkü mide bulantım, kusmalarım çok oldu ve 4 kilo verdim o arada. ya yarısı bitti nerdeyse hamileliğimin ve 600 gr. aldım sadece. ama iyi yönü sonrası kilo sorunum olmayacak gibi.:teytey:

merhaba kızlar benim ikinci prensesim yolda ilk kızımda 48 ile hamile kalmıştım 60 kiloile bitirdim doğumdan ik gün sonra 50 kiloya düştüm.sonraları aldımverdim stresten dolayı alamadım bidaha.iki buçuk sene sonra ağustos ayında hamile kaldım ve ilk 16 haftada tam yedi buçuk kilo aldım şuanda 20. haftamızdayız kaç kilo ile sonlanır hamişliğim bikmiyorum ama sizlerin aksine ben çok kilo aldım.

arkadaslar bende 84 kılo ıle kaldım hamıle 2aylık hamıleyken 79kıloya düştüm şimdi 80kılo gelıyorum prensesım bana hıc kılo aldırmıycak galıba yada esımın dedıgıyse bı afrıkalı dogurcam hehehehehe

Ben 57,2 kilo ile hamile kaldım. Sonra 55,6 kiloya düştüm. Şimdi 20 haftalık hamileyim ve 59,2 kilodayım. Hedefim en fazla12 kilo almak. İnşallah başarırım. Çünkü ilk hamileliğimde 17 kilo almıştım...

Kızlar ben 69.5 kg ile hamile kaldım,simdi 74.2 yim,giderekte şişiyorum galiba.Yuvarlanarak gisdicem doğumakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bende 72 ile hamile kaldım. En son doktora gititğimde 77'ydim :) 90'la falan bitiricem heralde :)

ay ben 59 hamile kldım 64 kiloyum şimdi daha da alırım sanırım geleni yiyiyorum kaçan kurtuluyor yawww

arkadaşlarım bende hamileyim.6+3 günlük.ama ben 2,5 kilo verdim.noluyor anlamıyorum.95 kilo hamile kaldım hiç farkına varmadan.perşembe günü kalp atışları için gidicem.5 cı hafta cok sancı cektım sızde yaşadınızmı bu sancıları.

X