2009 Kasm Anneleri

kızlar kadınlar kulubunu yeni keşfetmiş öylesine chat sayfasında takılıyodum..
TUANAYile konuştum, konuşurken hamilemisin dedi bilmiyorum dedim,
birkaç soru sordu, bende cevap verince hamilesin dedi...
yani bu site sayesinde hamile oldupumu öğrendim eretsi gün tast yaptım pozitif çıktı...
baktım 4 marttta öğrenmişim ..

bu siteyi ve sizleri seviyorum...

darısı diğer üyelere..

geçen sene buzamanlar doktorumla çok sık görüşüyordum yok yumurtlama takibi yok çatlatma iğnesi derken canım oğlum kollarımda çok şükür hayırlı olsun 2009 lular hayırlı rahat sağlıklı hamilelikler diliyor çoook kolay doğumlar yapmanızı temenni ediyorum

way beee geçen sene bu zamanlar bizim bebeler daha yumurtaydı :KK70:DD

Ecrin inşallah sizlerde hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız bebeklerinizi.

KATILIYORUM CANIM... GEÇEN YIL ÖYLE İDİLER AMA BAK ŞİMDİ BALIN KUCAĞINDA... İNŞALLLAH ONLARDA ÖYLE OLACAKLAR... ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETSİN...hihoyyyt:CüvCüv::nazar:a.s.

2009 kasım anneleri topigini de ben açayım hayırlı ugurlu olsun kızlar...

size bi kaç topik fikri
1) bebişlerinize hangi isim düşünüyorsunuz?
2) bebişlerimize hazırlıklarımız...
3)hangi hastanede doğum yapacaksınız
vs. vs.....
biz bunları yaptık da o bakımdan fikir olsun diye...yerimseniben:nazar:a.s.

size bi kaç topik fikri
1) bebişlerinize hangi isim düşünüyorsunuz?
2) bebişlerimize hazırlıklarımız...
3)hangi hastanede doğum yapacaksınız
vs. vs.....
biz bunları yaptık da o bakımdan fikir olsun diye...yerimseniben:nazar:a.s.

gülbeşeker ah bir hamile kalalım bak biz ne başlıklar yapacağız :jeyyar::lepi:

bu arada prensesin çok tatlı maşallah aman oğlullarını atlamayalım dimi :teytey:

innnşşşaalllah bacııım inşallah.... rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin... isteyene değil herkese versin.. çünkü kimi zaman insanlar çocuk sahibi olmadan ne kadar kıymetli vede ne kadar çok istediklerini farkına varmıyorlar...
bu arada kuzucuklarım için söylediklerine teşekkür ederiz teyzeleri...a.s.
gülbeşeker ah bir hamile kalalım bak biz ne başlıklar yapacağız :jeyyar::lepi:

bu arada prensesin çok tatlı maşallah aman oğlullarını atlamayalım dimi :teytey:

hala 2009 kasım annesi yokmu
ama zaten anca anca mart başı öğrenilir ya belkide sabırlaya bekleyen birilerinin içinde Allahımın büyük mucizesi yola çıkmıştır hayırlısı ile inşallah

10 gune kadar dökülmeye başlar hatunlar ve bebişler...ben düşük yaptım pazar gunu...

merhaba kızlar ben yenı katıldım aranıza gec oldu saat ama olsun merhaba demek istedım:sırnaşık şey

hala 2009 kasım annesi yokmu
ama zaten anca anca mart başı öğrenilir ya belkide sabırlaya bekleyen birilerinin içinde Allahımın büyük mucizesi yola çıkmıştır hayırlısı ile inşallah

evet canım martın başında dökülürüz yavaş yavaş .. benim ki 4 mart mesela ama gelmek bilmiyor :bbo: ama bebeğim varsa bana tutunmaya çalışıyor oyle hissediyorum Allah hayırlı etisin inşallah:eek::lepi::asigim:

X