2009 Mart Annelerinin Cinsiyet Tahminleri

merhaba bende aranıza yeni katılan anne adaylarındanım şu anda 14 hafta 3 günlük hamileyim ve bende cinsiyetini merak ediyorum ama nedense hamileliğimin başından beri ekek olacakmış gibi hissediyorum ama hiç farketmez sağlıklı vede hayırlı imanlı olsun başka bişey istemem ALLAH herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin AMİN

slm kızlar bende 2 ye gebeyim erkek miş gibi geliyor ama kız olsun istiyorum allah biliyor.gerçi oğlum da çok rahat gebelik geçirdim bunda zorlanıyorum bu yüzden kızdır diyorlar ama ben erkek düşünüyorum hayırlısı hepimizin için

bende başından beri erkek hissediyorum..millet kız diyor.kalçalarım biraz genişte ondan..ama normalde geniş zaten leğen kemiğim..bana hep erkek gibi geliyor bakalım hayırlı olsun,sağlıklı olsunda inanın cinsiyet önemli değil

merhabaa. bende erkek bebeğe kendimi alıştırdım. henüz 14 haftadayım dr kız dedi. ama ısrarla inanmıyorum ona. şaka yaptığını düşünüyorum. çok ilginç. bakalım annelik içgüdüsü bumudur yoksa benim arzummu ağır basıyor. bu hafta belli olacak. ben erkek isteidğim için kendimi erkeğe alıştırdım gerçi ama. şimdide üzülüyorum kız ise gerçekten kızım hissedip üzülüyormudur. ama ne yapayım. erkek bence ... sağlıklı olsun en önmelisi herkesin.

ayyy ne güzel herkesin genel de belli olmus cinsiyetleri bebeislerinin ama benimki hala belli degil off 2 hafta sonra tr ye gelicem acaba oradada bi doktora gitsem mi ne dersiniz kizlar cok merak ediyorum cünkü cinsiyetini

ayyy ne güzel herkesin genel de belli olmus cinsiyetleri bebeislerinin ama benimki hala belli degil off 2 hafta sonra tr ye gelicem acaba oradada bi doktora gitsem mi ne dersiniz kizlar cok merak ediyorum cünkü cinsiyetini

git tabi merakını gidermiş olacan bence git canım:eek:

slm hamişler benim ikinci hamillegim ilki kızdı bunuda kız dedi doktor allah hepinizin bebeklerini saglıklı kucaklarınıza almayı nasip eder insallah

kızlar, kuzenim yeni doğum yaptı. önce bacakalrını kapamış. ama doktor biraz oynamış karnıyla hareketlendirmeye çalışmış. hareket edince görmüşler. yani doktor sanırım isterse hareketini değiştirebilir. benimkinin cinsiyeti belli değil, ense ölçüsü için doğru pozisyonda değilmiş bebeişim bekledik inmedi aşağıya doktor git biraz tatlı bişiler ye iç dedi. tekara denedi ve birden kaydı içimde:) yani doktor biliyo nasıl hareket ettiriceni. bence tatlı yiyin de gidin doktora.

Kizlar ayin 30.da doktorda terminim var ve cinsiyeti kesin belli olucak
Ben simdiden dogumu düsünerek korkmaya basliyorum :1shok:

şehnaz ya bişey sorcam bende 15 haftalık hamileyim doktorum 10.haftada bana kız bebek dedi ve %90 kız dedi şimdi 15 haftalık hamileyim ve sanırım erkek bu dedi pipisini gösterdi eğer bu pipiyse erkek dedi ama sanırım büyük ihtimalle erkek dedi kafam karıştı.erkek olduunada inanamıyorum sence bu sefer doğrumudur.

tebrik ederim canım..allah saglikla kucagina versin..
darisi benim basima, ben de bir ogrensem artik...:eek:

tebrik ederim canım..allah saglikla kucagina versin..
darisi benim basima, ben de bir ogrensem artik...:eek:

cnm dedigin gibi darisi basina (amin amin amin ) ins. sende ögrenirsin benim icin önemli olan saglikli olmasiydi ve doktorum herseyin yolunda oldugunu söyledi . Kalp atislarini dinlettirdi ben gözyaslarima hakim olamadim insan birde daha önce bir cocuk kaybedince daha bir duygusal oluyor galiba ?!

Allah kimseye evlat acisi vermesin, hepimizin kucagina saglikla kavustursun INSALLAH :Saruboceq:

Hepinizi :1hug:

baştan beri oğlan doğuyordu içime çin takvimindede oğlan gözüküyordu ve inşallah oğluşum olacakmış dün öğrendim:)

X