2009 Kasm Anneleri

araştırıyoruz durmak yok nasip ailleri karıştırmamak için kendim güsel isim bulmaya çalışıyorum bu arda nazlıcım oğlun kaç yaşında merak ettimm

aileleri karıştırmamak için şimdiden biz bulduk ayakları falan yapın ben cinst. belli olur olmaz patlattım ortaya kimsecikler birşey diyemedi:jeyyar::jeyyar:

boşver sen yemeği takma kafana arasın şimdi o sana gelir.walla çoğunlukla canım birşey yapmak istemiyor kocişi arıyorum o getiriyor.

ne isticeğimi de bilmiyorum ki -tatlicadiarzu- bi ara ne güzel azalmıştı....puufff.......kafamçokkarıştı zaten bi yere de gidemem bugün iyi hissetmiyorum gene...yoksa çoktan çıkmıştımm süprizzzzz

aileleri karıştırmamak için şimdiden biz bulduk ayakları falan yapın ben cinst. belli olur olmaz patlattım ortaya kimsecikler birşey diyemedi:jeyyar::jeyyar:

eşimle baştan berii diyoruzz biz koyucaz isimlerii diyee karışmasınlar ama herkes kendii çocuğuna koysun isim dimii yeni nesilden korkulur valllaa:1hug: bende çok acıktımmcokacimcoook
çorba felan içsem yemekler dolapta ısıtıyimm

nesli kıs ne yapıyon
sınavamı çalışıyon yine
yoksa tezmi hazırlıyon heeee bırak işte bugün tatil
yok bacım ya, bulanıyorum paso.
Tam açıyorum bişey yazıcam duramıyorum hemen terasta iki soluk geri geliyom araya bişey giriyo, biri arıyo falan. Yine fenayım ama buralardayım. Tez mez de hak getire :içelim:

ben yağmur, deniz, rüzgar, toprak gibi isimleri çok seviyorum...hiçbirine karar veremiyorum o ayrı kaydirigubbakcemile3 bi de diğer topiclere baktım öyle değişik şeyler bulmuşlarki telafuzu bile zor... çocuk onu söyleyemez bile...değişik olsun diye çok da abartmamak lazım bence...

yok bacım ya, bulanıyorum paso.
Tam açıyorum bişey yazıcam duramıyorum hemen terasta iki soluk geri geliyom araya bişey giriyo, biri arıyo falan. Yine fenayım ama buralardayım. Tez mez de hak getire :içelim:

neslim ben de açtım camı kıpırdamadan oturuyorum lap top kucağımda ... :lepi: bi de neymiş dışarı çıkıcakmışım...:roflol::roflol: umut dünyası işte...balkona çıkabilirsem ne ala :roflol:

slm arkadaşlar bende 2009 kasım annelerindenim :sm_cool::sm_cool:umarım hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucaklarız... sizden ricam banada sizinkileri gibi bir imza ekleyebilirmisiniz sat = 13 şubat şimdiden ilgilenen arkadaşa teşekkürler

walla bazıları karışıyorlar illa bizim adımız olsun diye ama ben fırsat vermedim.:jeyyar:

ayyyy hem de kendi adlarını mı koymak istiyolaaaaaaaaarrrrrrrrrr ???????? :1shok: eyvaaahhh .... kafamçokkarıştı dur bakalım bizimkiler napıcakk...biz de daha isim konusu gündeme gelmedi...cinsiyetin belli olmasını bekliyolar demekki :smiley-cool:

neslim ben de açtım camı kıpırdamadan oturuyorum lap top kucağımda ... :lepi: bi de neymiş dışarı çıkıcakmışım...:roflol::roflol: umut dünyası işte...balkona çıkabilirsem ne ala :roflol:
ah kuzum ya sanki önceden normal bi nesli yoktu hep böyleydim gibi geliyo artık aylar oldu ya 5. haftadan beri çekiyom yazık bana ya yazıkkk:1shok:

Allah bağışlasın canımm ne gzel abii olcak kereta öp benim yerimeee:lepi:

Öperim canım en tatlısından :eek: Şeniz Şeniz Şeniz Kızlar ablamlar süpriz yapıyor bana geliyormuş aylardır görmedim nasıl özlemiştim anlatamam size yeğenim üniversiteye girecek bu sene birde ablam eniştem öğretmen Sökedeler okullar bitince doyasıya görüşüyoruz ama kıyamam yemek bile yapmış ben yapamam diye abim telefon edip söyledi hepimiz sendeyiz akşam diye ayy nasıl mutluyum anlatamam yaaa :nazar: :1hug: :1hug:
Annemde havalara uçacak ne zamandır ağlaşıyoruz gidemedik göremedik hayırlısıyla gelsinler inşl :Saruboceq: ara ara bakıyorum bilgisayarım açık azıcık yapabildiğimce ortalık toparlıyayım :1rolleyes:

slm arkadaşlar bende 2009 kasım annelerindenim :sm_cool::sm_cool:umarım hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucaklarız... sizden ricam banada sizinkileri gibi bir imza ekleyebilirmisiniz sat = 13 şubat şimdiden ilgilenen arkadaşa teşekkürler

hoşgeldin canımmm.... a.s.gözün aydın...:lepi: allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar:

hoşgeldin canım aramıza nesli anlar bu işten herhalde ben pek beceremem.eee senin nasıl gidiyor hamişlik

allah a şükür benim hamileliğim çok rahat hiç bulantım olmadı şimdiye kadar arada sancım oluyor o kadar onlarada doktorum normal dedi bu arada benim bebiş kız olursa adı benim nickim olacak yani ALAZ ZEHRA....

Öperim canım en tatlısından :eek: Şeniz Şeniz Şeniz Kızlar ablamlar süpriz yapıyor bana geliyormuş aylardır görmedim nasıl özlemiştim anlatamam size yeğenim üniversiteye girecek bu sene birde ablam eniştem öğretmen Sökedeler okullar bitince doyasıya görüşüyoruz ama kıyamam yemek bile yapmış ben yapamam diye abim telefon edip söyledi hepimiz sendeyiz akşam diye ayy nasıl mutluyum anlatamam yaaa :nazar: :1hug: :1hug:
Annemde havalara uçacak ne zamandır ağlaşıyoruz gidemedik göremedik hayırlısıyla gelsinler inşl :Saruboceq: ara ara bakıyorum bilgisayarım açık azıcık yapabildiğimce ortalık toparlıyayım :1rolleyes:

canım senin adına çok sevindim.ayyy ne güsel insanın ailesi gibi yok yaaaaaaaa:1hug:

allah a şükür benim hamileliğim çok rahat hiç bulantım olmadı şimdiye kadar arada sancım oluyor o kadar onlarada doktorum normal dedi bu arada benim bebiş kız olursa adı benim nickim olacak yani ALAZ ZEHRA....

ne güsellll.ilk bebiş mi canım:uhm:

evet ilk bebişim 2.5 senelik uğraşmanın ürünü kendisi yerimseniben daha 10 haftalık çoook var günler geçmek bilmiyor bir gelse dünyaya ahhh bir gelse:Saruboceq:

X