2009 mart annişlerinin 2009 yılı (yeni yıl) HEDİYE SEÇİMLERİ ?

L

LAVİNİA_00

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi LAVİNİA_00
:Saruboceq: Bana verilen en büyük hediye kızım hayatımda en büyük eşsiz ve mükemmel bir hediye...:Saruboceq:
Bana bu mutluluğu yaşatan Rabbime şükürler olsun.eeee bebişime neden olan eşime hayat arkadışıma da sonsuz teşk.:asigim:
2009 yılı hayatımın dönüm noktası olacak özellikle MART ayı ...
yeni yılımızı eşimle geçirmeyi düşünüyorum.hediye konusunda henüz bir fikrim yok ama ona güzel şişme siyah yelek gördüm ve çok beğendim.Bakalım kararım değişir mi?hihoyyythihoyyyt

yeni yıl hepinize uğurlu gelsin. MUTLU YILLAR...:enbuyukkk:

ayrıca benim erkek kardeşimin doğum gunü 31 Aralık gecesi yılbaşı çocuğu yanii hihoyyyt

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
konun hayirli ugurlu olsun cnm:)
Ben esime iki kazak ve laptop cantasi aldim beyefendimizinki eskimiste...
Rabbimin bana verecegi en güzel hediye ztn kizim...
Esimden alacagim hediyeyi bilmiyorum ama mutlaka GÜLLer olur cok severim cünkü...

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
biz birbirimize bebek bezi alicaz:) nerden kıssak kardır

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
kızlar benım 29.12.2009 evlıklık yıldonumumuz ve ılk yılımız bıtıyor daha hıc bırseye karar vermedım o bana ne alır onuda bılmıyorum malum krızde varr ama bakalım yaa daha henuz bı fkrım yok dedım esıme sana ne alım oda dedı askım bısey alma global krız var dedı ne alım sımdı bunun ustune :)))

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
bacım negüsel cvp vermiş sana daha ne istion kıss kurtuldun işte :))sırnaşık şey

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
biz birbirimize bişe almıcaz kızlar..öyle karar verdik:Şeniz:

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
sen ona bir yemek hazirla mum isiginda, o da sana bir gul alsin onu da masaya koyun, beraber olmaktan guzel ne var yıldonumlerinde, zaten olay beraberligi kutlamak degil mi

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
Bizde bişey almıycaz malum kriz. Bebişe çalışıyoruz anca.

• Konu Sahibi LAVİNİA_00

aylasulin'cim öncelikle evliliğinizin birinci yıldönümünü şimdiden tebrik ederim, allah size torunlarınızı sevdiğiniz günleri de göstermeyi nasip etsin canım... Bende hediye konusunda bazen şıp diye nokta atışı yaparım ya da takılır kalırım... Takılıp kaldığımda da internetten bakınırım fikir verecek birşey var mı diye, belki sende bakmışsındır geleneksel evlilik yıldönümü hediyelerinden ilk yıl için olanı "kağıt" tabi hediyenin ne olduğu kişiye kalmış, tapu da verebilir, tatil bileti de verebilir abarttıkça abartabilir, ama hem ekonomik kriz varken, hemde bebiş beklerken böyle atraksiyonlara girmeye gerek yok, benim aklıma "mektup" gelmişti mesela, ikinci yıl gördüğümden ikinci yıl yapmıştım ben ve benim ağlamayan kocam ağlamıştı... Hediye olarak hep klasik paketlenmiş birşey beklentisinin dışında ona hissettiğin duyguları, birlikteliğiniz boyunca eşinin sana hissettirdiği güzel duyguları kağıda dökünce kendinde, o da çok mutlu oluyor... Hala arada açar okur :))) Ay duygulandım ben...
Neyse canım hediye önemli değil, mutlu, huzurlu bir yuvanız olsun yeter...

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
a.s.

Canım çok teşekkür ederim ilgin için a.s. evet aslında fikrin çok güzel geldi iyi fikir güzel bi içten gelen mektup yazabilirim vee küçük bi hediyeyle sanırım bu işi tatlıya bağlaya bilirim sonucunu sana yazıcam :) bakarsn benım kocısde aglar hihoyyyt

• Konu Sahibi LAVİNİA_00

jnm daha nice eşinle güzel mutlu senelere

özel onun sevdiği yemek ler yaparsın onu ona hattırlanığını göstermek en büyük hediyedir bennce bi kocamaaannnn öpücükkkkk... :1hug:

beraber olmaktan daha güzel ne varki :1hug:

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
mektup olayını bende düşünmüştüm canım..ama ben yılbaşı için değil..zatn kutlamayı sevmem..yabancıların bayramı..onlar kurbanda bir koyun kesip dağıtıyorlarmı...ne bileyim bana göre değil hiç...eşimin iş yerinde yemek var..zaten pek severler öyle çalgılı çengili fasıllı yemekleri..zırt pırt düzenlerler...benim bahanem hazır..hamileliğim ilerledi sakin ortamda olmam lazım,eşimde bahaneyle gitmeyecek yani göndermiyorum.:jeyyar:
ben mektup olayını bebek doğduktan sonra düşünüyorum..uzun güzel bir mektup yazıp zarfa babama diye yazacağım
bebeğin üstüne koyacağım kapı çalıp işten gelince..zaten eminim ilk ona gidecek artık içeri girince...bende bebeğin ağzından hem kendi düşüncelerimi hem de bebeğime tercüman olaraktan onunkilerini yazacağım...

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ya kızlar benim koçişe ben bi kere babama diye bi mektup yazdım leptopun içine koydum akşam eve gidince güya çalışcakya okur diye ...benim vitaminsiz aldı okudu yırttı attı odun klava:işte odun klava: sonra özür diledi ama 6 aylığını aldı... kötükedihüso

• Konu Sahibi LAVİNİA_00

anaaaa seninki tam dayaklıkmış beyaaa..ben eminim benim koca ağlar...tv de görünce falanda ağlıyor çünkü çok duygulanıyor.kıznı çooook seviyor:asigim: bazen bakıyorum bana dalmış gözler dolu dolu..noldu diyorum çok tatlısınız ya allaha şükürler olsun diyor...ben bu arada benimkinin bir defterini yakaladım..ilk tanıştığımız günden itibaren özel zamnları tarihli olarak yazmış...ilk tanıştığımızda aşık oldum galiba falan demiş..peşini bırakmıcam demiş..sonraki her aşamayı yazmış..
ay görünce bir tuhaf oldum yaa.. bide güzel edebiyat parçalamılkiiii..ama benim okuduğumu bilmiyor bu mektup fikri önceden aklıma gelmişti ama defetrini görünce kesin karar verdim yazmaya..demekki seviyor yazıları diye

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
benim çok sevgili eşim annemin borçlarımızı kapatalım bankalara faiz ödemeyelim diye verdiği (bir maaş kadar ) borç parayı kendi annesine gönderiyor ,buda benim yeni yıl hediyem ,hergün sinir krizleri geçiriyorum,sadece sinir krizi olsa beslenme eksikliğinden hergün bacak kramplarıda geçiriyorum,ben kramptan acı içinde inlerlerken bizimki de tatlım saat kaç oldu diye soruyor
bebeğimize beşik lazım diyorum ,şurdaki çekçekli valizin içinde yatsa olmaz mı diyor
bundan güzel yılbaşı hediyesimi olur insana dimi klava:
Allahım nerde hata yaptım ben yaa senağlama

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
canım çok üzüldüm yaaa.yerden göğe kadar sen haklısın...neden anasına yolluyormuş parayı..bi daha geri de vermeyebilir yani..genelde öyle yaparlar..borç diye alırlar geri vermezler...ahh canım yaa..gel ben sana bakayım..valla üzüldüm...

• Konu Sahibi LAVİNİA_00

iii senin ki romantik miş benim ki resmen odun dr un muayenehasinde sıra bekliyoruz adım biri eşimle muhabbet ediyor ilk mi falan diye bizimki pişkin pişkin evet dilyor adam benim 2. çocuğum ama çok heyecanlıyım ilkini kucağıma aldığımda ağladım falan diyo benimki yok artık bilmem ne adamı yerin dibine soktu odun benimki odun klava: valla kucağına alınca ne yapar bilmiyorum ama duygulanırsa cidden oklava yiyecek klava:
başka bi derdimiz yoksa romanzim diye bişi yok anası yaparken yüklememiş romantızm-tatlicadiarzu- kötükedihüson

lightlila jnm çok üzgunum.senin suçun yok hepsi kocalarımızın başının altından çıkıyor. tek suçumuz da SEVMEKKKK :asigim:

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
saol rehavetcim benim için üzülen beni düşünen bir arkadaşım oldu ya ben daha ne isterim,walla bu forumdaki sıcacık ortamdan başka hiç dostum arkadaşım yok benim,çok uzun zamandır eşimden hediye almıyorum
bu başlığı görünce gözlerim doldu o yüzden
manevi hediyeler bile yeterdi oysa ki

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
canım benim:1hug: burada herkes birbrinin düşüncesini hissettiklerini anlıyor.o yüzden birbrimize destek oluyoruz..valla okuduğumdan beri içim sıkıldı...yemek yiyordum,boğazımdan zor geçti..ben herşeyi yiyebilirken yiyemeyen bakımsızım diyen arkadaşlar var dedim çok üzüldüm...benim eşimde düşüncesiz olabilirdi dedim..defalarca şükrettim..inşallah seninkinin kalbinede rabbim şefkat ,merhamet,ince düşünce versin..:Saruboceq:.şefkatini merhamatini bilmemde yaptıkları hep düşüncesizlikten...

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
canım benim ya benimkide düşüncesizlik işte niye anlatıyorum sizide üzüyorum dimi,sizde anne adayısınız ve bir anne adayı asla üzülmemeli.tamam bak şimdi kayınvalidemi arayıp ona anlatıcam herşeyi.o üzülsün ve torununa ne kötülük yaptığını anlasın ,üzülmiycem üzücem bundan sonra
sen üzülme nolursun bak bebeğinde üzülür sonra ,öpüyorum seni canım lokmaların boğazından kalmasın bak bende yiyorum inadına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…