2009 Kasm Anneleri

Temizlik bugünlükk bitti ya varya kadın yapıyor sanarsın mide ağrımdan bütün evi değil bütün apartmanı sanki ben temizledim yok böyle bir yorgunluk.Sağlık temizlikleri olsun inşallahhh :Saruboceq:

karakızzım canım gelmişsin ama yine yoksun kötü olduğunu yazmışsın olmazsa bir doktora gideydiniz yaa inanın bugün sizinle çok üzüldüm yok böyle birşey :1no2:

yok canım ya ne cahilliği bende önceden bilmiyordum doğum sancısı nasıl birşeydir diye merak ediyordum.şimcik jinekoloğunuz itek anlatsın tam adet gibi diğil.ilk başlarda öle oluyor ama sonra sarı bi akıntı oluyor.hani herzamanda olmuyor ama 40 gün sonra bitiyor olaya.s

ay canım sağol ya.bende 40 gün adet oluyoruz sanıyorum.nasıl olcak falan diye düşünüyodum.:roflol:evet işte bilginlik çoooooooooook işe yarıyooooor.o zaman artık sana sorarım emi herşeyi.ne yapalım valla hiçbişey bilmiyorum

Kartanem bir ara vardı yok olmuş aynen Neslide Öyle mart karakızz durum belli mavi denizim ortalarda yuk destna bir ara uğradı gitti..Su'cnm göremedim wannababy bir şekilde iyi haberini okuyorum ikili testi süpermiş çok ama çok mutlu oldum kızlar Allahım hepinize iyilik haberleri nasip etsin..

ıtek mevzey dilmuh canliz buradalar ara ara diğer kızlar uğruyor Elif kısa msjlarla durumunu anlatıyor oda iyi çok şükür..uniguemiz iyi cangum göremedim leyyamıziyi zeytinimiz iyi Arzu iyi Meleğimi özledim göremedim ama iyilik haberini okudum incisu iyi okuyorum nevrosky buralarda okuyorum JJulıetimiz harika maşallah ona boncukumuz iyi vee sgumuşumu göremedim merak ediyorum ara ara haber bırakın Lütfen kızlar

Şimdilik hepinizi öpüyorum daha yoklamam bitmedi unuttuklarım var sanmayın liste önümde:))) a.s. a.s.

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Dr. Tah. Cins|Güncel notları...........................................................
1|nehiriver|27|23 Ocak|01 Kasım||
2|turser|26|25 Ocak|01 Kasım|| İki minik kalp atıyor ):):
3|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|| 2. kontrolü olduk, yenidi Mayıs 15
4|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım||bebişi el salladı yuvacığından
5|NazLı |33|26 Ocak|02 Kasım||İkili test yapıldı sonuç riskli Allahım yardım et
6|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım||
7|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasım||ikili test yapıldı 12 Mayıs kontrol
8|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasım||pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:))
9|Dilmuh|21| 28 Ocak| 04 Kasım|kız|İkili test yapıldı :nazar:
10|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım||ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
11|orbiss|29|28 Ocak| 04 Kasım|kız|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
12|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım||bebişi hopladı zıpladı kontrol 29 Mayısta
13|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım|| kalp atışını da bebişini de gördü
14|alanya07|*|29 Ocak|05 Kasım||
15|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım||ikili test sonuçlarını bekliyor
16|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım||
17|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
18|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım||
19|esmeralda1|**|31 Ocak|07 Kasım||
20|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım|| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
21|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım||keseciği gördü şükür kalp atışları gördü.
22|grape|29|02 Şubat|09 Kasım||Pıtpıtları gördü, 4 Mayıs ikili test
23|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım||Keseciği de pıtpıtları da gördü
24|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|| 2 minik kalp atıyor
25|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|| keseciği gördü
26|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım|| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
27|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol
28|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım||Pıt Pıtları gördü :)
29|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım|erkek| pıt pıtları gördü
30| BEBETO2009|26|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışlarını duydu
31|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu
32|cangum|27|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışını gördü
33|glzrylmz|**|06 Şubat|13 Kasım||
34|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım|| pıtpıtları duydu muhteşem bir melodi.İkili test için kan verdi
35|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım|| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
36|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım||kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol
37|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım|| keseciği de bebeciği de gördü
38|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım|| ikizlerin kalp atışlarını gördü 23 Nisan kontrol
39|byndr|27|09 Şubat|16 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol Nisan sonu
40|kedi79|*| 10 Şubat|17 Kasım|| pıt pıtları gördü
41|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım||4 mayısta ikili test var
42|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım|| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
43|missmiss|24|12 Şubat|21 Kasım||
44|cerin|26|12 Şubat|21 Kasım|| hararetli insan :)
45|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım||pıt pıtları gördü
46|SPELL42|**|13 Şubat| 20 Kasım||kalp atışlarını gördü
47|alazzehra|**|13 Şubat| 20 Kasım||ikili test 20 Mayıs
48|AppleArzu|34|13 Şubat|27 Kasım||Kalp atışlarını duyduk
49|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım||21 Mart ilk kontrol
50|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım||pıtpıtları gördük 2'li test 6 mayıs
51|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım||
52|sinem2002|**|14 Şubat|21 Kasım||
53|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım||pıtpıtları gördükk3.kontrol nisan sonu
54|itek|21|15 Şubat | 22 Kasım||kalp atışarını gördü
55|EliFatihEFU|23|15 Şubat|22 Kasım|| miniği büyüdü kıpır kıpır oldu kontrol 18 Mayıs
56|berciss|24|15 Şubat|22 Kasım|| kontrol 4 Mayıs
57|nilkan|28|17 Şubat|24 Kasım||Sürpriz yumurtadan iki melek çıktııı!!!!!
58|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım|| pıtpıtları gördü
59|incisu|25|20 Şubat|27 Kasım|| iki minik kalp atıyor
60|sevda cicegi|28|21 Şubat|28 Kasım||
61|nevrosky|30|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin kalp atışlarını duydu
62|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydum 30 nisan kontrol
63|ROAY|29|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
64|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin pıtpıtlarını duydu
65|yavrucuk|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
66|merveburc|25|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol 24 Nisan
67|cersu|**|23 Şubat|30 Kasım||
68|canliz|25|27 şubat|30 Kasım||cinsiyet 3 hafta sonra
|JJuLiEtt|||||Artık Ocak annesii :lepi:
|yazgülüm||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|esterya||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|BONCUK26||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|dorukk|||||FAHRİ KASIM ANNESİ
|NURHAYATK||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|mehlikaMERYEM||||| FAHRİ KASIM ANNESİ

kızlar ben kaçıyorum kociş yoldaymış ben az hazırlık yapayım.doğum gününü bugünden kutlayacam valla yarını bekleyemeyecem.:teytey:öptüm hepinizi.dikkat edin kendinize.

kızlar herkese merhaba bugün sanırım hepinizi merakta bıraktım özür dilerim ama gerçekten girebilecek durumda olsaydım girer size haber verirdim girdiğimdeyse duracak halim yoktu ama yazdıklarınızı hepsini okudum teşekkür ederim hepinize
bugun nedense biraz asabiydim öğlen eşimle tartıştım daha doğrusu tartışma değilde ben sebepsiz yere ona bağırıpçağırıp ağlayıp durdum sinirden stresten mideme kramp girdi bu nedenle sonra girip sizlerle sohbet edyim biraz kafam rahatlasın istedim martın bana kzıdığını görünce bu kezde onu üzdüğüm için üzüldüm ve daha kötü oldum sanırım martcım beni yanlış anladı tekrar özür dilerim kimseyi kırmak istemem
zaten ondan sonrada ben daha kötü oldum normaldede çok ince yapılıyımdır insanları kırmamak üzmemek için kılı kırk yararım kimseyi kırmak üzmek yapımda doğamda yoktur ama dediğim gibi çok kırılgan çabuk üzülen bir yapım var ve hamilelikte sanırım bu dahada arttı sıkıntı ve stresten genellilkle midem kramplarım olurdu ve bugünde bunu yaşadm yatmaya çalıştım döndüm durdum olmadı ballı sıcak su içtim olmadı derin derin nefes alıp vermeye çalıştım olmadı ne yapacağımı şaşırdım tek başıma evde iyice gerildim birazdan kocam gelecek eminimki o geldiğinde beni öpüp koklayacak ve ben kendime gelecek
hepiniz tekrar teşekür ederim arkadaşlar
marttanda tekrar özür dilerim sanırım yanlış anlaşıldım aramızdaki samimiyetten dolayı öyle yazmıştım

kızlar herkese merhaba bugün sanırım hepinizi merakta bıraktım özür dilerim ama gerçekten girebilecek durumda olsaydım girer size haber verirdim girdiğimdeyse duracak halim yoktu ama yazdıklarınızı hepsini okudum teşekkür ederim hepinize
bugun nedense biraz asabiydim öğlen eşimle tartıştım daha doğrusu tartışma değilde ben sebepsiz yere ona bağırıpçağırıp ağlayıp durdum sinirden stresten mideme kramp girdi bu nedenle sonra girip sizlerle sohbet edyim biraz kafam rahatlasın istedim martın bana kzıdığını görünce bu kezde onu üzdüğüm için üzüldüm ve daha kötü oldum sanırım martcım beni yanlış anladı tekrar özür dilerim kimseyi kırmak istemem
zaten ondan sonrada ben daha kötü oldum normaldede çok ince yapılıyımdır insanları kırmamak üzmemek için kılı kırk yararım kimseyi kırmak üzmek yapımda doğamda yoktur ama dediğim gibi çok kırılgan çabuk üzülen bir yapım var ve hamilelikte sanırım bu dahada arttı sıkıntı ve stresten genellilkle midem kramplarım olurdu ve bugünde bunu yaşadm yatmaya çalıştım döndüm durdum olmadı ballı sıcak su içtim olmadı derin derin nefes alıp vermeye çalıştım olmadı ne yapacağımı şaşırdım tek başıma evde iyice gerildim birazdan kocam gelecek eminimki o geldiğinde beni öpüp koklayacak ve ben kendime gelecek
marttanda tekrar özür dilerim sanırım yanlış anlaşıldım aramızdaki samimiyetten dolayı öyle yazmıştım

canım hormonlardan oluyor yaa bende öle en ufak şeye ağlar oldum kociş ne yapacağını şaşırdı wala tek ben üzülmeyim diye geceleri bile oğluşla o ilgileniyor.martta hassas olduğu için böle davrandı eminim hepimiz zor günler yaşıyorz ama hepciği geçecek ve bebişlerimizle güzel günler yaşayacağz.:sm_cool::sm_cool:

teşekkür ederim kızlar iyiki burası var sağolun en güzel hamişler hepinizi çok seviyorum

canım yaa gerçekten çok üzüldüm... bugün çok tuhaf hissettim kendimi elim kolum bağlı gibi... saatlerce konuşup duruyoruz burda çok yakın oluyoruz ama aslında ne kadar mesafe varmış aramızda onu gördüm...hiç bi şekilde ulaşamıyoruz sadece tekrar karşılaşmak için dua ediyoruz...
neyse üzme artık kendini hepimize oluyo aynı şeyler... ben de geçen gün sırf kafam dağılsın diye alışverişe çıktım işte...

selam kızlar amma çok yazmışınız hee oku oku bitmedi

ya benimde hapşurunca falan karnıma kramp girer gibi oluyor karın bağları gerildiğinden oluyormuş ama çok korkuyorum hapşurmaya yaaa
benim de oluyo o yaa
Merhaba kızlar,

Ben şu an 9 + 4 günlük hamileyim, yaşım itibariyle sezeryan olacağım için muhtemelen Kasım ayında doğum yapacağım inşallah... size sormak istediğim şey şu: zaman zaman göğüslerimdeki sızı hafifliyor ve bu beni çok korkutuyor. Dün doktor kontrolüme gittiğimde doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi ama bu göğüslerimdeki sızı durumundaki dengesizlik beni çok huzursuz ediyor. Aranızda benim yaşadığım şeyi yaşayan başka birileri var mı? Lütfen cevap verirseniz çok mutlu olurum çünkü bu durum beni çok tedirgin ediyor ve panik yaşıyorum. Daha öncesinde dört düşüğüm olduğu için bu hamilelik süreci beni çok endişeli ve kuruntulu bir insan haline getirdi. Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Tüm arkadaşlarıma sağlıklı bir gebelik diliyorum, Allah hepimizin sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah :)
ayy canım bende hiç öyle bi sızlama yok takma sende bu şekilde ara ara olması çok normal
kızlar sizinle tanıştığıma çok sevindim, biraz uzanmak istiyorum, bundan sonra ben de aranızda olmak isterim, şimdilik hoşçakalın :)
hoşgeldin satını yaşını yaz da liseye ekleyelim seni
itek yanlış hatırlamıyorsam dilmuhun bebişi kızdı belli olmuştu dimiii yoksa karıştırdımmıı
kiifisfisfis
evet ya niye biz hepimiz dr.un dilmuha kız olabilir dediğini hatırlıyoz annamadım
ya bence bu kaynanalığın burçlarla alakası yok.ben başağım ama diyorum şimdiden oğluşumu kıskanırım ben el kızı kıymetini bilmez diyip duruyorum ayy kendimi düşünemiyorum o zaman.:roflol:
ben de başağım kızz
kartanesii durma orda gelseneee kıss:jeyyar:
anca okudum benneyaptımki
kızlar doğumda eşinizi yanınızda istiyor msnzCADIARZU
yok ben istemiyomm
yazık ya dayanamaz
ben olsam biri o kaa acı çekerken görsem dayanamaz bayılırdım heralde

ahh martcım yaa sen niye alındın böyle canım yaa biz artık bi samimiyet yakaladık diye rahatız yeri geliyo dalga bilem geçiyoz birbirimizlee
valla ben de çok üzüldüm yaa senağlama

karakızımm eşin gelince daha iyi olursun umarımm canım ama sen kendini üzme canım benim

ay kızlar gök gürlüyo korktum buraya kaçtım.bu arada bende kocişim doğumda yanımda olsun çok istiyorum ama psikologlar kocişlerin yanımızda olmasını doğru bulmuyo.soğuyomuş adamlarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok öyle soğuma falan. benim eşim oğlumun doğumunda yanımdaydı, hastaneden çıkar çıkmazda yanıma yanaştı. çüşşş demiştim.kaydirigubbakcemile3

selam kızlar amma çok yazmışınız hee oku oku bitmedi

benim de oluyo o yaa

ayy canım bende hiç öyle bi sızlama yok takma sende bu şekilde ara ara olması çok normal

hoşgeldin satını yaşını yaz da liseye ekleyelim seni

evet ya niye biz hepimiz dr.un dilmuha kız olabilir dediğini hatırlıyoz annamadım

ben de başağım kızz

anca okudum benneyaptımki

yok ben istemiyomm
yazık ya dayanamaz
ben olsam biri o kaa acı çekerken görsem dayanamaz bayılırdım heralde

ahh martcım yaa sen niye alındın böyle canım yaa biz artık bi samimiyet yakaladık diye rahatız yeri geliyo dalga bilem geçiyoz birbirimizlee
valla ben de çok üzüldüm yaa senağlama

karakızımm eşin gelince daha iyi olursun umarımm canım ama sen kendini üzme canım benim

çok teşekkür ederim kartanesi, bu söylediklerinizle beni çok rahatlattınız :) sabah uyandığımda son derece endişeli ve kuruntuluydum, sizlerden aldığım moral desteğiyle çok rahatladım şu an... ben 42 yaşındayım canım, SAT ise 25 Şubat ancak doğum sezeryanla olacağı için (yaşım yüzünden maalesef) doktorum 2 hafta erken alacağını söyledi bebeği, bu durumda ben de Kasım annesi olacağım inşallah :) listeye beni de eklerseniz çok mutlu olurum, sıcaklığınız ve desteğiniz için çok teşekkürler :)

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Dr. Tah. Cins|Güncel notları...........................................................
1|nehiriver|27|23 Ocak|01 Kasım||
2|turser|26|25 Ocak|01 Kasım|| ıki minik kalp atıyor ):):
3|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|| 2. kontrolü olduk, yenidi Mayıs 15
4|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım||bebişi el salladı yuvacığından
5|NazLı |33|26 Ocak|02 Kasım||ıkili test yapıldı sonuç riskli Allahım yardım et
6|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım||
7|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasım||ikili test yapıldı 12 Mayıs kontrol
8|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasım||pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:))
9|Dilmuh|21| 28 Ocak| 04 Kasım||ıkili test yapıldı :nazar:
10|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım||ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
11|orbiss|29|28 Ocak| 04 Kasım|kız|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
12|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım||bebişi hopladı zıpladı kontrol 29 Mayısta
13|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım|| kalp atışını da bebişini de gördü
14|alanya07|*|29 Ocak|05 Kasım||
15|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım||ikili test sonuçlarını bekliyor
16|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım||
17|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
18|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım||
19|esmeralda1|**|31 Ocak|07 Kasım||
20|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım|| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
21|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım||yüreğim ağzımda ikili test sonucunu bekliyorum
22|grape|29|02 Şubat|09 Kasım||Pıtpıtları gördü, 4 Mayıs ikili test
23|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım||Keseciği de pıtpıtları da gördü
24|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|| 2 minik kalp atıyor
25|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|| keseciği gördü
26|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım|| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
27|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol
28|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım||Pıt Pıtları gördü :)
29|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım|erkek| pıt pıtları gördü
30| BEBETO2009|26|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışlarını duydu
31|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu
32|cangum|27|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışını gördü
33|glzrylmz|**|06 Şubat|13 Kasım||
34|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım|| pıtpıtları duydu muhteşem bir melodi.ıkili test için kan verdi
35|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım|| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
36|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım||kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol
37|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım|| keseciği de bebeciği de gördü
38|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım|| ikizlerin kalp atışlarını gördü 23 Nisan kontrol
39|byndr|27|09 Şubat|16 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol Nisan sonu
40|kedi79|*| 10 Şubat|17 Kasım|| pıt pıtları gördü
41|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım||4 mayısta ikili test var
42|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım|erkek| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
43|missmiss|24|12 Şubat|21 Kasım||
44|cerin|26|12 Şubat|21 Kasım|| hararetli insan :)
45|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım||pıt pıtları gördü
46|SPELL42|**|13 Şubat| 20 Kasım||kalp atışlarını gördü
47|alazzehra|**|13 Şubat| 20 Kasım||ikili test 20 Mayıs
48|AppleArzu|34|13 Şubat|27 Kasım||Kalp atışlarını duyduk
49|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım||21 Mart ilk kontrol
50|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım||pıtpıtları gördük 2'li test 6 mayıs
51|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım||
52|sinem2002|**|14 Şubat|21 Kasım||
53|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım||pıtpıtları gördükk3.kontrol nisan sonu
54|itek|21|15 Şubat | 22 Kasım||kalp atışarını gördü
55|EliFatihEFU|23|15 Şubat|22 Kasım|| miniği büyüdü kıpır kıpır oldu kontrol 18 Mayıs
56|berciss|24|15 Şubat|22 Kasım|| kontrol 4 Mayıs
57|nilkan|28|17 Şubat|24 Kasım||Sürpriz yumurtadan iki melek çıktııı!!!!!
58|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım|| pıtpıtları gördü
59|incisu|25|20 Şubat|27 Kasım|| iki minik kalp atıyor
60|sevda cicegi|28|21 Şubat|28 Kasım||
61|nevrosky|30|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin kalp atışlarını duydu
62|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydum 30 nisan kontrol
63|ROAY|29|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
64|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin pıtpıtlarını duydu
65|yavrucuk|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
66|merveburc|25|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol 24 Nisan
67|cersu|**|23 Şubat|30 Kasım||
68|RüzgarDeniz|42|25 Şubat|30 Kasım||
69|canliz|25|27 şubat|30 Kasım||cinsiyet 3 hafta sonra
|JJuLiEtt|||||Artık Ocak annesii :lepi:
|yazgülüm||||| FAHRı KASIM ANNESı
|esterya||||| FAHRı KASIM ANNESı
|BONCUK26||||| FAHRı KASIM ANNESı
|dorukk|||||FAHRı KASIM ANNESı
|NURHAYATK||||| FAHRı KASIM ANNESı
|mehlikaMERYEM||||| FAHRı KASIM ANNESı

ekledim rüzgarcımm....
aaa neslüm gelmiiş geçmişimi okuyon kuzu

cansız değil kız canlı canlı hemi de iki canlıkaydirigubbakcemile3naniknanik

canlız ya kusura bakma ben bu aralar şaşkınım zaten
delü delü ortalıklarda dolanıyom böle

kızlar ben kötü oldum az evvel eşimi aradım sebepsiz yere bağırıp çağırıp kızdım şimdide oturdum ağlıyorum ve şuanda mideme kramplar giriyo sinirlendiğim için sanırım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sıcak suya bal katıp içtim ama geçmedi korkmaya başladım midemdeki kramptan

cnm geçmiş olsun ya üsüldüm:çok üzgünüm:
umarım yarın düzelmiş olarak görüşürüz canım
mart konusunu okudumda olur böle şeyler canım
yanlış anlaşılmış:uhm:
ben ce ikinizde takmayın burda hepimiz arkadaşız moralimizde bozulcak gülecez de
yeterki hep birlik de olalım.paylaşımlarımız olsun canım
yoksa 6 ay nasıl geçecek böle dimi yaaŞeniz

canım bende hamıle oldugumu ögrenır ögrenmez boyadım saclarımı bakırdı rengı kendı rengıne yakın yaptık sık boyatmamak ıcın. gecen bır musterımın daha boyadık doktoruna sormus 4 aylık hamıleydı hersey allahtan bence ona kalırsa bazı gebeler sıgara o daha zararlı bence boyadan kokusunu solumassın canım boyanın normalde her ay boyatıosan beyazın varsa sımdı 1.5 ayda 2 ayda boyat bebeiş ıcınde ıcın rahat olur. benım dogum yapan bır musterım vardı o zaman calısıyordum bır yerde her ay boyatıodu dogurana kadar hep boyattı masallah bı sorun da yok ama yınede allah bılır canım kaydirigubbakcemile5

ya ben de su dalgası yaptırmayı düşünüyordum 2 ay sonra
ama perma ilacı zarar verir yakıyo dediler ne yapmam lazım cnm
organik falan bişey yok mu pekala
bana da yardımcı olursan sevinirim canlızımŞeniz:dance:

ben de ne yiyeceğim dedim dolapta yemek var ama onlardan istemedi canım 2 domaates bir biber rondodan geçirdim 2 de yumurta kırdım menemen yaptım cok guzel geldi valla canım cekerse sen de boyle yap canım:)

ben de aynı şekilde yaptım canım süper oldu valla
yazın en güzel yemeği cokacimcoook

ya benimde hapşurunca falan karnıma kramp girer gibi oluyor karın bağları gerildiğinden oluyormuş ama çok korkuyorum hapşurmaya yaaa

ben de de ben de de var canım ya
sanki o esnada bebişim zarar görüyo sanıyom korkuyom hemensenağlama

kova canım benım burcum :CüvCüv:

ben de en iyi burç olan kova burcundanımkaydirigubbakcemile5

kızlar ya ben öğlenden beri yatakta kıvranıyorum bir ara kalkıp bişiler atıştırdım midemdemi yoksa karnımdamı bilmyorum sanırım stresten kaynaklanıyo bugün çok gergindim ve bir türlü kendimi rahatlamadım şimdide hafif hafif kramplar var gene ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

ah canım ya tatil burnundan geldi demek
inşallah yarına bişeyciğin kalmaz
kendine dikkat et gülümŞeniz

aaa karazeytünüm gelmiişşş
napıyon datlıımmm??
biz şimdi anne karnında yaşama yolculuk belgeselini izliyoz
izlemediyseniz mutlaka izleyin bebğin anne karnındaki gelişimini 3 boyutlu ultrasonla çekmişler süperr

baksana bir gün girmedim
bir allahın kuluda beni sormamış:çok üzgünüm:senağlama
küstüm işte hepinize:roflol::jeyyar:
bi de bununla kalmayıp birsürü gevezelik yapmışsınız :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

hadi neyse ben yine de ne yaptığımı yazam bari
nazlıcım temizlik yaptırıyomuş evde
benim de temizlik yapasım geldi
havada güzelkene dedim yapım
hızımı alamadım
saat 9 kdr uğraşmışım
kışlıkları falan da kaldıram dedim tabi
bu ayda taşınacaz ya ona göre toparlanmaya çalıştım yani
ama şimdi bir sorun ne haldeyim
acayip belim ağrıyo kızlar yasenağlama
eğilemiyorum bile şimdi
çok yormuşum farkında olmadan kendimi