2009 Kasm Anneleri

cerincim istanbulun neresindesin ki sen

uniguem dr sadece içimden beyfendi diyesim geldi dedi pis gacı

karakız o ultrason için de para ödemiş oldunmu yoksa
sadece kan tahlilleri için mi ödedin canım
peki cuma günü beni niye çağırdıki o zaman
ben yakacıkta yapacam tahlillerde hemen çıkmazki zaten

eyvaahhhh tam da adamına sölemiişşşş :roflol::roflol:

ascık anlatın bakim ben yokken neler yaptınıss...beni ösledinis mi falann :asigim::teytey:

slm kızlar nasılız bakalım geçmişi okuyamadım annişler iyi demı..bygün dışarı çıkmaya karar verdım giyinip süslenıp püslenıp gezıcem hemde kıtap alayım diorum okumak için...
kızlar ya bişi sorcam eşiniz karnınızı dinlediğinde bebişin kalp atışını duyuyor mu

ohhh gez bacım çık şöle miss gibi temiz hava al ne güzel ya
ay benim kociş her sabah her akşam dinliyo ve ayy ne güzel kalbi atıyo karıcımm diyo artık ne kadar doğru sölüyo bilmem kaydirigubbakcemile3

canımm ne kadar mutlu olmuşsun maşallah çok sefindim...ya benim anlamadığım şey bak senle gün be gün aynıyıs allam ya bana nie böle şeyler olmuyo iki saniye bakıyo doktor daha çocuğun ne olduğunu bile anlayamadan ultrason bitio ii mi allam ya gıcık oldum ben iice beee ben hiç anne olduğumun farkında diilim hareketlerini falan göremeden bitio muayene :KK43:(( oynamıyomm bu doktorları furacam haaaaakötükedihüso

ayy canım değiştir gitsin o dr u o ne öyle ya sen kendine en yakın zamanda güzel bir dr bul araştır bakalım kaydirigubbakcemile5

annembirmelek gez tabi gülüm
valla ben eşime hiç dinletmedim karnımı
yoksa duyuluyormu kız
akşama kocişe diyimde bi baksın bakam

dinlet kıs dinlet gerçi benimki kendiliğinden sabah uyanır uyanmaz ilk işi kulağını dayayıp onu dinliyo sonrada bir güzel sohbet ediyo akşamlarıda öyle bide bana dönüp ayyy karıcımm burda kalp atıyo ne kadar güzel ya diyo bende e heralde ne sandın benim iki kalbim var sakın ola kalbimi kırmayasın heeee diyom kaydirigubbakcemile3

aabbbooooooowwwwwwwww bi gün girmedim tam tamına 60 sayfa ilerlemiş.... allah iyiliğinizi versin emi... 842 de bırakmıştım...sanki içime doğmuş da sayfa noya bakmıştım çıkarkennn kaydirigubbakcemile3
kız ne konuştunuz bu kadar valla okumak yemedi ne yalan söliyimm... durun bakim yakalayabilicem mi kaydirigubbakcemile
kartanesi çok merak ettim canım ne dedi dr... cinsiyeti söledi mi ??
ayy okusam mı yaa önemli bişey oldu mu çatlarım da ben şimdi.... Çok üzgünüm çoook

hoşgeldin bacım meraktan catladık gözlerimiz yolda kaldı nerde bu gacı diye kaydirigubbakcemile5

selam kızlar ay sabahtan beri vergi ödemesi için ayakta dikildim valla bittim ayaklarım acıyoo neyse ki akşama az kaldı akşam istanbul yolcusuyum :)

ayy canım hemen uzat ayacıklarını dinlen şöle bi güzelce :CüvCüv:

mavişim bi sorun yok canım gayet iyiyim çok şükür... gezdim biraz...ciciler aldım kendime :CüvCüv: sen nasılsın...daha iyi oldun mu ??? kaydirigubbakcemile5

nan biz seni merak ediyoz nerde ne oldu bu cadı niye gelmiyo kaçgündür deyi kaydirigubbakcemile
hanfendi kendini çarşıya pazara alışverişe vurmuş ne aldın bakem

kara zeytinn ben AVCILAR'dayımmm kızlar buralarda bildiğiniz ii bi doktor varsa söleyiverinnnn

şu portakal suyunu bende bi deniyim bakim ay kolbastıdan geçtim anacım harmandalı da olur beaa hareketlerini görim yafrumun yeterrr

hoşgeldin bacım meraktan catladık gözlerimiz yolda kaldı nerde bu gacı diye kaydirigubbakcemile5

nan biz seni merak ediyoz nerde ne oldu bu cadı niye gelmiyo kaçgündür deyi kaydirigubbakcemile
hanfendi kendini çarşıya pazara alışverişe vurmuş ne aldın bakem

doğru söle kıs açar okurum bak 60 sayfayı :roflol::roflol:
tayt aldım 2 tane... ama birini değiştiricem rengi hoşuma gitmedi... sonraaa gömlek aldım göğüs altından bollaşıyo biras ama çok güsel... bi tane elbise aldım kısa taytla da güsel durdu boyu kısa çünkü... sonraaa bi tane tunik aldımmm... bilezik aldımm ( :roflol: ) bi de saçımı boyatamıyorum ya bandana gibi bişey aldım beyazlarım görünmesin diye :çok üzgünüm: ama bana kalırsa bunlarla idare edilicek gibi diil..pzt sorcam gene dr.a ...boyatmak sakıncalı mı diye...
daha ne almıştım yafuuu...:uhm: haa kocişe parfüm aldım anam onu alana kadar öldüm öldüm dirildim... diyorum aman sıkmayın ben biliyorum onların kokusunu...çocuk da şaşırıyo deli demiştir arkamdan :roflol::roflol:

anammmm ben 11+4 olmuşuuummmmmmmmmmm :emir_bebek:alkisalkisalkishihoyyyt ayyy 12. haftadayım yaniii.... allaaaahhhhhh :lepi::asigim:

tayt aldım 2 tane... ama birini değiştiricem rengi hoşuma gitmedi... sonraaa gömlek aldım göğüs altından bollaşıyo biras ama çok güsel... bi tane elbise aldım kısa taytla da güsel durdu boyu kısa çünkü... sonraaa bi tane tunik aldımmm... bilezik aldımm ( :roflol: ) bi de saçımı boyatamıyorum ya bandana gibi bişey aldım beyazlarım görünmesin diye :çok üzgünüm: ama bana kalırsa bunlarla idare edilicek gibi diil..pzt sorcam gene dr.a ...boyatmak sakıncalı mı diye...
daha ne almıştım yafuuu...:uhm: haa kocişe parfüm aldım anam onu alana kadar öldüm öldüm dirildim... diyorum aman sıkmayın ben biliyorum onların kokusunu...çocuk da şaşırıyo deli demiştir arkamdan :roflol::roflol:

hayırlı olsun canım Allah güle güle kullanmak nasip etsin alkisalkisalkis
ayyy bende o kokulardan bayıldım artık herşey kokuyo yaaaa :1no2:

bende avcılardayım özgür hanımamı gidiyosun.ben ona gidiyodum baştan savıyo o doktor değiştirdim

bacı ben avcılar hospital de sadullah beye gidiom da orda nil hanım var pek bi methettiler ona gidim diom ama o da bi yoğunki offff sorma en az 3 saat falan bekliyosun sen şimdi kime gidion ay çok mutlandım anlat memnun musun doktorundan

url=http://www.kucukresim.com]
bebis-kiyafetle72fb3.jpg
[/url]

anaaaa kızım sen uçmuşsun bak nasıl benimde kanımı bitlendirdi dışarda güneşi gördüm:) bak nası bişiler alasım var hain gaci ya ne anlatıyon beeeeee biri beni tutsun şimdik ii mi :)

ohee karazeytin naptın laaa çocuk kolbastı oynadı ya anasıda full screen yaptı ii mi delikafadulden

bıdıklar, arada bir girebiliyorum, evde bir yoğunluk var bugün.
zeytinim hadi gözün aydın tatlım:nazar::1hug:

bacı ben avcılar hospital de sadullah beye gidiom da orda nil hanım var pek bi methettiler ona gidim diom ama o da bi yoğunki offff sorma en az 3 saat falan bekliyosun sen şimdi kime gidion ay çok mutlandım anlat memnun musun doktorundan

canım ben şimdi bahçelievler medicalpark suat beye gidiyorum çok memnunum.çok güzel ilgileniyo.bebişe bakıyo konuşuyo.ikili testi falanda ona yaptırdım.memnunum.diğer doktor 5 dk bile bakmadan hop kalk diyodu eşimede göstermiyodu.bu doktor eşimi çağırıyo bak işte parmakları falan diye gösteriyo.

canım ben şimdi bahçelievler medicalpark suat beye gidiyorum çok memnunum.çok güzel ilgileniyo.bebişe bakıyo konuşuyo.ikili testi falanda ona yaptırdım.memnunum.diğer doktor 5 dk bile bakmadan hop kalk diyodu eşimede göstermiyodu.bu doktor eşimi çağırıyo bak işte parmakları falan diye gösteriyo.

ya sorması ayıp medical park pahalı diil mi sosyal güvence ile mi gidiyosun muayene testler falan nasıl doğum fiyatlarını öğrendin mi?azcık bilgi verebilir misin

[ben işten sonra eve uğrayıp öle gitcem dr a
o zaman bal atım ağzıma ve meyve suyu içeyim
hazır meyve suyu da içebülürüm demii :içelim:[/QUOTE]

olur kız iç valla yerinden oynat şu yumurcağı

eyvaahhhh tam da adamına sölemiişşşş :roflol::roflol:

he he evt ya dövecem ben bu gacıyı

bıdıklar, arada bir girebiliyorum, evde bir yoğunluk var bugün.
zeytinim hadi gözün aydın tatlım:nazar::1hug:

saol bitanem

X