2009 Kasm Anneleri

maaşallah ne güzel kasım anneleri çogalmış meral mazbut yarenaz...hoşgeldiniz diyeyim varmı başka katılan valla sayfalar ilerliyor gözden kaçırıyorum ager kaçırdıgım varsa özür...

esteryacım üzüldüm ne demk boş ateş düştügü yeri yakar biliyorum..ama bir yerden yeniden kalkıp yürümek gerekir ..rabbim sana fazlasıyla bebişler versin biliyorum yeri dolmaz ama senin mahrm etmesin kimseyi rabbim evlatlarından mahrum etmesin.....

kartanesi nasılsın cnm...demek çok yoruldun cicim dikkat et ya bu zamanlar çok dikkatli olman gerkiyor..hadi bakalım fazla özletme kendini..

günaydın kızlar, bulantı tam gaz. Hiç birşey çare olmadı. İşe yarar yöntem bulan beri gelsin!!! kafamçokkarıştı

canım denedinmi bilmiyorum ama dün ibrahim saraçoğlunu tv izledim bulantı için kekik dedi ama miktarını pek bilmiyorum.

merhaba kızlar bende galiba kasım annesi olucam bugün test yaptım ve pozitif hihoyyyt bizide alırmısınız :ecrin_bebek:

hoşgeldin aramıza hayırlı olsun canım alırız tabi almazmıyız kocamann bir aile olduk biz burdaa.s.:1hug:

canım denedinmi bilmiyorum ama dün ibrahim saraçoğlunu tv izledim bulantı için kekik dedi ama miktarını pek bilmiyorum.
:roflol:evet dün ben de izledim hatta programa mail yolladım hamilelik bulantısı için ne der bu herüf diye:) ama süre yetmedi haftaya kaldı. Ben izleyemiycem, nöbetleşe izleyelim olmaz mı kaydirigubbakcemile3
Ama sanırım o bilmem ne tedavisi için önerilmişti. Düşük riski olabilir diye kekik vs emin olamıyorum.:1shok:

nazar boncuğum yoktu düzelttim:lepi:

ayyyy cankuş ben de farkettim valla.... Şeniz

canım geçen cumt gitmiştik yani ayın 14 ünde... 2 hafta sonra gelin dedi...benim dr da problem var zaten...ağzından laf almak deveye hendek atlatmaktan zor... ayrıntılı bişey konuşmak mümkün diil yani... başka dr araştırıyorum...ben de şüpheliyim aslında ..erken gidip hüsrana uğramak istemiyorum...bi taraftan da korkuyorum allah korusun bi terslik olursa geç gidersem önlemini alamayız diye...

oofff şu günler bi geçse hayırlısıyla :Saruboceq:

kızlar biz yarın gidiyoruz doktor a kalp atışını görmeye :teytey: bize şans dileyin
bu günlerde kasıklarımda sancılar oluyo anlık sanki içimden bişi kopuyo gibi hayırdır inşallah

bol şannssssss canımmm... güzel haberlerini bekliyoruzz

günaydın kızlar, bulantı tam gaz. Hiç birşey çare olmadı. İşe yarar yöntem bulan beri gelsin!!! kafamçokkarıştı

canımm yaa ... inş. bir an önce geçer...:Saruboceq: ben bugün biraz daha iyiyim.... çok kilo kaybettin mi ??

ayyyy cankuş ben de farkettim valla.... Şeniz
canımm yaa ... inş. bir an önce geçer...:Saruboceq: ben bugün biraz daha iyiyim.... çok kilo kaybettin mi ??
kuzum 3 kilo gibi gözüküyo. Ama en çok su sorunu olsa gerek. Folik hapı için bile su içemiyorum nerdeyse. Kötü bir şaka gibi :çok üzgünüm:

neslüü doktora sordunmu bulantılarını ilaç veriyorlar emedur sanırım..gerçi bulantılar pek kolay geçmiyor diyorlar..ama inş kısa zmanda atlatırsın ...

arkadaşlar ben şimdi dr u aradım 27 sinde nuayaneye gittiğimde alttan muayene etmeden kontrol yapabilecek,görebilecekmisiniz diye kesin bişey demedi hatta aslında ilk 3 ay genelde alttan muayene yapılıyor dedi canımı sıktı ya.kafam çok karışık.dış gebelik mi değilmi falan alttan bakılırsa anlaşılırmış....zaten evhamlıyım karacadı bu kadın yaaa.aradığıma arıyacağıma pişman etti beni...........kafam çok karışık.bir yanım git biran önce bundan kaçamazsın sorun varsa da diyor.bir yanım ya alttan muayenede bir zarar veririse diyor ne yapacağımı bilemedim yaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......................

neslüü doktora sordunmu bulantılarını ilaç veriyorlar emedur sanırım..gerçi bulantılar pek kolay geçmiyor diyorlar..ama inş kısa zmanda atlatırsın ...
işte doktor normal zamanlar için bi şurup (böyle mentollü, naneli pis bişey)
bi de yolculuk için hap verdi.
Ay yok bacım onların yarattığı bulantı daha feci
emedur vermedi bana. pis doktor:mymeka:

Son düzenleme:
kuzum 3 kilo gibi gözüküyo. Ama en çok su sorunu olsa gerek. Folik hapı için bile su içemiyorum nerdeyse. Kötü bir şaka gibi :çok üzgünüm:

ahhh bitanemmm...aynen ben de öyleyim..sabah bi bardak su dolduruyorum..akşam yatana kadar hala bitirememiş oluyorum...en çok da su ve süt içemediğime üzülüyorum zaten....ama ben çıkarmadığım için kilo kaybı yok.... midem bulandıkça aklıma sen geliyosun inan.....:teselli:

evt yaa ... kaçıncı haftadan sonra vajinal muayeneye gerek kalmıyo ???

evt yaa ... kaçıncı haftadan sonra vajinal muayeneye gerek kalmıyo ???

şunu bi bilen varsa lütfen yardımcı olsun.çok önemli benim için bu konu.yazgülümün doktorunun yaptığı saçmalığıda görünce dahada korktum zaten.ben ne yapıcam tamemen şaşırmış durumdayım...................bi bilen yokmu şu konuyu arkadaşlar....................

işte doktor normal zamanlar için bi şurup (böyle mentollü, naneli pis bişey)
bi de yolculuk için hap verdi.
Ay yok bacım onların yarattığı bulantı daha feci
emedur vermesi bana. pis doktor:mymeka:

cnm anlamadım emedurmu bulantı yapıyor yoksa gebeligin bulantısımı kötü...aman cnm peki ilaçlar fazla fayda etmiyormu

maviş naber... hiç pas vermiyosun :ecrin_bebek:

valla cnm bi tuhafım bende bu gün... ne bileyim konuya atladım direk.. sizlere sanırım slm vermeyi unuttum..ee sen ne yapıyorsun...hafiften başım agrıyor..aman sizden uzak dursun biraz korkuyorum bende migren varda..

canım benim gittiğim dr özellikle alttan muayene etmiyor ve ben geçen hafta tam 5 haftalıkken gördüm keseyi banada alttan muayene yaptırma demişlerdi çünkü

kızlar merhaba .......
dr yeni geldim ama kendi doktorumdan değil .. tahlil istemişti onları verdim kan ve idara salak asistrablar kolumu deldiler.. iç kanam yaptı... çünkü bastıramadım araba kullnamacam diye baktım kötü işidi geri döndüm çok şişdi diye alklollu pamuk verdi 3 dk bastır dedi ama hala şiş ve hala acıyor... sonuçalarıda aladım bir det çiş cıkmamış onuda internetden alacam .. kan sonuçlarım güzel nolmal sizden de istedilermiii

mavi canım ya başın çokmu ağrıyor baş ağrısıda ne berbat bir ağrıdır hemen gitsin o ağrılar senden klava: kovalıyım böle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…