Doğuma Hazırlık 2009 Mayıs Anneleri bizde burda buluşalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

gitarci_37

Çocuk Gelişimci
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
35
0
12 Mayıs. Erkek. Hamza Kerem
benim doğum tarihim tabi erken ya da geçde olabilir
sizde yukarıda ki gibi yazarsanız iyi olur çok heyecanlıyım :CüvCüv: zaman hiç geçmiyor gibi geliyor ayrıca dün kuzenim 8 aylık doğum yaptı neyse ki bebekde anneside sağlıklı bizi çok korkutdular ama sositososito

12 Mayıs. Erkek. Hamza Kerem
benim doğum tarihim tabi erken ya da geçde olabilir
sizde yukarıda ki gibi yazarsanız iyi olur çok heyecanlıyım :CüvCüv: zaman hiç geçmiyor gibi geliyor ayrıca dün kuzenim 8 aylık doğum yaptı neyse ki bebekde anneside sağlıklı bizi çok korkutdular ama sositososito
Canım mayıs annelerinin çok gelişmiş bir topiği var zaten bir oraya bak istersen

evet genelde oraya yazıyoruz benimde oğluşum 10 mayısta gelecek inşallah pazara denk geliyor ama hayırlısı bende mehmet akifim gelecek diye sabırsızlanıyorum ama daha çok vaktimiz var zamanında gelsin aman bebeşin kaç kilo gitarcı kardeşa.s.

evet genelde oraya yazıyoruz benimde oğluşum 10 mayısta gelecek inşallah pazara denk geliyor ama hayırlısı bende mehmet akifim gelecek diye sabırsızlanıyorum ama daha çok vaktimiz var zamanında gelsin aman bebeşin kaç kilo gitarcı kardeşa.s.

en son 2 hafta önce gittim kontrole 730 gramdı senin kaç kilo ben diğer mayıs bebeklerini bulamadım bida bakıyım kapatırım sonra bu konuyu

mayıs annelerine bakacaksın tatlım bebim bebişimde 26+1de 1 kilo 100 grdı büyümüştür artık oğluşum boyumuzda 36 cm di şimdi şidi 27+2yiz

benim oğluşumunda hayırlısıyla 7 mayısda bitiyor günü ayyyyy kuzum benim tekmeleri arttı artık o da sabırsızlanıyor sanırım çıkmak için :)

bende efe 10 mayıs da gelicem inş. zaman geçmek bilmiyo; annem çok sabırsız... o zamana kadar bildiğim bütün uzak doğu sporlarını anneme uyguluyorum:teytey:

benim oğluşumun adıda ege olucak ve mayısın ilk haftası gelicek inş.
hareketleri artık canımı yakıyo ama oğluşum iyi olsunda annesi katlanır.
şuan tatlı telaşlarımız var giysileri, odası, alışverişi vs...
allahım bebeklerimize ve bize sağlık versin ve kullanmayı nasip etsin inş.

benim oğluşumda bi aksilik olmazsa 24 mayısta olacak ismi de büyük ihtimalle dedesinin adı olan nuri olacak babası öyle istiyo kız olsaydı ben koyacaktım ama erkek olunca babası koyacak diye anlaştık

:CüvCüv: benim oğluşumda bi aksilik olmazsa 24 mayısta olacak ismi de büyük ihtimalle dedesinin adı olan nuri olacak babası öyle istiyo kız olsaydı ben koyacaktım ama erkek olunca babası koyacak diye anlaştık

bende efe 10 mayıs da gelicem inş. zaman geçmek bilmiyo; annem çok sabırsız... o zamana kadar bildiğim bütün uzak doğu sporlarını anneme uyguluyorum:teytey:

:CüvCüv:desene bizim oğlanlar aynı gün gelecekler hemde tam anneler gününde bundan güzel bi hediye olabilirmi bende çok sabırsızlanıyorum ve çok merak ediyorum mehmetimi.... bide benim oğlan yeni bişey öğrendi sol tarafımı şişiriyor çıkıcakmış gibi doktora sordum orda kıçı varmış biraz popomuz büyük olacak galiba sığdıramıyoruz :roflol:

30 hafta oldu enson 2 hafta önce gittiğimde 980 grdı.erkek ama isim yok çünkü karar veremiyorum.normal düşündüğüm için gün veremiyorum öptüm hepinizi

X