2009 Kasm Anneleri

Nurhayat canım çok üzüldüm ya çok geçmiş olsun ne denir bilemiyorum ama seneye bu zamanlar tekrar sonuna kadar bu duyguları yaşaman dileğiyle

Tatlışlar benim kese bozulmuş üzüm gebeliği dedi doktor.bugün kürtaj oldum. 1 sene bebek yasak dedi. Tekrar edebilirmiş.Beni listeden silebilirsiniz. Hepinize sağlıklı gebelik süreci ve sağlıklı bebişler diliyorum. Öptüm hepinizi tek tek....

nurhayatcım canım inan çok üzüldüm herşeyde vardır bir hayır diye düşün ve umudunu sakın yitirme allahın izni ile seneye inşallah sende bizlere hamiş haberini verirsin tatlım a.s.:1hug:

Günaydın kızlar
bebişimin kalp atışını nihayet duydum :CüvCüv:
9,5 mm olmuş kızlar daha cm bile değil delikafadulden
Allah'ım hepimize sonuna kadar gitmeyi sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin :Saruboceq:

canımmm hadi gözün aydın çok güzel bir duygu dimi kalp atışlarını görmek

NURHAYATK cım şimdi gördüm
seni ve duygularını cok iyi anlıyorum
herseyin hayırlısı olsun kısmet değilmiş
bizde artık 2010 kasım annesi oluruz yerimseniben

jjulietcim canım nasılsın
seneye sizden hamiş haberlerinizi dörtgözle bekleyeceğiz arkadaşım.a.s.

ebisce burdasın gördüm seni kaydirigubbakcemile3
sen naptı dr işini gittin mi ?

sobeeeee dicektim sen sobeledin beni dün dr. gittik teyzeleri minik kelebeğim kocaman olmuşş dün bize düşünen adam pozu verdi kaydirigubbakcemile3 çok ciddiyiz çookk 10 hafta 2 günlük olmuşuz ama dr. 1mayısta gel dedi 2 li tarama için herşey iyimiş şu an için

kalp atışları öyle hızlı ve kuvvetliki mucize resmen Allahım ne büyüksün 4 cm bir canlının kalp atışına bakınn :CüvCüv:

sobeeeee dicektim sen sobeledin beni dün dr. gittik teyzeleri minik kelebeğim kocaman olmuşş dün bize düşünen adam pozu verdi kaydirigubbakcemile3 çok ciddiyiz çookk 10 hafta 2 günlük olmuşuz ama dr. 1mayısta gel dedi 2 li tarama için herşey iyimiş şu an için

aaa süper gözün aydın canım rahatladın yani sonunda kaydirigubbakcemile5
bende dün bebişimi gördüm ama daha benimki minicik poz verecek hale gelmemiş daha delikafadulden

kıslar ben kaçar ders bitti eve gideyim bakim yemek yiyecek halim yok ama öğlene kadar yatarım azcık
öğlen görüşürüz

nur hayat gülüm sakın üzülüp kendini yıpratmaa seni çok sevdik biz zamanı geldiğinde boy boy veletler eteğinde dolaşacak inşallah dr. ne derse dinle acele etme tamam mı?

Kızçeler merhaba...ıyi dilekleriniz ve verdiğiniz moral için çok çok teşekkür ederim.Bende hayırlısı diyorum inşallah 1 seneye kadar düzelirim.. Bende sizleri çok seviyorum.. Bu nazar boncukları hepiniz için yerimseniben takın da nazar değmesin öptüm hepinizi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Julietcim sabırlı olmamız lazım Allah'ım bize de nasip eder inşallah. Öptüm canım.

kuzucuklarım merhaba :)a.s.
benim modemimin kablosu gevşemiş
sabahtan beri internette sorun var diye beklemişim boş boş-tatlicadiarzu-

Kızçeler merhaba...İyi dilekleriniz ve verdiğiniz moral için çok çok teşekkür ederim.Bende hayırlısı diyorum inşallah 1 seneye kadar düzelirim.. Bende sizleri çok seviyorum.. Bu nazar boncukları hepiniz için yerimseniben takın da nazar değmesin öptüm hepinizi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Julietcim sabırlı olmamız lazım Allah'ım bize de nasip eder inşallah. Öptüm canım.

canım benim canını sıkma olur mu demekki böylesi hayırlıymış.inş.hayırlısıyla seneye bebişini alırsın kucağına daha bizim bile ne olacağımız belli değil.3 ayı tamamlamadan birşey diyemiyorz.bak seren serengil 6.ayında kaybetti bebeğini böyle olması daha zordur eminim.sen şükret ve sağlıklı bir bebişinin olması için dua et dualarımız seninle:1hug::1hug::1hug:

kızlar az once dr dan geldım
bu ay sonu tekrar cagırdı ayın 28 ınde yıne gıdecegım
bı gorsenız bebişlerimin kalbı nasıl atıyordu
seslerı gumbur gumbur gelıyorduu
ayyyyyyyy cok gusel bı duygu ya annelık
dr um vıtamın elevit verdı
progestan a 5 gun daha 2 ser devam edıcem
ondan sonra 10 gun 1 e dusurucem
sonra kullanmıcam
folıc asıt e devammm

canım benim çok sevindim.böyle güsel haberler nasıl mutlu ediyor beni anlatamam.eeeeeee nasıllar kavgaya başlamışlar mı tosuncuklar:roflol:

X