2009 mart annişlerinin 2009 yılı (yeni yıl) HEDİYE SEÇİMLERİ ?

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
Biz bu Yılbaşında cocuklara hediye almayı düşünüyoruz bizim en buyuk hediyemiz onlar :1rolleyes::nazar:

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
saol rehavetcim benim için üzülen beni düşünen bir arkadaşım oldu ya ben daha ne isterim,walla bu forumdaki sıcacık ortamdan başka hiç dostum arkadaşım yok benim,çok uzun zamandır eşimden hediye almıyorum
bu başlığı görünce gözlerim doldu o yüzden
manevi hediyeler bile yeterdi oysa ki

JNM BU BAŞLIĞI AÇARAK seni üzdüysem çok özür dilerim.a.s.

hediyenin hiç bir önemi yok ki jnm onemli olan gözlrdeki pırıltı ve kalplerdeki sevgi unutulmamak güzel olan gerisi formalite...

burada hepimiz bir buyuk aileyiz.Yardımcı olabileceğimiz bişey olursa yaz jnm.hem belki babaannede para falan almaz.bebişiniz olacak diye ... alırsa :eek:klava: :eek:klava:

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
hepinizi çok öpüyorum,saolun desteğiniz için
başlık güzel bir secim canlarım,ben hamilelikten heralde melankoliğim bu aralar,eskiden olsa daha güçlü olurdum
ama burdaki dostluklarla insanın sırtı yere gelmez ,hepinizi çok seviyorum,yeni yıl hepinize sağlık huzur mutluluk getirsin

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi LAVİNİA_00
inş işlerin rast gider jnm. sende uzulme ne o gözyaşı falan sulu göz mu yapcan çocuğunu ...
oda uzulur kahrolur annesi ne olur sende uzulme artık allahın izniyle herşey yoluna girer bebekler rızklarıyla doğarlar.

X